Skocz do zawartości
wojtkn

Wersja EDITION?

Rekomendowane odpowiedzi

spotkalem ostatnio paski z napisem "EDITION". moj na tylnej klapie nie ma zadnych oznaczen procz VW i nalepki EDITION. zastanawiam sie czy to jakas opcja wyposazenia? czy moze jakas firma tuningujaca taka nalepke nakleja (moj pasek jest troszek stuningowany). czy ktos z was ma tez taka nalepke? a moze poprzedni wlasciciel nalezal do jakiegos klubu i to sa ich wlepy? a moze tak tylko sobie to nalepil?co sadzicie? wiecie cos na ten temat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze tak tylko sobie to nalepil?

ja jestem za tym :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobs, ale na kilku psakach juz to widzialem. skad ta zbierznosc? akurat ta naklejka ze sklepu motoryzacyjnego sie wszytskim podobala?? trudno uwierzyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

to jest na niektorych passatach z 2000r.

 

oznaczalo,ze jest to ostatnia edycja tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest na niektorych passatach z 2000r.

 

oznaczalo,ze jest to ostatnia edycja tego modelu.

 

Prawda :ok: były w Paskach B5 3B na krótko przed wprowadzeniem 3BG :hurra: w mojej okolicy jest trochę takich Passatów i wszystkie o dziwo to TDI PD 115PS :rotfl:

 

wojtkn jak widzisz ja mam naklejkę SPECIAL :evil: zakupiłem ją od gościa na allegro, który miał wszystkie wzory naklejek VW i można było wybrac kolor iwielkośc :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklana, no tak masz taka naklejke. tylko patrzac na twoj nick to ten specjal nie powinien byc zielony a czarny :rotfl: .pozdrawiam. zdrówko :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

Szklana, moze twoj pasek pojedzie na browarku,sprawdzales :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks
Ale widzialem tez edition-y B4...

 

dokladnie, na ostatnich przed B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szklana, moze twoj pasek pojedzie na browarku,sprawdzales :rotfl:

 

Na browarku to jeździ jego właściciel :rotfl::rotfl: a Pasek niech zadowoli się ON :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a to EDITION to ma jakies znaczenie w wyposażeniu czy nie ma zadnych roznic miedzy samochodami Edition i Nie-Edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Jak to w Passatach wyglada, to nie wiem do knca, ale moim zdaniem ma to zwiazek z wyposazeniem... Kumpel mial dwa Golfy IV (2001r. i 2002r.) pochodzace wcale nie z konca produkcji modelu... No i moze nie mial naklejki na klapie, ale mial napisy na listwach na progach EDITION... Ogolnie oba Golfy byly w wersji Basis, ale mialy pelna elektryke szyb i lusterek... Mozliwe, ze to byl taki pakiet wyposazenia (lub podobny obejmujace nieco inne wyposazenie)... No i nie byly to jakies doklejane znaczki, bo uzywajac Vin Decodera (jak jeszcze wyposazenie pokazywal) byla zaznaczona wersja EDITION :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wmoim też jest ten napis nie naklejka na klapie bagażnika w prawym dolnym rogu.Z kodów wyczytałem,że ma 4 sys. kontroli trakcji,sport. zawieszenie.....23 kody na wlepie,ale bajerów takich jak sensor deszczu,el.szybyx4 czy climatronik,których nie ma wtych kodach jest wiecej,więc myśle,że ten napis oznacza limitowaną serię wyposażenia.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam paska z wlepą "Edition" na bagażniku. Rzeczywiście, połowa 2000 roku (czyli tuż przed fl), 115 KM, troszkę wzbogacone wyposażenie (elektryka z przodu, podgrzewane fotele, climatronic). Do tego brak jakichkolwiek oznaczeń na klapie, tylko znaczek VW. I też się zastanawiałem ocb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edition-wersja limitowana,czyli wieksze wyposazenie samochodu przewaznie dodawana gratis pod koniec produkcji modelu :ok::vw: z paskami z 2005r tez sie spotkalem.Audi robi podobnie.czasami ale rzadku zrobia jak jest np.jakis jubileusz firmy(tak jak kolega z golfa).pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie mam żadnej naklejki EDITION, ale z tego co widzę to MÓJ B5 jest jednym z lepiej wyposażonych B5 3B na forum. dodam tylko tyle że był produkowany w połowie 2000 roku (07.2000)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adams,a może twoja klapa od bagażnika była na spotkaniu z lakiernikiem i zamalowal ten napis? :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarro_1

Co prawda post już stary ale i ja dołącze swoje 3 gr. Od niedawna posiadam B5 Edition 2000r i po poszukiwanich 6 miesiecznych śmiem twierdzić - podejrzewam że wyposażenie "EDITION" mogło być robione nawet pod klienta. Ja np. mam czujniki deszczu i zmierzchu , 8 poduch pełna el. podgrzewanie pełne itd a co ciekawe zintegrowane siedzenia tylne dla dzieci (naciskam, podnosze i wyskakują tekie dwa z siedzenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania vw b4 vw edition był by ktos zainteresowany?? 7000pln i jest wasz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności