Skocz do zawartości
Gość DarioLee

Odcięcie pompy paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DarioLee

Bawiłeś się przy tym lutownicą ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gora333
Bawiłeś się przy tym lutownicą ??

 

 

NIe uzywalem lutownicy. polaczylem kable skrecajac je ze soba, i owinalem tasma izolac.

ale lepiej jest zlutowac kabelki :) ja akurat nie mialem jak podlaczyc lutownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukol

mialem podobna zabawke... az pewnego dnia passek mi nie odpalil, chodzilem tydzien bo nie znalem przyczyny... krecil rozrusznik, wszystko gralo i problemu nie moglem zlokalizowac... no i kiedys mnie olsnilo i wymienilem przelacznik, to byl strzal w 10tke :610: takze przy takich robotkach dosc czesto sie zdarza, ze same przelaczniki sie przepalaja... mi kilkakrotnie juz niestety... darowalem sobie taki bajerek i kombinuje nad czyms lepszym - mniej awaryjnym... ( choc raz taki maly przelacznik uratowal moja furke...) :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarioLee

A co za przełącznik zamontowałeś ? I gdzie go umieściłeś ? Kabel przeciełeś normalnie norzykiem i podłączyłeś przełącznik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
norzykiem

żesz k$@%$Q!!!

 

na dole jest przycisk "pisownia" ! jak widzę takie kwiatki to mi się "norzyk" w kieszeni otwiera :623: :623:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukol

zwyczajny przelacznik, mozna go kupic w kazdym elektronicznym, kabelki przecialem i przylutowalem do przelacznika plus na koncowki tam gdzie lutowalem zalozylem takie gumowe oslonki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gora333

u mnie przylutowałem 2 przewody do włącznika, a ich końce podpiąłem do rozciętego kabla zas pompy. włącznik mam przykręcony do deski rozdz od spodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bawiłeś się przy tym lutownicą ??

 

 

NIe uzywalem lutownicy. polaczylem kable skrecajac je ze soba, i owinalem tasma izolac.

ale lepiej jest zlutowac kabelki :) ja akurat nie mialem jak podlaczyc lutownicy

 

Takie łączenie przewodów w instalacji prędzej, czy później doprowadzi do unieruchomienia pompy i auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gora333
Bawiłeś się przy tym lutownicą ??

 

 

NIe uzywalem lutownicy. polaczylem kable skrecajac je ze soba, i owinalem tasma izolac.

ale lepiej jest zlutowac kabelki :) ja akurat nie mialem jak podlaczyc lutownicy

 

Takie łączenie przewodów w instalacji prędzej, czy później doprowadzi do unieruchomienia pompy i auta.

 

wiem o tym, dlatego przy najbliższej okazji mam zamiar to zlutować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarioLee

Przy lutowaniu odłączałeś akumulator ? Czy może tylko nie wsadzałeś kluczyków do stacyjki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ondre

Witam . widzę że koledzy mają duży problem z przełącznikiem do pompy paliwa . ostatnio i ja się wziołem za ten temat u siebie w pasku , ale myślę że jest to do rozwiązania w bardzo prosty sposób więc wszystkie ustrojstwa sprzedawane na allegro pewnie mają za małe przekaźniki więć można wykożystać orginalny od pompki który jest zamontowany w tablicy. trzeba sprawdzić który jest np kabel podający napięcie na przekaźnik po czym się załącza trzeba go oddciąć żeby przylutować lub wpiąć się w inny sposób z nowym przewodem idącym do wtryskiwaczy bo przecież centralka ma już przekaźnik który oddcina wstryskiwacze żeby nie dostawały napięcie bo inaczej przecież będą pracowały.

 

Jeżeli się mylę prosze mnie poprawić

 

Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarioLee

Pod który kabelek wpieliście przełącznik ? Czerwony czy żółty ? I gdzie ten kabelek znaleźliście ? Pod listwą plastikową w progu czy może pod plastikiem zaraz koło dzwigni od klapy otwierania maski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności