Skocz do zawartości
Charakterek

Kupimy telewizory dla domu dziecka Panda?

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś w domu dziecka Panda, dla którego w swoim czasie robiliśmy zbiórkę pieniędzy na komputer i zabawki. Komputer i zabawki są tam do dziś i dzieciaki są mega zadowolone z tych rzeczy. Porozmawiałem z Panią dyrektor oraz opiekunką i zapytałem o czym dzieciaki marzą. Marzą o telewizorze. A najlepiej o dwóch w dwóch salach. Takich po około 40 cali LCD. Mogą być większe. Po prostu fajno by było im takie coś sprawić. Myślę, że LG czy Samsung by były w sam raz. Pomysł mam taki:

 

Czy jest wśród Nas ktoś, kto ma sklep, lub prowadzi sprzedaż tego typu sprzętu? Jeśli tak, to czy może założyć subkonto na zbiórkę pieniędzy, gdzie byśmy wpłacali pieniądze i ta osoba prezentowała by stan konta? A potem by te tv wysłała do Pandy? Bardzo proszą o fakturę na nich.

 

Placówka Socjalizacyjna "PANDA"

 

ul. Żeromskiego 5

26-900 Kozienice

tel. (0-48) 614-41-53

tel. Fax. (0-48) 614-80-21

 

Dyrektor Domu Dziecka: Zofia Karaś

 

Gdy już ustalimy i ktoś podejmie się zadania, że on zbiera pieniądze i wyśle kurierem te telewizorki, to zadzwonimy do Kozienic i ustalimy wszelkie dane do faktur. Identyczne ogłoszenie dałem na Joe Monster. Proszę o wpisy osób, które podejmą się zbiórki pieniędzy na TV i ich wysyłki do Pandy.

 

Link do postu na forum:

 

http://www.joemonster.org/phorum/read.php?f=15&i=1814473&t=0&page=1#1814473

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej podaję numer konta do wpłat na TV dla Pandy. Konto zostało założone specjalnie dla tego celu. Jak widać jest tam pewna kwota - to ode mnie dla dzieciaczków. Zbieramy na plazmę Panasonic (drugi TV marki Sharp przekaże pewna fajna firma dzieciakom - to dzięki staraniom Jareda, który zrobił naprawdę wiele). Plazma też będzie taniej (jeszcze raz dzięki Jared), więc jestem pełen optymizmu. Nadwyżki przeznaczymy na cukierki, słodycze i inne łakoćki. Bo które dziecko nie lubi sobie pojeść łakociek?

 

Ważne:

 

Jeżeli ktoś ma słodycze, zabawki, książki i ubrania w bardzo dobrym stanie może je przesłać do mnie, albo skontaktować się z Jaredem (tel 727 510 102) i przekazać mu osobiście. Każda pomoc jest ważna. Ubrania dla dzieci 0 - 18 lat chłopcy i dziewczynki.

 

Zasady:

 

Wpłacasz na konto poniżej podając nicka w tytule przelewu. Co dzień koło 22 będę prezentował stan konta poprzez print screena, oraz nicka osoby wpłacającej i ile wpłacił. Nie ma to na celu pokazania, że ten wpłacił dużo, a tamten mało, bo przecież każdy grosik wpłacony dla tych dzieciaków jest ważny. Po prostu dzięki temu unikniemy niedomówień typu - ja wpłaciłem, a on sobie zabrał, albo nie wiadomo, co się z kasą stało. Chcę, by wszystko było jawne. Każdy wie, na czym stoi. Czas wpłat upływa w piątek 20 stycznia. Po akcji pokażemy wszem i wobec wszelkie rachunki, za co ile daliśmy (ja i Jared) i na co poszły Twoje pieniążki. Obiecujemy wydać je co do złotówki i jeszcze więcej :). Dary chcemy przekazać w sobotę 28 stycznia. Przekażemy dokumentację foto ze wszystkiego, a jeśli ktoś chce - zapraszamy do Pandy razem z nami...

 

Konto do wpłat:

 

80 1240 1789 1111 0010 3687 2434

Jacek Dróżdż

ul. Paderewskiego 5a/2

26-600 Radom

 

I jeszcze zbieramy dla:

 

Placówka Socjalizacyjna "PANDA"

 

ul. Żeromskiego 5

26-900 Kozienice

tel. (0-48) 614-41-53

tel. Fax. (0-48) 614-80-21

 

Dyrektor Domu Dziecka: Zofia Karaś

 

Wszystkie bieżące informacje na Joe Monster

 

http://www.joemonster.org/phorum/read.php?f=15&t=1814473

 

Jeśli ktoś z tego forum chce pomóc w zbiórce i weźmie na siebie ciężar zbierania darów, a potem dostarczy Jaredowi (Warszawa) lub mnie (Radom), albo bezpośrednio do Pandy 28 stycznia, to będziemy wdzięczni! Każda pomoc jest bezcenna!

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zrnm123

Witam Marcin z tej strony.Jestem wolontariuszem Fundacji Nie Tylko Myśl.Jestem gotów pomóc przy tej akcji.Nasza fundacja zabiera dzieci z tego domu na kolonie.KJeśli moja pomoc się przyda to bardzo proszę o kontakt 790-436-140 Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie - info poszło na PW - kontaktuj się bezpośrednio z Pandą - tam najlepiej poznasz potrzeby.

 

Jeśli ktoś z Warszawy ma dary (słodycze czy ubrania), to poproszę o kontakt na PW - tam jest kolega Jared, który zbiera wszystko i zawiezie to do Kozienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panda ma przekazane:

 

11 komputerów - tu pokłony dla Whiskiego

1 TV Plazma Samsung 43 cale

 

Szczegóły przekazań tutaj:

 

http://www.joemonster.org/phorum/read.php?f=15&i=1814473&t=1814473&page=2#1827781

http://www.joemonster.org/phorum/read.php?f=15&i=1814473&t=1814473&page=2#1832674

 

Zakupiliśmy jeszcze 1 TV plazma Samsung 43 cale oraz kuchenkę z płytą ceramiczną i termoobiegiem. Co mogliśmy dodaliśmy poza konkursem z własnej kieszeni. Zabrakło 250 zł. Sklep zgodził się poczekać na pieniądze, aż uzbieramy potrzebną kasę. Pomożecie? Ta k niewiele zostało... Oczywiście będzie fotorelacja z przekazania oraz rozliczenie. Na razie mięliśmy 2072 zł i za to zakup dwóch 43 calowych TV oraz kuchenki - sami przyznacie - robi wrażenie. Są to rzeczy sklepowo nowe z pełną gwarancją producenta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności