Skocz do zawartości
Fasola

Chromowana końcówka wydechu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanko jak zrobić taką końcówkę wydechu. Teraz mam wydech skierowany do dołu a zderzak z tyłu jest dość pokaźny dlatego tez chciałbym zainstalować taką końcówkę. Czy to jest cały wydech czy tylko wystarczy dospawać jakiś element do końcówek. Proszę o Podpowiedz.

 

I jeszcze pytanko trzeba mieć jakieś dodatkowe pozwolenia aby wystawić swoje 17 felgi na sprzedaż??

 

fotao.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wydech chyba przy benzynowych silnikach występuje diesel (chyba) z zasady skierowany ma wydech ku dołowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu temat o końcówkach...

 

Nieprawda - 2.0TDI ma dwie rury skierowane poziomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda - 2.0TDI ma dwie rury skierowane poziomo.

nieprawda również,niektóre 2.0tdi mają je skierowane lekko ku dołowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO powiedzcie mi czy kupić cały wydech czy można w ASO kupić takie końcówki i dospawać je czy jakoś tak ?? I jak z tym działem sprzedaj? Dodatkowe uprawnienia trzeba posiadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak z tym działem sprzedaj? Dodatkowe uprawnienia trzeba posiadać?

Trzeba mieć więcej postów napisanych na forum... A Ty masz dopiero ich 6...

Poczytaj regulamin działu "Sprzedam".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak z tym działem sprzedaj? Dodatkowe uprawnienia trzeba posiadać?

 

Swego czasu było ograniczenie bodaj min. 20 postów. Teraz trzeba poczekać na akceptację administracji forum - do 24h i ogłoszenie się pojawi. Oczywiście jak będzie spełniało wymagane warunki, tj. cena, zdjęcie - jak w regulaminie to napisano: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=24497

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodatkowe pozwolenia aby wystawić swoje 17 felgi na sprzedaż??

Chyba nie zostawiłeś samochodu na cegłach ,który jest właścicielem felg więc nie ma problemu...:D

 

 

 

Mam pytanko jak zrobić taką końcówkę wydechu.

Kojarze tego Passata z alledrogo to 170konny dieselek jest ale ma pakiet cały R36 ... to jest chyba cały tłumik końcowy... nie sama końcówka. Szukaj rozbitej R36-tki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ma pakiet cały R36 ... to jest chyba cały tłumik końcowy... nie sama końcówka. Szukaj rozbitej R36-tk

r36 ma zupełnie inne tłumiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do końcówek - diesle 1.9 105KM i 2.0 140KM mają w dół skierowane. W 1.9 są dodatkowo rurki mniejszej średnicy.

2.0 170KM ma na wprost jak w silnikach benzynowych.

 

Końcówka z passata w I poście nie jest fabryczna bo ma grubsze ścianki i jest chromowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
r36 ma zupełnie inne tłumiki.

To sorry nie mam pojęcia w takim razie. W takim razie musi to być raczej jakaś końcówka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie zalezy to od PDFa ? Auta z PDF maja rury na wprost ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, 140KM mają w dół, nawet te z DPFem. 105ki DPF tym bardziej (w dół i małe rurki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, 140KM mają w dół, nawet te z DPFem. 105ki DPF tym bardziej (w dół i małe rurki).

Tak jak kolega napisał wyżej i teraz prawda. 170-tki mają proste dwie wielkości 140-tki. A 105-tki małe dwie :) trochę śmiesznie wyglądają przy ogromie zderzaka tylnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Napisał Turbolot viewpost.gif

Nie, 140KM mają w dół, nawet te z DPFem. 105ki DPF tym bardziej (w dół i małe rurki).

 

Tak jak kolega napisał wyżej i teraz prawda. 170-tki mają proste dwie wielkości 140-tki. A 105-tki małe dwie :) trochę śmiesznie wyglądają przy ogromie zderzaka tylnego.

 

 

Nie zgodzę się z Wami... Mam 140KM z DPF i mam dokładnie takie końcówki jak ze zdjęcia zamieszczonego przez autora wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firma ULTER- taki tłumik z takimi końcówkami ok 750pln a same końcówki ok 240pln,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się z Wami... Mam 140KM z DPF i mam dokładnie takie końcówki jak ze zdjęcia zamieszczonego przez autora wątku.

 

Chyba, że przy CR coś zmienili, jak szukałem auta w okolicach 2007 PD to wszystkie 140ki miały tak jak pisałem.

 

EDIT: ale jak masz dokładnie takie jak ze zdjęcia to są nieoryginalne tylko dokładane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A V10 w Touaregu ma do góry skierowane wydechy, jeszcze inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko jak zrobić taką końcówkę wydechu

 

Ja miałem prawdopodobnie jak wszyscy posiadający 140KM dwie końcówki nakładki skierowane lekko w dół, oryginalne. Nakładki były przyspawane do dwóch rur poziomych o troszkę mniejszej średnicy wychodzących z tłumika. Po odcięciu nakładek zamontowałem końcówki wydechu zakupione w buzzer.pl model końcówki ZZ70X przy czym te końcówki mają średnice mufy 50,5mm i jest za mała aby nałożyć na rurę wystającą z tłumika. Wiec bez problemu taką samą końcówkę mogą wykonać z mufą o średnicy 57mm co jest wręcz idealne aby zamontować na końcówki tłumika. Po przyspawaniu końcówki prezentują się tak jak na załączonym foto. Ustawione są tak że jedna troszeczkę więcej wystaje od drugiej ale już osobista sprawa montującego końcówki.

 

wydech.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności