Skocz do zawartości
Gość felix_wawa

[B5FL] Chrom Lusterka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość felix_wawa

Witam. Zastanawiam sie nad zakupem takich nakłądek z chromem na lusterka. Moze ktoś z was ma doświadczenia z tego typu gadżetami i ty nasówa mi się pytanie.

Czy warto kupić takie nakładki np. na allegro , czy nie odpada z nich chrom . Jeśli allegro to od kogo. Takie nkładki za czynają się od 60 zł do 300zł .

Jeśli ktoś ma jakies doświadczenie z tego typu dodatkami to prosze o pomoc w zakupie.

Pozdro.

FELIX_WAWA pasek B5 FL 1,8T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nakładki "chrom" ,materiał to ABS, pokryty "chromem" ,wszystko było by OK gdyby nie bąbelki (średnica około 1-2mm),które powstały najprawdopodobniej po chemii z myjki... tak myślę, błyszczeć to one się błyszczą a mam je ponad rok.Jak kupowałem je to nie było do passatów 3BG tylko do 3B (zwróć uwagę na daty produkcji, zalecanych przez producentów >2001, jeśli jest 96> to zapytaj sprzedawcę, ja zapytałem i chłop odpowiedział mi tylko tyle ,że tak jest na opakowaniu) i widać to po prawym lusterku... nakładka jest większa od lustra i trzeba było się trochę pobawić by to zakamuflować.Poza tym jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

someONE chciał się pozbyć takich nakładek - zamieńcie się lusterkami, z tym że on ma 3B, i nie wiem czy przypasi :zawstydzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem te za 60zł i jak na razie jestem zadowolony,byłem kilka na razy na myjni i wszystko jest ok.Zobaczymy po zimie myślę że te 60zł warto zaryzykować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem do czynienia z jednymi i drugimi. Najpierw kupiłem tańsze nakładki żeby załatać dziurę w obudowie lusterka powstałą po uderzeniu. Gdzieś na forum wrzucałem zdjęcia, ale wątek chyba wyparował. Wyglądają tak sobie, są kiepsko dopasowane do oryginalnej obudowy lusterka, rant trochę krótszy od obudowy. Po czasie faktycznie pojawiają się pod warstewką chromu purchle jakby rdza powstawała pod chromem. Im więcej kilometrów na liczniku tym bardziej estetyka tego rozwiązania mi się przestawała podobać. Kupiłem kompletne obudowy chrom IN PRO za 220 pln. Wygląda to zdecydowanie o niebo lepiej i bardziej cieszy oko. Kompletne obudowy to przy nakładkach niebo a ziemia. Trzeba tylko pamiętać żeby kompletne obudowy montować w cieple gdy są elastyczne gdyż w zimnie łatwo się połamią. Pytanie teraz tylko czy poprzednie purchle się pojawią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość felix_wawa

Dzieki chłopaki za odpowiedź. Chyba zaryzykuję i kupiję te droższe albo poszukam lusterek od AUDI S6 lub RS6.Pozdro. Felix Pasiak B5 FL AWT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

felix_wawa, możesz kupić firmy miliotec dedykowane do skody,ja mam 4 lata i nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość altima

cześć

 

pawelb6 mówisz o lusterkach czy nakładkach z miloteca ?

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nakładkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pwl

Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem że można również polakierować lusterka na chrom u lakiernika. Wie ktoś coś o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem że można również polakierować lusterka na chrom u lakiernika. Wie ktoś coś o tym?

czym chcesz pomalować na chrom?przecież nie ma farby chrom,są takie lipne spraye,nie stać cię na nakładki,one nie kosztują dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam obudowy firmy INPRO. Mam 4 lata i ciagle sa jak nowe (poza malymi ryskami od kamyczkow, takich jak na przedniej szybie). Ogolnie wydaje mi sie ze lepiej dolozyc pare zloty i kupic cale obudowy niz nakladki. Nakladki zawsze odstaja pare milimetrow i nie sa tak dociete.

 

http://allegro.pl/item241503006_lusterka_chrom_in_pro_ibiza_leon_golf_passat_jetta.html

 

 

300 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość djmif

Ja mam problem bo kiedy kupiłem okazało się że mam w passacie dwa duze lusterka a nie z jednym miejszym od strony pasażera, a nakładki które kupiłem są dwóch wielkości kierowca duze pasażer małe hmmm... gdzie moge nabyc dwa duze lusterka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie moge nabyc dwa duze lusterka

 

Ja kupiłem prawe duże na allegro. Anglików masz masę wersji europejskiej szukałem miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chromowane obudowy in pro coś ok 300zł na allegro , fajnie wyglądaj i się szybko wymienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy mozecie opisac wymiane obudowy lusterka?

chcialbym rowniez wymienic na chromy ale obawiam sie, ze z montazem sobie nie poradze... (passat 3c)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana to 5min . one są tylko na zastrzaski ja tak wymieniałem w b5 fl

 

---------- Post added at 14:12 ---------- Previous post was at 14:11 ----------

 

Czyli po prostu mocniej odginasz i po sprawie . nie musisz nawet tego samego lustra wyjmować. a i nie polecam nakładek tylko obudowy in pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
one są tylko na zastrzaski ja tak wymieniałem w b5 fl

 

Nie tylko. Moje miały pod dwie śruby na dole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Panowie mam takie pytanie czy opłaca się kupić te chrom nasadki na lusterka??

http://moto.allegro.pl/item901581640_chrom_nasadki_na_lusterka_vw_passat_b5_b6_golf_4.html

Jak ten chrom się trzyma?? I najważniejsze jak to się montuje?? Przykleja jakoś na ori obudowę lusterka?? Czy jak?:)

 

Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam takie pytanie czy opłaca się kupić te chrom nasadki na lusterka??

Oczywiście, że się nie opłaca. Musisz za to zapłacić, a jaki z tego miałby potem być zysk? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności