Skocz do zawartości
marcel_76

1222 Czujnik uderzeń bocznych strona pasażera - G180 zwarcie do plusa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki błąd

1222 Czujnik uderzeń bocznych strona pasażera - G180

zwarcie do plusa

kasuje w Vag ale po paru minutach wraca.

Jakiś czas temu 1-2 lata po stronie pasażera było mokro więc może śniedź,

co myślicie?

 

Wymieniłem czujniczek skasowałem błąd i po problemie:)

Edytowane przez marcel_76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ketyn92

A możesz napisać lub wrzucić zdjęcie gdzie dokładnie znajduje się ten czujnik? Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest umieszczony ten czujnik G180?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest umieszczony ten czujnik G180?

 

Pod fotelem jest takie wzmocnienie w poprzek podłogi, przykręcony jest do tego wzmocnienia od tylu 2-ma śrubkami. Trzeba wyciągnąć fotel i podnieść wykładzinę żeby go zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w b6 tez tak jest? Bo tez go poszukuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ten czujnik jest 1 po każdej stronie czy jest jeden po stronie pasażera ale odpowiada za poduchy z obu stron, proszę o info bo mam do wymiany i nie wiem z której strony zacząć , dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 2 takie czujniki. Od prawej kurtyny jest na wzmocnieniu pod prawym fotelem i analogicznie od lewej pod lewym fotelem kolego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem czujnik G 180 , wymienilem , blad skasowalem vagiem i wszystko wrocilo do normy :dobrze, troche bylo wody pod fotelem , wysuszylem i powinno byc ok :mlask.

Z kad woda ? jakis baran przedemna nie zalozyl dekla od filtra kabiny caly filtr do wymiany i szukam dekla , pozdrawiam :mlask

 

---------- Post added at 00:12 ---------- Previous post was at 00:10 ----------

 

Są 2 takie czujniki. Od prawej kurtyny jest na wzmocnieniu pod prawym fotelem i analogicznie od lewej pod lewym fotelem kolego :)

Wiesz , mam angielska wersje wiec pytam , to co u Ciebie jest z prawej np kierowcy u mnie jest odwrotnie , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja u siebie w B6 nie znalazlem a wali mi bleda non stop ma ktos jakies foto gdzie on jest? na wzmocnieniu poprzecznym niema nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam problem jak w temacie. błąd 1222    Czujnik uderzeń bocznych strona pasażera - G180 przerwa lub zwarcie do plusa Była wilgoć pod siedzeniem pasażera. Kupiłem używany czujnik o tych samych numerach tylko inne numery na naklejce. podłączyłem i nie działa. Kasuje błąd i niekompatybilne. Gdzieś czytałem że trzeba taki sam kupić z takim samym indeksem. Jak sprawdzić jaki ma indeks mój czujnik żeby kupić taki sam? chyba że kupiłem wadliwą używkę?

czujnik.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności