Skocz do zawartości
Gość cookie

naprawa passata 3,6 z USA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cookie

Mój passacik 3,6 FSI variant 4 motion dojechał w końcu ale mam w nim jeszcze sporo roboty ponieważ on jest po stłuczce. Nie orientuje się ktoś może, czy wzmocnienie czołowe (pas przedni) i chłodnice pasują od silników z mniejszą pojemnością np. 2,0 TFSI? No i mam jeszcze poza tym takie problemy: dźwignia od dsg jest zablokowana i ten przycisk od jej odblokowania na stałe wciśnięty, kluczuk nie daje się wyjąć (wciska się i odskakuje ale nie daje się całkowicie wyciągnąć) no i zablokował mi się automatyczny ręczny :-(. Jeśli macie może jakieś pomysły to będę wdzięczny za posty. Poza tym czy ktoś może mi polecić odpowiedni kabel serwisowy i oprogramowanie, ewentualnie skąd można je sciągnąć?

Pozdrawiam i z góry dziękuję: Przemek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ale ten passat nie nalezy do takich na ktorym mozna zaczac sie uczyc mechaniki i elektryki.wybrales b bogata wersje wiec musisz sie liczyc z kosztami naprawy skomplikowanych i rozbudowanych ukladow napedowych i zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności poszukaj sobie takiego programu jak ETKA 7.0 tam bedziesz mógł po kolei sprawdzać jakich części potrzebujesz żeby złożyć te trafione cudo ... DSG to dosyć nowa skrzynia i sam sobie nie poradzisz jak jest trafiona ... interfejsu poszukaj na allegro (wpisz interfejs OBDII) popytaj który napewno bedzie przydatny przy diagnozowaniu passata B6 3C i napewno też dostaniesz informacje odnośnie oprogramowania potrzebnego do diagnozy - polecam VAG-COM. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal2002

Moge Ci pomoc w zrobieniu tego paska. Prawdopodobnie przy transporcie zniszczyli Ci wybierak biegow. Posiadam do tego auta odpowiednie oprogramowanie. Jezeli nie masz go gdzie dac na blacharke to tez moge Ci pomoc. Sterowanie ta skrzynia moge zrobic.

 

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco

Michal2002 - myślisz, że przez 4 miesiące jeszcze go nie zrobił? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal2002

Sorki ale nie zauwazylem ze to tak dawno bylo.

Wiem z doswiadczenia ,ze czasem ludzie miesiacami bujaja sie z takimi autami.

Miejmy nadzieje,ze zrobil.

 

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności