Skocz do zawartości
Vax

Dopasowanie nowego kluczyka - B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec mam problem z dopasowaniem nowego kluczyka. Robie wszystko zgodnie z w/w instrukcja ale jest jeden problem, nie moge w bloku 21 zapisac wiekszej liczby kluczyków niz 1. Wpisuje 2 robie test i jest OK ale przy zapisie i tak zapisuje sie tylko liczb a 1. Wiec przez ten defektnie moge dopasowac kolejnego.

 

 

Czy ktos rozpracowywal taki temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gst

do dopisania klucza potrzebny jest "tajny login"

w chodzisz w szfę, login, następnie jeżeli login jest przyjęty 010 dopasowanie, blok 21 test zapisz i ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz po problemie, walnieta byla pestka w nowym kluczyku. Wymienilem kluczyk i nowy dopasowalem do immo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EndriuB

Jak sprawdzić, na jakiej częstotliwości działa pilot??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sprawdzić, na jakiej częstotliwości działa pilot?

Rozebrać (oddzielić pilot od kluczyka). Na pilocie powinno być napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EndriuB

A nie rozkoduje się kluczyk ??

Bo mam tylko jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie rozkoduje się kluczyk ??
Nie rozkoduje. Kodowanie immo jest stałe i się nie kasuje. Natomiast dopasowanie pilota do centralnego zamka możesz zgubić po odłączeniu baterii, ale nie w przypadku rozłączenia części z pilotem od części z immo i grotem klucza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EndriuB

Rozłączyłem kluczyk i nie ma napisane na jakiej częstotliwość działa pilot.

 

 

Kluczyk mam VDO (dwa przyciski) a model komfortu to 1J0 959 799 AH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopacy znajde gdzies na forum instrukcje jak dorobic sobie drugi klucz? bo po tym co uslyszalem ze za 480 - 780 pln moga mi zrobic bez lub z pilotem to odpadlem troche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opis jak to sie robi jest tu:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=16441

w nowym kluczyku musi byc czysty, nieuzywany transponder

jak widac bez pinu nic sie nie da zrobic.

jak masz pin do immo (pod zdrapka z przywieszki) to warto sprobowac zrobic to samodzielnie.

jezeli nie masz pinu to niestety musisz dac to do zrobienia fachowcom ktorzy maja odpowiedni sprzet i robia to zawodowo.

pin wyciaga sie albo podlaczajac specjalny interfejs, albo zczytujac pamiec-uklad scalony w liczniku albo zalatwia to bardziej lub mniej oficjalnie w...

 

reszta czyli naciecie grota i zsynchronizowanie pilota to bulka z maslem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź z czystymi pestkami i dorobionym grotem na spota w poniedziałek i za niewielką opłatą :D;) zrobimy Ci te klucze. Masz przywieszkę z pinem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość janik81
Przyjedź z czystymi pestkami i dorobionym grotem na spota w poniedziałek i za niewielką opłatą :D;) zrobimy Ci te klucze. Masz przywieszkę z pinem ?

A gdzie moge dostac czysta pestke immo do kluczyka? W serwisie tylko komplet czyli kluczyk z pestka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturoWS

Witam! podpowiedzcie mi w jaki sposób mogę odnaleźć kod pin do immobilisera potrzebuję zakodować nowy klucz a nie mam kodu pin z góry wielkie dzięki!!!! ewentualnie gdzie mi zakodują klucz i za ile??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod pin wyciagnie ci kazdy tuner a jak juz bedziesz go mial to na forum jest post opisujacy dokladnie jak samemu mozna zakodowac kluczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kazdy tuner

:confused: a kto to jest ten tuner ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:confused: a kto to jest ten tuner ?

 

Spec od chip tunigu - Diagtronik, Masters Tunig, Comsport itd. itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spec od chip tunigu - Diagtronik, Masters Tunig, Comsport itd. itp.

 

Właśnie byłem u takiego lokalnego "speca" - facet co dorabia klucze (i pakuje też prezenty ;-) ). Wsadził mój kluczyk do jakiegoś urządzonka i powiedział ,że mam drugi typ krypto... , więc może podpiąć komputer i zczyta co trzeba , lub za tydzień bedzie miał takie nowe urządzenie , które juz na 100% będzie potrafiło zczytać dane tego całego transpondera. No i dorobienie klucza będzie kosztowało 190 zł.

To dużo , czy mało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... No i dorobienie klucza będzie kosztowało 190 zł.

To dużo , czy mało ?

W serwisie wrzasnęli mi 450 PLN :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Zależnie od rodzaju imo,kluczyki można kodować lub wielokrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może podpiąć komputer i zczyta co trzeba , lub za tydzień bedzie miał takie nowe urządzenie , które juz na 100% będzie potrafiło zczytać dane tego całego transpondera. No i dorobienie klucza będzie kosztowało 190 zł.

 

Gościowi się chyba coś pomyliło z tym immobilizerem, bo do Crypto 48 nie ma urządzanie które by kopiowało takie transpondery. Chyba jest mało doinformowany bo pewnie będzie miał maszynkę Adv Code lub nową z JMA przystawkę do TRS5000 do kopiowania Texas Crypto czyli nowszych Fordów i japońców.

 

W serwisie wrzasnęli mi 450 PLN :eek:

 

I co się dziwisz?? to normalne auto jest sporo warte więc taka usługa kosztuje. U mnie 250 zł zwykły kluczyk 400 scyzoryk oczywiście do Passata.

Edytowane przez Du?y
2 scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności