Skocz do zawartości
t-tk

pytanie o radio

Rekomendowane odpowiedzi

mam sobie to radyjko

vwgamma2.jpg

dziwne, na studio24.prv.pl wynika że nie powinno go być [rocznik auta 93, radio do 91 montowane. nieważne.]

Czy ktoś wie, do czego służy pokrętło pod czerwonym kluczykiem, na lewo od przycisków do wybierania stacji radiowej? Bo ja nie wiem i mnie to męczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam jakis glosniczek narysowany.Jak radyjko ma funkcje np. "wiadomosci traffic " to ustawiasz sobie sile glosu tych wiadomosci. Kiedys u nas RmfFm takie nadawalo i wtedy radyjko samo sie przestawialo na RmfFm i gralo z ta sila glosu co ustawiles, zazwyczaj glosniej niz inne stacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komunikaty drogowe: SDK

tak jest tutaj napisane. także nie wiem co to znaczy :) teraz chyba rmf takie komunikaty podaje tylko w wyjątkowych okolicznościach. wiem że na pewno na wszystkich świętych. jaka stacja radiowa jeszcze nadaje takie wiadomości?

Może ktoś ma instrukcje do tego radyjka? Męczy mnie ten przycisk, tak samo jak ten z napisem "dx" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycisk DX włącza / wyłącza tłumik na odbiorniku.

Jeżeli jeździsz po mieście, blisko nadajnika, to zbyt mocny sygnał powoduje zakłócenia i radio jest w trybie LOCAL. Jeżeli oddalasz się od nadajnika, robisz pstryk i filtr się wyłącza a pojawia się napis DX. Czułość radia wzrasta... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh. kocham to forum :D dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalnie zamontowaną Gammę i pokretło z symbolem trójkątów i głośnika służy do samoregulacji siły głosu - im szybciej jadę/ głośniej w aucie/, tym głośniej gra radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności