Skocz do zawartości
kazio

Lampka schowka pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Konstrukcja podświetlenia schowka pasażerskiego chyba nie została do końca przemyślana. Budowa jest skomplikowana i często pochopna rozbiórka kończy się problemami przy ponownym złożeniu. By ułatwić składanie seria zdjęć poglądowych:

 

img38202sm.th.jpg

 

img38222zb.th.jpg

 

img38248pg.th.jpg

 

img38256mt.th.jpg

 

img38261cq.th.jpg

 

 

[DYSKUSJA NA FORUM]

 

 

 

Autor artykułu: dszyszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, Rafał mam pytanie, co moze byc przyczyna braku prądu w lampce w schowku??? nie mam tam podswietlenia bo wlasnie nie zidentyfikowalem przyczyny.., czy ma ktos jakis pomysł??kto juz to tez przerabial??? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymontuj, sprwadz czy nic nie przeskoczyło np sprężynka jak w moim przypadku. Jak jest wszystko jak na zdj. powyżej to nie wiem, bezpieczniki, wgląd w głębszą część kokpitu. Chytba ze poprostu żarówka nie wytrzynała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, Rafał mam pytanie, co moze byc przyczyna braku prądu w lampce w schowku??? nie mam tam podswietlenia bo wlasnie nie zidentyfikowalem przyczyny.., czy ma ktos jakis pomysł??kto juz to tez przerabial??? pozdrawiam

 

Może to dość dziwnie zabrzmi ale ja lampkę schowka dodatkowo podłączoną mam do świateł postojowych, tak że jak otworzę schowek to jest tam ciemno aż do momentu gdy zapalę światła a jak go zamykam to widać że lampka gaśnie. Pewnie poprzedni właściciel coś grzebał i tak sobie podłączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może to dość dziwnie zabrzmi ale ja lampkę schowka dodatkowo podłączoną mam do świateł postojowych, tak że jak otworzę schowek to jest tam ciemno aż do momentu gdy zapalę światła a jak go zamykam to widać że lampka gaśnie. Pewnie poprzedni właściciel coś grzebał i tak sobie podłączył.

 

ale ja mam tak samo:) może tak poprostu jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam tak samo może tak poprostu jest

 

Skoro ja tak mam i Ty również, to, to pewnie jest standardem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za pozno zobaczylem temat:lol2

1,5 godziny siedzialem nad tym ustrojstwem:victory

chcialem zamienic zarowke na diody ale jak mi sie to wszystko rozsypalo to dalem sobie z tym spokoj. Swietny pomysl z tym tematem. Pozdrawiam:passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wymienialem zarowke to mi sie to rozsypalo 40 min zabawy z sprezynka ale udalo sie i jest tak jak koledzy pisza dziala z postojami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PowerBul

dzięki wielkie

pomogłeś mi jak cholera :-)

Browar jak nic należy się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie

pomogłeś mi jak cholera :-)

Browar jak nic należy się

tylko w czym ci pomoglem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki symbol ma ta żarówka? Poproszę najlepiej o wymiar długość i szerokość w mm. Kompletuje zestaw diodowych zamienników i potrzebuję dokładne oznaczenia ewentualne zamienniki. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie !! fotki bardzo pomocne,,, Lampka leżała rok w schowku :) i czekała na poskładanie :) Przy pomocy fotek już złożona i świeci !! DZIĘKI !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mi fotki pomogły w poprawnym złożeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dla potomnych:) rozbierałem ostatnio schowek żeby sie dostać do dmuchawy. lampka świeciła. po złożeniu przestała świecić. po rozebraniu patrze a wszystko ok żarówka nie spalona ale nie świeci dalej. okazało się że lampka świeciła przy zamkniętym schowku a w momencie otwarcia gasła :D winne było przeskoczenie jednego końca tej sprężynki na druga stronę blaszki. po przełożeniu wszystko ok. może kiedyś komuś pomoże:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy ta lampka rozni sie od tej z B5 FL ?

Edytowane przez Play3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fl taką właśnie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy blaszki powinny się stykać, czy to sprężynka robi za "przejście"? Bo złożyłem i blaszki nie stykają się i nie świeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi świeci ta lampka cały czas i sie zastanawiałem dlaczego a teraz to juz wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tz cały czas swieci zmontowałem poprawnie i tez swieci al nie wiem jak po zamknieciu zobacze w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tak samo jak na zdjeciach i niestety swieci caly cas musze kupic nowa ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności