Skocz do zawartości
Gość Słonik

pękający plastik od pasów B4- foto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Słonik

Witam!

W piękny słoneczny dzień (niezbyt długi niestety) zapinając jak należy pasy zauważyłem pęknięcie na górnym plastiku przy słupku. Nie wiem jaka przyczyna jest pęknięcia, ale czy ktoś z Was miał taki przypadek? Rozumiem, że plastik jest tylko otoczką nadającą wygląd temu przedmiotowi a wewnątrz tak czy owak jest metal, ale czy na pewno nie wpływa to na bezpieczeństwo? Dostać nie problem , wymienić troszkę większy, ale być może okaże się, że ten typ tak ma i sprawę nalepiej olać.

Oto fotki :

http://img124.imageshack.us/img124/4142/pict04299nq.jpg

 

http://img122.imageshack.us/img122/2451/pict04304yo.jpg

 

http://img118.imageshack.us/img118/9581/pict04314zd.jpg

 

 

 

Będę wdzięczny jak zwykle za oponie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkuchars

Jak na mój gust, pęka bo wewnątrz jest metal, jak się porządnie nagrzeje to się rozszerza i rozsadza plastik. Z bezpieczeństwem to nie ma nic wspólnego, bo siły przy zderzeniu ("tfu,tfu") i tak przenosi stal a nie plastikowa obudowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
Jak na mój gust, pęka bo wewnątrz jest metal, jak się porządnie nagrzeje to się rozszerza i rozsadza plastik. Z bezpieczeństwem to nie ma nic wspólnego, bo siły przy zderzeniu ("tfu,tfu") i tak przenosi stal a nie plastikowa obudowa.

 

Hmm no autko nie bylo garazowane przez jakies 2-3 latka słonce swoje mogło zrobić...

Dodam, ze to tylko po stronie kierowcy u pasażera jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Nie przejmować się :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie ruszaj to normalne - w kazdym samochodzie ktory ma juz swoje lata matka natura robi swoje - czy zima czy lato plastiki dostaja w kosc - u kolegi w Vectrze A plastiki wygladaja jak pajeczyna :629:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość remix

Mi pod tym właśnie piszcza plastiki i jeszcze z tyłu a jak u was.????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

To popękanie to norma, u mnie też jest :)

A biały nalot który mnie jako estetę drażnił potraktowałem lakierem nitro matowym - okazuje się, ze lakier ten świetnie łączy się z tym rodzajem plastiku :) Nakładać miękkim pędzelkiem - zachowa strukturę plastiku i będzie wyglądał jak nowy (poza pęknięciem) :)

W ogóle jak ktoś ma odbarwione listwy ze słupków, świetnie się do renowacji nadaje właśnie lakier nitro, bo doskonale łączy z tym rodzajem tworzywa, ale to już trzeba demontować i pistoletem malować.

Jak składałem auto to plastiki od 3 różnych dawców musiałem jakoś ujednolicić kolorystycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość remix

Ale proglemy macie to jest nic do tego że piszcza plastiki jak cholera tym trzeba sie martwić. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności