Skocz do zawartości
marhal

Pompowtryskiwacze do AVF

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno pasują również BA ,F i AR.Teraz mam wsadzone dwie BA ale są do wymiany.Mają duże korekcje dlatego interesują mnie nowe w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyslalem Ci PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

608463632 F- bym odpuscil bo to od 115

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś orientuje się gdzie dostać nowe pompki do AVF w miare przyzwoitej cenie jakieś namiary gdzie pytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w swoim avf-e 038 130 073 AA, siadły mi 2 Pompowtryskiwacze 3 i 4 .

jak chciałbym wymienić 2 to muszę kupić AA czy mogę o innym oznaczeniu??

Jak mogę inne to jakie współdziałają z moimi AA??

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pewien problem związany z pompkami ale może zacznę od poczatku:

Jakieś 3 miesiące temu padł mi wałek rozżadu w moim passacie AVF 131 z 2002r wałek wymieniłem wtryski wyregulowałem i niby jest OK ale dalej mi cos nie pasuje przed wymiana wałka FIS pokazywał mi na biegu jałowym tak od 0,8 do 1,0 teraz pokazuje mi 1,7 jak jest zimny jak sie rozgrzeje 1,2/1,3 podjechałem do zaprzyjaźnionego szpeca podłaczył kompa i mówi 1 pompka pada akurat miał takowy pewni sukcesu zabralismy sie za wymiane i niestety zonk u mnie sa pompki o symbolu AK koleszka miał chyba BX ale pewien nie jestem przekopałem forum i ku mojemu zdziwieniu wychodzi na to ze te wtryski AK sa od wersji 115 Km i teraz nie wiem czy ktos je przedemna wymienił czy takie zamontował VW czy ktos sie spotkał z takimi pompkami w AVF bo niem wiem czy wymienic wszystkie czy szukac tego AK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko co do wtryskow do mojego AVF(131). A mianowicie mam do wymiany dwa wtryskiwacze trzeci już też się kończy powoli, i tu rodzi się moje pytanie czy nadają się do tego silnika pompowtryski od 2.0TDI. Wyczytalem że mają niby pasować i przy sofcie i korekcie można zdobyć kilka koni ale nie wiem czy są to tylko wymysly jakichś magików czy bardziej potwierdzone info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
itam, mam pytanko co do wtryskow do mojego AVF(131). A mianowicie mam do wymiany dwa wtryskiwacze trzeci już też się kończy powoli, i tu rodzi się moje pytanie czy nadają się do tego silnika pompowtryski od 2.0TDI. Wyczytalem że mają niby pasować i przy sofcie i korekcie można zdobyć kilka koni ale nie wiem czy są to tylko wymysly jakichś magików czy bardziej potwierdzone info?

od 2.0tdi bgw pompowtryski z oznaczeniem BQ będą pasowały, ale trzeba w sofcie wprowadzić zmianę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po wstawieniu pompek z oznaczenie BQ bez probkemu dojade na kołach na zmianę softu czy może być różnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu dojedziesz.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnoscie tych wtryskow BQ. Przy wkladaniu jak ustawić odległość? Jak je ustawiać względem głowicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności