Skocz do zawartości
Gość dj_Chopin

jak wyjąć radio fabryczne itp. sprawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dj_Chopin

Witam. mam problema. Passat B4 '96rok. fabryczne radio gamma z CD changer control

i tu właśnie pytania:

1.jak przypasować zmieniarkę z Clariona do kabla z VW bo są ciut inne?

2.jak wyjąć radio i co jest do tego potrzebne?

3.jak sprawa się ma z kodem po odł zasilania?

 

Z góry dzięki za odp. :615: :615: :615:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nie wiem

 

2. po dwóch stronach radia masz niewielkie plastiki(fot1.), oba siedzą na zatrzaskach i bardzo łatwo sie wyjmują, potem wciskasz takie blaszki jedna z prawej i jedna z lewej i wyciągasz ;] jak zdejmiesz plastiki wszystko będzie widać ;)

 

3. kod powinieneś mieć w papierach o ile je masz, jeśli tak to jest tam taka książeczka od radia i na okładce jeszcze z drugiej strony jest kod. Jeśli nie masz tej książeczki to gdzieś na forum sa generatory kodów ;]

 

jedyne co będzie Ci potrzebne to płaski śrubokręcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyrektor

3. Po odłączeniu zasilania kod musisz wprowadzić ponownie. Jeśli dwa razy wprowadzisz kod błędny to jak wiemy radio się blokuje i wtedy należy zostawić radio włączone i kluczyk w stacyjce na z tego co pamiętam godzinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.jak przypasować zmieniarkę z Clariona do kabla z VW bo są ciut inne?

Najszybciej na to pytanie uzyskasz odpowiedź na tej podstronie "Elektrody".

Zajrzyj też na stronę Studia24. Tam też jest sporo ciekawych i przydatnych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie,panowie chodzi o to ze odlaczylem klemy od aku i standardowo trzeba kod do radia,niestety nie posiadam kodu i mam takie pytanie czy po numerach seryjnych da sie jakos ten kod zalatwic? czytalem o jakims kalkulatorze ktos sie tym zajmuje ? wyciagnelem radio,mam numery z tej naklejki wszystko,radio to alpha IV cc,bardzo prosze o pomoc,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na podstawie numeru seryjnego wygenerujesz sobie kod, generatorem podanym przez kolegę wyżej na stronach elektrody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mego nr nie ma w bazie : VWZ1Z1P9168824 ponoc za "mlode" radio w miare swieze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności