Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

A jaką mają cene ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i jak bym się do tematu podłączył z klimą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie, jaki warsztat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy spotkal sie ktos z was z syczeniem podczas jazdy i na postoju po dodaniu gazu?? Kiedys u mnie wystepowal ten problem ale byla niedocisnieta rura od IC w ksztalcie S. Czytalem watek dosc stary ale tam tylko ludzie opisuja syczenie podczas jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyjściowa 200 a ile da się utargować zobaczymy. Pytanie czy opłaca ci się jechać do mnie jakby nawet udało się na 150 zejść z ceną.

 

plus moje audi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy spotkal sie ktos z was z syczeniem podczas jazdy i na postoju po dodaniu gazu?? Kiedys u mnie wystepowal ten problem ale byla niedocisnieta rura od IC w ksztalcie S. Czytalem watek dosc stary ale tam tylko ludzie opisuja syczenie podczas jazdy
Szukaj nieszczelności w tym wężu, może być pęknięty i dopiero pod ciśnieniem się odzywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukaj nieszczelności w tym wężu, może być pęknięty i dopiero pod ciśnieniem się odzywa.
Własnie sprawdzalem ten waz odrazu jak to tylko uslyszalem ale nic podczas jego sprawdzania nie wyczulem zeby dostawal lewe powietrze. Wczesniej mialem takie objawy podczas jazdy tylko bylo "psss" i to przy jakis tam obrotach, a pozniej jak byly juz duze obroty to nie syczalo a teraz syczy na postoju podczas jazdy nie zaleznie jakie sa obroty Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plus moje audi

 

Marcin ale to klima ma byc robiona na mojej wiosce :P więc szczeciniaków nie dopisuje bo szkoda waszej drogi ;) no chyba że bardzo chcecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż tak się sypie?

sam się sypiesz :)

 

po prostu jest inny plan i nastąpiłe drobna zmiana priorytetów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Własnie sprawdzalem ten waz odrazu jak to tylko uslyszalem ale nic podczas jego sprawdzania nie wyczulem zeby dostawal lewe powietrze.
Nie zawsze jest do wyczucia pęknięcie. Czasami trza się dobrze namacać. ;)
po prostu jest inny plan i nastąpiłe drobna zmiana priorytetów...
Dawno nie widziany Witek? Żenisz się chłopie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa problemy z paskiem

1. Jak wyłaczyć imo vagiem o ile sie da?? Wyprzedzając pytanie dlaczego chce to zrobić to ze czesto mi nie łączy sie z kluczykiem i gasnie. A powoli zaczyna mnie to drażnić.

2. samochód mnie kopie. Bez różnicy jak jestem ubrany, bo wyczytałem ze ubrania sie elektryzują ale to nie u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. samochód mnie kopie. Bez różnicy jak jestem ubrany, bo wyczytałem ze ubrania sie elektryzują ale to nie u mnie.
Samochód może Cie kopac ze wzgledu takiego jak nieraz jest u mnie, ze mam TV blisko futryny od drzwi (pare cm) i ja chodze na elektryzowany i wszystko mnie kopie) wlacznie z klamka od drzwi w pokoju :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomku a czemu nie ,a spróbuj ubranie wyprac w innym srodku , i dodaj do prania płyn do płukania, moze to cie uchroni , wiem mnie też tak kopało ale jak zona zmieniła płyn do płukania, wszystko sie uspokoiło , spróbuj tak , a ( dodaje lenora taka czarna butelka )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damiano negocju bo nie wiem czy mam jechać do ciebie czy na miejscu w Kamieniu nie nabić. U nas wołają 200 za nabicie z odgrzybianiem 250zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
samochód mnie kopie. Bez różnicy jak jestem ubrany, bo wyczytałem ze ubrania sie elektryzują ale to nie u mnie.
Bo cię już nie lubi, może się rozbierz. :D
dlaczego chce to zrobić to ze czesto mi nie łączy sie z kluczykiem i gasnie. A powoli zaczyna mnie to drażnić.
A nie mówiłem że cię już nie lubi? ;)

Co do kopania spróbuj założyć odgromnik czy jak to się zwie. Niektóre auta ciągną to za sobą. Może to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/art...FICE/362475284 jak dla mnie jeżeli chodzi o wygląd i pomysł to
Duzo lepiej to wyglada napewno niz metalowa wiezyczka na ktorej siedza. A tutaj wszystko na plus :) jeszcze bedzie brakowalo Pameli Anderson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/art...FICE/362475284 jak dla mnie jeżeli chodzi o wygląd i pomysł to
Jak dla mnie będzie rewelacja jak będą takie ratowniczki jak w serialu, a nie nadmuchani i napuszeni młodzieńcy udający że morze jest ich domem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności