Skocz do zawartości
Gość necro

Zawieszenie sedan-combi - jakie są różnice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość necro

Czy zawieszenie z passata B5 3B6 (combi) bedzie pasowalo do B5 (sedan)?

Jakie są roznice?, dokladniej to chodzi o gwint FK ale to chyba bez znaczenia :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdikO2

B5 podobno na początku miało montowane zawieszenie podobnme do tego z B4 tzn bez stopów lekkich. Jeśli masz aluminiowe to raczej będzie pasować - zwsze można sie spytać w servisie (to pewna i bezpłatna opcja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
Czy zawieszenie z passata B6 combi bedzie pasowalo do B5 sedan?

sa jakies roznice?

dokladniej to chodzi o gwint FK ale to chyba bez znaczenia :611:

 

Pasować z 3BG do 3B będzie tyle, że nowszy model miał właśnie wachacze ze stopów :)

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość machon21

cze wszystkim. czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć mi czy spreżyny od kombi beda pasowac do sedana?? mam zamiar wymienic bo moje strasznie siedza w szczególnosci jak jade w komplecie wtedy o wszystke progi zwalniajace przeieram. może jeszcze ktoś mogłby mi doradzic jakas dobra firme???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pasują bo mają inną charakterystykę.Musisz mieć dedykowane pod dany model samochodu.Wszystko zależy co chcesz kupić-skoro masz padnięte springo to chociaż kup oryginalne nowe,bądź jakiś zamiennik-i tak będa lepsze niż którekolwiek używki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce kupic gwint z passata 2001r kombi czy ten gwint bedzie pasowac do sedana 97r dokładnie chodzi o tył czy sprezyny sa takie same?? prosze pilnie o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chce kupic gwint z passata 2001r kombi czy ten gwint bedzie pasowac do sedana 97r dokładnie chodzi o tył czy sprezyny sa takie same?? prosze pilnie o pomoc...
czytaj post wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chce kupic gwint z passata 2001r kombi czy ten gwint bedzie pasowac do sedana 97r dokładnie chodzi o tył czy sprezyny sa takie same?? prosze pilnie o pomoc...

 

Będzie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o ścisłość to od 3b2 do 3b3 przednie amory i sprężyny sie nie zamieniają, przerabiałem ostatnio kupno amortyzatorów od modelu z 2003r i wegług katalogów nie pasują, wizualnie dolne mocowanie sprężyny na amortyzatorze ma inny kształt sprężyny według wszelkich katalogów też są inne przerabiałem to na kombiaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności