Skocz do zawartości
fonfel

radio MP3 do 3bg-będzie pasować???

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej wejdzie.Jedno i drugie zajmuje 2 diny.Ewentualnie młotek:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez mechanicznej przeróbki konsoli NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale te radia mimo że są na 2 din'y , mają zupełnie inne kształty, chociazby narożniki, nei wspominając o tym, że te z allegro jest lekko uwypuklone o ile się nie mylę.

więc jak ma to niby pasować i zarazem wyglądać?

pewnie się zmieści ale estetycznie będzie trącić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam tym razem znalazłem takie radyjko MP3 na 2 DIN http://www.allegro.pl/item635788110_vw_polo_mp3_idealny_stan_cd_pewne_mp3.html i jestem ciekaw czy któryś z forumowiczów ma takie zamontowane i jak to się spisuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pasuje, czy DELTA 6, ale to jest CAN-owskie radio. Chyba nie trzeba wyjasniac co musisz zrobic, a jak trzeba to poszukaj na forum, bo było chyba częsciej o tym pisane niz o wymianie oleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 3BG FL bez mechanicznej przeróbki konsoli nie wciśniesz tego radia.

Edit:

W takim razie ta fotka została zrobiona z góry i wygląda to tak jak by góra była szersza i źle to zinterpretowałem.

Edytowane przez gbels
Dopisanie tekstu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz przerabaic jak masz juz DIN2 (a na foto widac ze masz).Wyjmujesz radio, zmieniarke (player) i masz idealny rozmiar na to radyjko i DELTA 6. Nie mylic tego radia z RNS S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radyjko z pierwszego linku (od VW Caddy) nie bedzie pasowalo mechanicznie (jest 2DIN ale front ma wiekszy i front ma zaokraglone rogi)

 

Radio z linku drugiego (VW POLO) pasuje mechanicznie ale niestety nie ma sygnalu zaplonu, sygnal ten radio dostaje magistrala CAN. Bez tego sygnalu radio bedzie sie wylaczalo samo co godzine. Testowalem to radio jeszcze gdy bylo na etapie prototypu.

 

Moze zastanow sie nad takim rozwiazaniem:

zostawiasz swoje radio, sprzedajesz swojego CD playera a wjego miejsce wsadzasz VDO DAYTON CHM105, wszystko ladnie pasuje, zostaje fabryka, a zyskujesz MP3 i dodatkowy slot na karty SD

RCD200_POLO_navik_1.jpg

RCD200_POLO_navik_2.jpg

RCD200_POLO_navik_3.jpg

VDO_CHM105MP3_71_navik.JPG

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym zostawil wszystko tak jak jest (bo wyglada idealnie) i jak bardzo potrzebujesz slabej jakosci muzyki z mp3 to kup takie urzadzonko ktore zamontujesz w schowku a kabelek podlaczysz do swojej BETKI

 

http://www.allegro.pl/item629098445_xcarlink_zmieniarka_sd_usb_vw_passat_golf_w_wa.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja bym zostawil wszystko tak jak jest (bo wyglada idealnie) ........kup takie urzadzonko ktore zamontujesz w schowku a kabelek podlaczysz do swojej BETKI

 

do 'BETKI' nie podlaczy ba bedzie mial tam wpiety zostawiony orginalny player CD....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze zastanow sie nad takim rozwiazaniem:

zostawiasz swoje radio, sprzedajesz swojego CD playera a wjego miejsce wsadzasz VDO DAYTON CHM105, wszystko ladnie pasuje, zostaje fabryka, a zyskujesz MP3 i dodatkowy slot na karty SD

 

szukałem na allegro ale takiego bajeru nie znalazłem:( a takie rozwiązanie by było idealne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna cena<wow>

Wolałbym dołozyć i kupic duzą kolową NAvi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze NAVI nie czyta nawet pły CD, nie mówiąc juz o obsłudze kart pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle ze NAVI nie czyta nawet pły CD, nie mówiąc juz o obsłudze kart pamieci.

 

 

dokladnie. Bardzo fajna sprawa to VDO jak bym mial konsole 2-din w passku to wlasnie cos takiego (GAMMA + VDO)by sobie skompletowal. Navi super wygladaale i tak do niej trza dokupic zmieniarke. duzo wada navi jest bardzo duza popularnosc w srod amatorow cudzej wlasnosci :) a w polsce sie nie gubie wiec uwazam to za zbedny gadzet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności