Skocz do zawartości
Mr Wilq

Pilot do centralnego zamka-kodowanie

Rekomendowane odpowiedzi

MAM KLOPOT .ZGUBILEM PILOTA MNIEJSZA Z TYM JAK I GDZIE NIEMA I KONIEC POTREBOJE PORADY GDZIE DOSTAC JAKIS UNIWERSALNY I JAK GO ZAPROGRAMOWAC W SERWISIE MI POWIEDZIANO ZE VW NIE DOSTARCZA Z NIEMIEC BO TYLE MOGE WYMIENIC SOBIE CALA CENTRALKE I WTEDY DOSTANE PILOTA KOSZT FIU FIU NAWET NIECHCE O TYM GADAC WIEC PROSZE O JAKIES LINKI LUB POMOC NA FORUM WIELKIE DZIEKI :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wyspy - fakt do domu daleko i życie trochę inne...

Ale może coś da się zrobić.

 

:!: Jeśli chodzi o pilota z kluczykiem kol. Shade_ ma tu pewną propozycję

pilot do alarmu i centralnego zamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Napisz jaki miałeś. ( czestotliwość... albo chociaż jak wyglada przyciski jajkowate czy kwadratowe [chociaz po tym ciezko poznać ale w 80% da sie])

2. na allegro masz pilotow do wyboru do koloru gorzej z dorobieniem kluczyka...

3. Napisz chociaż jaki masz model passata.

4. Za pisanie z capsem ostrzezenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czestotliwosci nie znam

Pszyciski jajkowate

Kod moge sie dowiedziec z serwisu

Passat B5 wyprodukowany 09-09-1999

i tyle co mam na ten temat do powiedzenia poprostu chcialem dopasowac jakiegos i zaprogramowac

a co do capsa to troche dziwnie mi sie pisze po tylu latach narka

Jak cos jeszcze to napiszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem pewien na 99% zę masz czestotliwość 343.92Mhz... czyli taka jak u mnie... nie pasuje do niej pilot na 434Mhz!!! 80% na 434Mhz ma kwadratowe przyciski... reszta ma kwadratowe ale jes tna 434.92Mhz ( jest fajny ale praktycznei jest nie do dostania)... sa jeszcze na usa robione z 136Mhz *chyba nie pamietam dokładnie* pilot bez grotu zalezy jak wyrwiesz najczesciej uzywany na allegro to koszt 50-80zł nowy 140zł + dorobienie grotu ja płaciłem 30zł pestke z imo przelozylem z kluczyka starego ale jak nie masz to jakies 15-20zł dorobienie klona... a jak masz 2gen imo to pestke kupisz za 5zł i sam zaprogramujesz vagiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porade bede sciagal te cuda i jeszcze jedno czym zaprogramopwac te cuda i jak prosze o jakies linki wielkie dzieki ze tu trafilem na to forum dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl albo jakis odpowiednik w UK nie wiem niema tam http://www.ebay.uk ? sprawdz to kluczyk scyzoryk do vw... powinienes znalesc... jak bys znalazl 434.92 z kwadratowymi przyciskami w cenie do 150zł za nowy to ja sie pisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilot

Dzieki .Bede szukal jak i znajde to dam wam znac narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem pare ale niewiem ktory pasuje na ebay uk to

http://cgi.ebay.co.uk/VW-Bora-Passat-2-Function-key-remote-FLIP_W0QQitemZ4601471564QQcategoryZ9889QQrdZ1QQcmdZViewItem

i

http://cgi.ebay.co.uk/vw-bora-passat-three-button-keyfob-alarm-remote_W0QQitemZ4600983690QQcategoryZ9889QQrdZ1QQcmdZViewItem

a na ebay usa to

http://search.ebay.com/key-remote_W0QQfnuZ1

zobacz i poradz co moge kupic prosze

 

[ Dodano: Sro Sty 04, 2006 15:44 ]

i jeszcze jeden na uk

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-VW-VOLKSWAGEN-GOLF-PASSAT-BORA-REMOTE-KEY-COMPLET_W0QQitemZ5848349380QQcategoryZ75327QQrdZ1QQcmdZViewItem

 

[ Dodano: Sob Sty 07, 2006 21:39 ]

Heja to znowu ja :smile: .Kupilem pilota HLO 1K0 959 753 434 mhz czym zaprogramowac i czy jest taka mozliwosc :roll: 3 przyciski na pilocie :D:D Prosze . Pozdro dla wszystkich .

 

[ Dodano: Sob Sty 07, 2006 21:41 ]

Heja to znowu ja :smile: .Kupilem pilota HLO 1K0 959 753 434 mhz czym zaprogramowac i czy jest taka mozliwosc :roll: 3 przyciski na pilocie :D:D Prosze . Pozdro dla wszystkich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam paska z 2003 roku. Niestety mialem nieciekawa przygode gdyz dostala mi sie woda do srodka i zamokl modul komfortu. Wszystko ladnie rozebralem i wysuszylem czytajac forum. I byloby pieknie ale nie ma komunikacji z pilotem - posiadam 2 kluczyki (3 przyciskowe) na zaden nie reaguje. Reszta opcji modulu dziala bez zarzutu jedynie nie ma mozliwosci zamknac/otworzyc auta z pilota co jest dosc uciazliwe. Programowanie pilota nie wchodzi w gre (raczje) gdyz nie mam dzilajacego kluczyka. Prosilbym o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Programowanie pilota nie wchodzi w gre (raczje) gdyz nie mam dzilajacego kluczyka.

To nie ma nic do rzeczy że nie masz działającego, ważne że masz 2 kluczyki. Teraz je zaprogramuj i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GURAL zaprogramuj to rozumiem ze mam przeprowadzic procedure, ktora znalazlem na forum:

 

 

Dopasowywanie nowego dodatkowego kluczyka - Od modelu z roku 1999

– włożyć do zamka mechanicznie pasujący kluczyk;

– włączyć zapłon;

– zablokować mechanicznie samochód nowym (do przyuczenia) kluczykiem (np. na drzwiach kierowcy) i nacisnąć przycisk na kluczyku;

– po przerwie trwającej dłużej niż 1 sekundę nacisnąć drugi raz przycisk na kluczyku;

– czynność dopasowywania jest zakończona i zostaje potwierdzona sygnałem dźwiękowym samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy po wymianie baterii w kluczyku trzeba go programowac od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda mój przypadek. Passat B5FL 2002

 

Miałem problem z pilotem. Po dopasowaniu pilota działał jedynie z odległości ok 20 cm od drzwi kierowcy. Zarówno na pilocie głównym jak i zapasowym. Nic nie pomagało, wymiana baterii w pilocie, wielokrotne dopasowywanie, odłączanie akumulatora itd. W końcu zdecydowałem zakupić nową elektronikę pilota. Na nowej elektronice pilot działa malinowo po pierwszym dopasowaniu, z kilkunastu metrów. Co za ulga i komfort :)! Co ciekawe dopasowywanie pilota w moim pasku jest nieco inne niż wszędzie opisywane i działa w następujący sposób:

 

1. Wkładam kluczyk do zamku drzwi (bez drugiego kluczyka w stacyjce!)

2. Przekręcam kluczyk do pozycji zamkniętej drzwi i przytrzymuję w pozycji zamkniętej.

3. Trzymając kluczyk w pozycji zamkniętej naciskam przycisk pilota (którykolwiek)

4. Słychać przełączenie centralnego zamka

5. Dopasowywanie zakończone

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności