Skocz do zawartości
Gość miki śrem

coś śrutuje w drzwiach !!:(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miki śrem

witam panowie i panie mam problem a mianowicie dzisiaj prubóje otworzyć przednią szybe od strony pasażera a tu lipa w momencie kiedy zaczynam wciskać przycisk to w drzwiach cos jakby sie śrutowało a szyba ani drgnie niemam pojęcia co tam sie stało ale szyby nie idzie juz otworzyć prosze o jakieś sugestie co to może być i jakie sa mniej wiecej koszta wymiany takiej części??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś śrutuje w drzwiach

Zerwana linka napędu szyby. Koszt sprawdzisz pod tym linkiem. :)Allegro

Na przyklad -->nówka sztuka <-- za 143 PLN-y.

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sprawdzil pierw guzik opuszczania szyby jezeli dzwiek ktory sie pojawia jest taki sam jakbys chcial domknac zamkniete szyby... malutkie cyk i nic wiecej nie slychac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miki śrem

GURAL rozumiem że musze kupić całą ta blaszana zabudowe wraz z takim podnośnikiem tak??? bo ztego co widze to sa tam tez jakies zestawy naprawcze wiec teraz niewiem......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić same prowadnice z linka, ale wtedy musisz rozwiercać stare prowadnice i je podmienić na nowe. A jak kupisz cala blachę to masz o wiele mniej roboty przy wymianie.

Jak Ci wygodniej, troszkę tańszy zestaw naprawczy, ale więcej pracy, albo troszkę droższy panel, ale mniej pracy przy wymianie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miki śrem

w sumie masz racje lepiej bedzie jak kupie całą ta blaszana zabudowe wraz z podnosnikiem i poprostu podmienie dzięki za pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw rozbierz i sprawdź czy to na pewno linka, żebyś niepotrzebnie kasy nie pakował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak zakonczyla sie sprawa? Mam to samo w prawych drzwiach kierowcy (UK). Sam silniczek dziala ale chrobocze, cos tam halasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie są przypadkiem korniki które śrutują ci drzwi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to nie są przypadkiem korniki które śrutują ci drzwi?

 

Dokladnie o tym samym pomyslalem, tym bardziej ze mam drewniane wstawki na drzwiach.

 

PS. Jak to dobrze czasem z kims madrzejszym podyskutowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to nie są przypadkiem korniki które śrutują ci drzwi?

Nie ma szans, tutaj tak często pada deszcz, że wszystkie już dawno się potopiły. :D

Mam to samo w prawych drzwiach kierowcy (UK). Sam silniczek dziala ale chrobocze, cos tam halasuje.

Jak nie masz pewności co się stało to ->

rozbierz i sprawdź czy to na pewno linka

Ja obstawiam na 99% ze to linka walnęła, miałem takie same objawy i linka była poszarpana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma szans, tutaj tak często pada deszcz, że wszystkie już dawno się potopiły. :D

 

Jak nie masz pewności co się stało to ->

Ja obstawiam na 99% ze to linka walnęła, miałem takie same objawy i linka była poszarpana.

 

Bede chcial tam zajrzec - mam nadzieje tylko ze jutro nie bedzie padalo ;)

 

Podejrzewam ze samej linki nie kupie, ale znalazlem caly ten mechanizm na ebayu

 

http://cgi.ebay.co.uk/Window-Regulator-VW-Passat-Drivers-98-05-Free-Post_W0QQitemZ170348664552QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item27a99256e8&_trksid=p3286.c0.m14

 

Jak to jest z tymi zatrzaskami, naprawde tak latwo sie lamia? Jesli tak to moze przed rozbieraniem tego kupie nowe na zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze samej linki nie kupie, ale znalazlem caly ten mechanizm na ebayu

Samej linki nie kupisz. A to są tylko prowadnice z linką. Qrna drogie te prowadnice, ja za całą blachę na szrocie dałem tyle samo kasy. Jak masz gdzieś szrot w pobliżu to zapytaj tam, może mają.

Jak to jest z tymi zatrzaskami, naprawde tak latwo sie lamia?

U mnie zostały tylko 3 całe, ale to chyba połamał ktoś przede mną, bo mi jak na razie żadna nie pękła. Ale na zapas możesz sobie kupić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samej linki nie kupisz. A to są tylko prowadnice z linką. Qrna drogie te prowadnice, ja za całą blachę na szrocie dałem tyle samo kasy. Jak masz gdzieś szrot w pobliżu to zapytaj tam, może mają.

U mnie zostały tylko 3 całe, ale to chyba połamał ktoś przede mną, bo mi jak na razie żadna nie pękła. Ale na zapas możesz sobie kupić. :)

 

Bylem juz na szrocie - nie maja tu w ogole takich paskow :625:

ale rozumiem ze jak bym kupil te prowadnice z linka i to moglbym bez problemu je wymienic, tak? Jak one sa mocowane do tej blachy? Jakies wkrety, nakretki - mam nadzieje ze nie nity ;)

Zatrzaski juz zamowione - lepiej dmuchac na zimne ;)

Edytowane przez tmstp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak one sa mocowane do tej blachy? Jakies wkrety, nakretki - mam nadzieje ze nie nity

Złudne nadzieje, niestety sa one nitowane. Później wstawię fotkę to sobie zobaczysz te nity. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności