Skocz do zawartości
Gość slawek_utg

Białe tarcze gotowe do wydruku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawek_utg

Witam poswiecilem sie dla siebie i dla innych userów ktorzy kraza i dążą do zdobycia skanów tarcz z zegarkiem analogowym(wskazowki) jak ktos chce to dawac maile i powysylam.. :D

 

zegarek7en.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jak bys zrobil do B-4 z komputrem............bylbym wdzieczny.................... :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzeszczot

Podepnę tu jeszcze swoje tarcze. Dla B3 wersja GT

zegary0dt.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siara32
Podepnę tu jeszcze swoje tarcze. Dla B3 wersja GT

A czy moglby ktos "podpiac" zegary dla GT tylko w dieslu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

Wilkie dzięki dla slawek_utg.

A ma ktoś białą tarcze temperatury i paliwa ale bez cyfrowego wyświetlacza godziny, bo ten jest z, i jest inaczej rozmieszczony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś białe tarcze do druku prędkościomierz do 200km/ obrotomierz do 50, stan paliwa/ temp. płynu?

 

Ja posiadam białe tarcze od innego rodzaju licznika, bo kiedyś miałem passka 1.8 którego sprzedałem a zegary zostały. Teraz nigdzie nie moge dostać zegarów do mojego diesla...

 

taki mam licznik:

434x2i8jptwvb3kc.jpg

a takie właśnie Mi zostały:

v9zcydhwxyd2029b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

Ładne zegary tylko że też od wersji z elektronicznym zegarkiem, ponieważ wersja bez niego miała skale temperatury i paliwa niżej. Ja bym właśnie o taką wersje prosił (bez elektronicznego zegarka). W załączeniu przesyłam zegary takie i taki zobaczcie różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarioLee

A ma ktoś gotowe białe tarcze ale do 240km\h ? W wersji bez zegarka cyfrowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309

o kurcze... nie pomyślałbym nawet, że może być różnica w skali pomiędzy licznikiem z elektronicznym zegarkiem a bez niego... Wszystko da się zrobić, ale najlepszym podłożem do pracy byłyby skany tych zegarów... a tak musicie czekać na kogoś kto już to robił :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KunA

Nie stety tutaj to nikt niema skanów tarcz.Wiem bo pytałem ogólnie jest ciężko coś wyrwac.A napewno gotowych do wydruku to nikt niema.Taka rzeczywistośc :612:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh jakbym miał drugi zestaw zegarów to bym zrobił skany i dopasowałbym do wydruku! no mam tylko w aucie, więc nie bedę go wyciagał i rozbierał... Też czekam na kogoś kto by dał tarczki z p. 200km/h i obr. do 50 :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

Przykro Mi ale nie mam czasu żeby się bawic z tymi tarczami (dopasowywanie), zrobiłem scany i jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę podać maila. Zmierzyłem szerokość tarcz (na zdjęciu).

Jeżeli miałbym więcej czasu to nie było by problemu, ale no nie dam rady:(

Mysle ze wymiary pomoga wam w dopasowaniu!

 

Miłej zabawy...

ngbvpnku48sl8e54.jpg

 

P.S. Jak gdzieś na forum mozna to wstawic, to proszę moda o info:)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KunA

Oki to wiesz na jakiego meila słac :622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

A ja mam trochę inne pytanie . Jak się ściąga wskazówke z licznika prędkości? Bo mi została tylko ta tarcza do założenia i w żaden sposób nie moge tego ściągnąć. próbowałem podważyć ale nic, czy trzeba to jeszcze mocniej podważać? Boję się żebym czegoś nie połamał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek_utg
A ja mam trochę inne pytanie . Jak się ściąga wskazówke z licznika prędkości? Bo mi została tylko ta tarcza do założenia i w żaden sposób nie moge tego ściągnąć. próbowałem podważyć ale nic, czy trzeba to jeszcze mocniej podważać? Boję się żebym czegoś nie połamał.

 

jak juz czujesz opor i nie chce schodzic to nic dalej nie kombinuj bo zdupcys wskazowke i ci nie bedzie pokazywac ile jedziesz, jest jedens posob na to wez zrob wiekszy otwor w tarczy i przełóz ja przez ta wskazówke najlepiej tak zrob. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

większy otwór robiłem przy BMW ale tam były małe wskazówki więc nawet tego nie było widać. Ale w passacie są większe i ten otwór musi być naprawde duży a wtedy go widać.

Miałem nadzieję że jest jakiś sposób na tą wskazówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek_utg

Jeszcze raz dla tych ktorzy szukaja tarcz do zegarów sa tylko dostpene te co zamieszczone w temacie a jak komus sie nudzi to rozkrecam licznik zsciagamy orginalen skanujemy je na kompa, obrabiamy w photoshopie i drukujemy wszystko opisae jest na poczatku tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dave, Sławek ma tylko te i tylko te. Tak to jest jak ktoś nie czyta posta od początku. Jak takie potrzebujesz to nawet ja mogę Ci je wysłać :hyhy: Ludzie, czytajcie co sławek zaoferował a nie : ja chcę do 240 km/h a ja do 260 km/h :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dave
Jak takie potrzebujesz to nawet ja mogę Ci je wysłać

nie dzieki :P

 

Ale jakbys sie kiedys calkiem przypadkiem nawinal na te do 240km/h :P to..

mail: [email protected] :hyhy::P

 

Z góreczki thx :padam:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek_utg

a ja mam oddzielne pytanie, nie bede zakladal nowego topicu bo to jest zwiazane z licznikiem i tarczami. Co sadzicie o tych markerach paramentnych do wskazówek? czy lepiej jak ktos kiedys pisał zrobil sobie lakierem do spałwików ?? hmmm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności