Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Szyby te muszą mieć przepuszczalność światła min. 75%. Nie można z nimi nic robić, chyba że przy najbliższej kontroli chcesz się pozbyć DR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1120 zł mam na zamówieniu. Z instalacja walczyli dwa dni, bo to był debiut :), ale działa !

 

Witam

jaki mieli problem - i jak sobie poradzili ?? - u mnie nie mogą zainstalować, system nie widzi telefonu. Pokazuje się komunikat "urządzenie nie jest obsługiwane. Jeśli chodzi o androida - widzi urządzenia, ale nie ma możliwości połączenia telefonu z samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzemo74 nie widzi u Ciebie iphona bo masz złącze usb nie dostosowane do iphona. W konfiguratorze jest opcja złącze iphone/ipod za 290zł. W tym jest problem. Rozmawiałem z serwisem we Wrocławiu i stwierdzili, że teoretycznie można to złącze dołożyc ale nie dają gwarancji, że będzie działać bo nikt jeszcze tego nie robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzemo74 nie widzi u Ciebie iphona bo masz złącze usb nie dostosowane do iphona. W konfiguratorze jest opcja złącze iphone/ipod za 290zł. W tym jest problem. Rozmawiałem z serwisem we Wrocławiu i stwierdzili, że teoretycznie można to złącze dołożyć ale nie dają gwarancji, że będzie działać bo nikt jeszcze tego nie robił.

 

OK - to samo powiedzieli mi w serwisie, ale ciekawi mnie czemu nie widzi telefonów z androidem - z tym tematem nadal walczę w serwisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, problem był pt. "Nie działa " szczegółów nie znam. Z tego co wiem to instalowali tez USB razem z ta opcja.

Aha i ponoć cos jeszcze trzeb było uruchomić, zanim sie funkcje aktywowało. Sorry za ogólniki, ale podszedłem do sprawy zerojedynkowo - czyli ma działać.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edytowane przez MadMax911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz ponawiam pytanie. Stałem się posiadaczem lamp tylnych od r-line chciałem je wsadzić do swojego auta mam standardowe ale inna wtyczka jest czy ktoś przerabiał temat wymiany?

Edytowane przez piotrm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz ponawiam pytanie. Stałem się posiadaczem lamp tylnych od r-line chciałem je wsadzić do swojego auta mam standardowe ale inna wtyczka jest czy ktoś przerabiał temat wymiany?

 

cl ma kostki czarne HL ma niebieskie , jest inna ilość pinów wymiana kostek konieczna.

nie trzeba ciągnąć kabli do bodrnetza.

ale trzeba zmienić w nim kodowanie.

ale jak nie zmienisz kompa i nie pociągniesz kabli to

światła działają OK

stop działa normalnie przy światłach mijania

stop przy dziennych - zapalają się pionowe światła i NIE żarzy się obwódka na około lamp

tak jest u mnie

ciągnięcie dodatkowych kabli i wymiana kompa za obwódkę nie widziałem sensu finansowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź bo słyszałem w serwisie że może być inne napięcie i zgłupiałem w końcu już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słyszałem w serwisie że może być inne napięcie i zgłupiałem w końcu już.

 

napięcie inne - to niech ci wyjaśnią jakie konkretnie

 

jak nie wiedzą co zrobić to wymyślają bzdury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś wygluszyc bagaznik w sedanie, aby poprawic cos dzwieki z subwofera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na aledrogo znalazłem sub z Dynaudio i pytanie, czy jest opcja dołożenia go do standardowego audio w Sedanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napięcie inne - to niech ci wyjaśnią jakie konkretnie

 

jak nie wiedzą co zrobić to wymyślają bzdury

 

Coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w MFA w menu podrzędnym można ustawić/zakodować funkcję: Zasięg SCR - przybliżony w km?

 

Koledzy na aledrogo znalazłem sub z Dynaudio i pytanie, czy jest opcja dołożenia go do standardowego audio w Sedanie?

soundsystemvw.jpg

Edytowane przez Przem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy wy tez tak macie ze wysiadajac z auta musicie czekac 1-2 sekund zanim da rade zamknac auto z pilota?

Chyba jestem za szybki, bo jak naciskam przycisk zamykania zaraz po wyjsciu to nic sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w MFA w menu podrzędnym można ustawić/zakodować funkcję: Zasięg SCR - przybliżony w km?

 

Zasięg SCR? Czy AdBlue? Bo do AdBlue jest taka opcja. W ustawieniach zegarów/wskaźników to jest jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zasięg SCR? Czy AdBlue? Bo do AdBlue jest taka opcja. W ustawieniach zegarów/wskaźników to jest jeśli dobrze pamiętam.

 

SCR. Adblue jest znakiem towarowym zastrzeżonym i chyba VW nie może go używać na swoich urządzeniach, choć faktycznie chodzi o mocznik a nie układ. Ale nie o to... Ja w menu nie mam info Adblue/SCR, zatem czy mozna wywołać to przez urządzenie diagnostyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pokusiłem się na wymianę gumowych nakładek na pedałach oraz podstopnicę na bardziej reprezentacyjne

O ile z nakładkami na pedały nie było kłopotu ściągasz z pedału hamulca nakładkę gumową i nakładasz nową

na pedale gazu nakładasz już bezpośrednio bo nie ma tam żadnej nakładki tylko metal.

Ale już z podstopnicą były podchody , przeszukując internet znalazłem dwa sposoby:

 

pierwszy to ściągamy plastiki progu przy drzwiach oraz plastiki gdzie jest rączka od otwierania klapy maski i mamy dostęp do podstopnicy - to stosuje Servis VAG

 

drugi to odchylenie plastiku ( pokazane na zdjęciu )i demontaż podstopnicy ( w kolejności ciągniemy prawą stronę podstopnicy do siebie czyli w prawo a potem lewą krawędź podnosimy do góry

przy montażu nowej podstopnicy jest odwrotnie najpierw wkładamy (mocujemy) prawą stronę podstopnicy a lewą wciskamy w zaczepy

 

mam nadzieje że pomogłem

 

pzdr Picia

gaz.jpg

hamulec.jpg

pedały.jpg

podstopnica.jpg

podstopnica 1.jpg

bez nakłdek.jpg

nakładki.jpg

Edytowane przez vwpicia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super to wygląda, jestem też z Zielonej Góry...może pomożesz:what

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

wiem że są różne sposoby unieruchomienia przed przesuwaniem rzeczy w przepastnym bagażniku kombi

 

1. siatka ( standard )

 

2. moduł do podziału bagażnika ( zdjęcie nr. 3 z niebieskim transporterem na butelki) - widziałem w serwisie nie napawa optymizmem przy cięższych rzeczach raczej dla mnie symboliczny gadżet ( nr. części w katalogu VW 000061 166A)- 425 zł

 

3 . system szyn po których przesuwasz taśmy ( coś takiego miały starsze modele passata i audi)

i zdziwienie w pasacie B8 także jest ta cześć pod nr. części 3G9863555 za 370zł ale jak się okazało nie do wszystkich modeli ?

w serwisie powiedzieli że w Polsce nie widzieli jeszcze takiego modelu z tym systemem szyn i że do tego jest inna podłoga zastosowana ( po VIN stwierdzili że u mnie niestety nie będzie pasować )

Byłem u handlarza co miał takie szyny z B8 oczywiście z rynku Niemieckiego i faktycznie są tam na szynach oznaczenia że rok modelowy 2014 wzwyż passat B8 .

 

miał możne ktoś z tym styczność?

 

pzdr Picia

system .jpg

passat z szynami.jpg

szyny.jpg

Edytowane przez vwpicia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł podziału i gorąco polecam. Jak dla mnie jest to najważniejszy element wyposażenia bagażnika w związku z brakiem dostępności szyn w Polsce. A co do wytrzymałości to jest ok ;-)

 

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności