Skocz do zawartości
Gość Barto

montaż zmieniarki - przykłady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Barto

Witam,

Noszę się z zamiarem zakupu zmieniarki Panasonica na 6 CD, jednak nie mam pewności czy zmieści się do tylnej lewej kieszeni w bagażniku kombiaka. Czy możecie podesłac fotki zamontowanych w tej kieszeni zmieniarek ? Na ta chwilę po otwarciu maskownicy bocznygo schowka mam plastikowy tunel na położenie podnośnika autka, na nieszczęście jest on umieszczony pionowo - więc zabiera większośc tego miejsca. Czy zmieści się tam zmieniarka ? Na jakiej wysokości powinna być zamontowana ? :confused: Podeślijcie foty plissss!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewarek włóż w koło zapasowe ;)

wejdzie na pewno.

Do zmieniarek są oryginalne kosze (stelaż), które tam właśnie się montuje, ja zakupiłem za grosze kosz od audi A6 (tylko zmieniarka), troszkę go przerobiłem i jest OK.

1001392uh1.th.jpgthpix.gif

1001393ob5.th.jpgthpix.gif

Pozdrawiam

ps.dowiedz się na 100 %, że p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Noszę się z zamiarem zakupu zmieniarki Panasonica na 6 CD, jednak nie mam pewności czy zmieści się do tylnej lewej kieszeni w bagażniku kombiaka. Czy możecie podesłac fotki zamontowanych w tej kieszeni zmieniarek ? Na ta chwilę po otwarciu maskownicy bocznygo schowka mam plastikowy tunel na położenie podnośnika autka, na nieszczęście jest on umieszczony pionowo - więc zabiera większośc tego miejsca. Czy zmieści się tam zmieniarka ? Na jakiej wysokości powinna być zamontowana ? :confused: Podeślijcie foty plissss!

Skoro nosisz się dopiero z zamiarem zakupu to rozważ zmieniarkę na 6 CD Sony do podłokietnika, o wiele prościej i szybciej i zawsze pod ręką:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Barto

Dzięki za foty jjacekkx! Naświetliło mi to trochę sprawę !!

Kiedys widziałem też fotę z wnętrzem tej kieszeni w bagażniku - miało trzy półeczki w równych odległościach i tam mozna było montowac zmieniarkę, wzmacniacze itp. - ale to chyba własna kontrukcja jakaś była.

 

A co do montarzu zmieniarki w podłokietniku, to niestety sprawa się rypła - bo podłokietnika niestety nie posiadam :633:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.....Kiedys widziałem też fotę z wnętrzem tej kieszeni w bagażniku - miało trzy półeczki w równych odległościach i tam mozna było montowac zmieniarkę, wzmacniacze itp. - ale to chyba własna kontrukcja jakaś była.

 

 

to orginalna kieszen VW

tu przyklad z mojego 3BG

20007_04_26_002_158.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lewarek włóż w koło zapasowe ;)

wejdzie na pewno.

Do zmieniarek są oryginalne kosze (stelaż), które tam właśnie się montuje, ja zakupiłem za grosze kosz od audi A6 (tylko zmieniarka), troszkę go przerobiłem i jest OK.

1001392uh1.th.jpgthpix.gif

1001393ob5.th.jpgthpix.gif

Pozdrawiam

ps.dowiedz się na 100 %, że p

mam pytanie,czy trzeba "ciągnąć"nowe kable do zmieniarki do bagaznika ,czy już tam jest może kostka (mam pasata trendline z 2001 roku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie,czy trzeba "ciągnąć"nowe kable do zmieniarki do bagaznika ,czy już tam jest może kostka (mam pasata trendline z 2001 roku)

niestety, trzeba ciągnąć kabel.

Kable (ori) są do kupienia np: allegro

Przeciągniecie nie jest trudne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety, trzeba ciągnąć kabel.

Kable (ori) są do kupienia np: allegro

Przeciągniecie nie jest trudne.

Pozdrawiam

Dzięki za podpowiedź.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert3571

;)kto ma symbol zmieniarki do radia vw BETA montowaną w podłokietniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to orginalna kieszen VW

tu przyklad z mojego 3BG

Navik, czy to jest wersja kosza do kombi czy do sedana-a może to standard, mógłbyś mi w miarę możliwości podesłać numer katalogowy tego stelażu?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navik, czy ty masz zmieniarke VW czy jakąś inna? Mógłbys podac wymiary swojej bo mam wrazenie ze moja od Pioniera by nie weszła w to:/ byłbym bardzo wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMEK1980

Witka,

Jestem dopiero po zakupie Paszczaka i stwierdziłem że nie mam możliwości odtwarzania płyt CD - B5 FL radio MFD - pełana nawigacja;

Szukałem jakiegoś śladu zmieniarki, pod fotelem, w bagażniku itd... ale najwidoczniej poprzedniemu właścicielowi nie była potrzebna, bo nawet przewodu nie ma, ehhh.....

Szukając zmieniarki trafiłem na oryginały z 5m przewodami, czy instalacja takiej zmieniarki w bagżniku kombiaka to problem???

A może lepiej w podłokietniku???

Czy jeżeli miałbym nawet gdzieś przewód wyciągnięty to w MFD powinno być aktywne pole CD charge??? U mnie jest nieaktywne

pozdrawiam,,,:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy po podłączeniu zmieniarki (oryginalnej vw) trzeba coś jeszcze robić z radiem - tzn jakieś przeprogramowanie.

Gdzieś czytałem taką plotkę ale nie wiem czy prawdziwą.

 

Mam radio beta i wymieniam na gamma 5, a w przyszłości zmieniarka. Ale jak trzeba potem ustawiać radio pod zmieniarę to może lepiej od razu komplet kupić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .po zamontowaniu zmieniarki nie trzeba nic programować tylko podłączyć!!!!!!!Najlepiej jak dokupicje sobie oryginalną kieszeń do lewego schowka w bagażniku

--- scalone ---

Mam do sprzedania zmieniarkę oryginalną i kieszeń pod tą zmieniarkę.Mój tel.722 381 081

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro846

Panowie może ma ktoś numer katalogowy mocowania zmieniarki w bagażniku?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie najlepiej zamontować zmieniarkę blaupunkta na 10 CD w pasku B5 kombi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie najlepiej zamontować zmieniarkę blaupunkta na 10 CD w pasku B5 kombi?
a masz radio, które obsłuży taką zmieniarkę ??

seryjne radia obsługują tylko zmieniacze na 6 CD.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a masz radio, które obsłuży taką zmieniarkę ??

seryjne radia obsługują tylko zmieniacze na 6 CD.

Pozdrawiam

 

no oczywiście że mam. zmieniarkę też mam. i nawet wszystko razem działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie może ma ktoś numer katalogowy mocowania zmieniarki w bagażniku?????

 

3B5 035 112B - uchwyt zmieniarki CD limuzyna

3B9 035 112D - j.w. variant.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności