Skocz do zawartości
radek777

czujniki parkowania prozba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam prawie takie same,tylko ze bez tego wyswietlacza,moj ma sygnał dzwiekowy.Polecam jak najbardziej,dobre uzadzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż powiedzieć.... atest instytutu motoryzacji z wioski nieopodal pekina, ale generalnie się sprawdzają. Na minus jak dla mnie zbyt mała częstotliwość próbkowania, brak możliwości ściszenia/wyłączenia buzera i padające z czasem segmenty na wyświetlaczu (miałem kilka reklamacji). Na plus cena. W tym przedziale cenowym nic mądrzejszego nie kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki to chciałem usłyszec dzieki koledzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, miałem podobne (4 tył i 2 przód). Buzer piszczał jak wściekły musiałem go wyrzucić, po kilku miesiącach woda i wilgoć dostawały się do środka i powodowały zwarcie, na wyświetlaczu pojawiały się wskazania o przeszkodzie 0.3 m i dźwięk buzera, irytujące. Teraz zostały tylko, same czujniki w zderzaku. Nawiasem mówiąc, jestem nie zadowolony z funkcjonalności tego wynalazku.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam innego producenta ale z identycznym wyświetlaczem oraz czujnikami.

Polecam. Moje już ponad rok czasu sprawują się bardzo dobrze. :dobrze

No i jak na razie zderzak cały. :manga

A, jedna uwaga.

Uszczelnij dobrze miejsce przejścia okablowania do auta.

Szkoda robić z auta basenu. :bleble

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić coś takiego na szczęście kumpel mnie ubiegł:manga:manga po tygodniu od zamontowania przy każdorazowym wbiciu wstecznego brzęczyk wyje przez około 3 minuty po czym się wyłącza.Wszystkie czujki zostały dobrze założone,kable dodatkowo zaizolowane przed wilgocią jak na mój gust to nadaje się do d....py i lepiej zainwestować w coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego autko masz młode tak więc moja rada , poszukaj części i zainstaluj oryginał . Pracy tyle samo , a efekt ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem ze zamontowanie czujnikow to nie jest wyrzucony pieniadz :)

Bardzo pozyteczna rzecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam STIGA standardowy komplet bez wyświetlacza już 3 rok -- nie ma problemu. Miałem dwa lata takie same w Megance -- z tego co wiem jeżdżą do tej pory. Znajomemu kupiłem dwa komplety i są bardzo zadowoleni.

 

Tylko ma to być STIG -- jakościowo bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestaw bogaty z dolaczonym wiertlem plus opaski zaciskowe powinny byc ok nie mialem z nimi doczynienia ale wygladaja dobrze obejzalem filmik ciekawy gdzet z tym monitorkiem zeby tylko nie korcil do rozbicia szyby przypomina nawigacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację będzie kusił złodzieja, a ja parkuję na ulicy. Szczerze mówiąc to czy warto montować jakieś dodatkowe wyświetlacze? Chyba zdecyduję się na taki zwykły z buzzzerem. http://allegro.pl/czujnik-czujniki-parkowania-cofania-valeo-632000-i1390572759.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam moje 3 grosze, polecam zestaw PARKTRONIC - http://allegro.pl/oryginalny-parktronic-najlepsze-czujniki-cofania-i1397160483.html

 

Mam w 3 autach, w jednym po 3 latach uszkodził się sensor , jako że producent jest z Wrocławia , podjechałem do niego aby kupić nowy (sensor), a gość mi że dostane za darmo, ponieważ tak naprawdę to u nich gwarancja jest dożywotnia, oczywiście jeżeli posiadają części zamienne.

 

Urządzenie ma super wyświetlacz który można zamontować z przodu auta jak i z tyłu na podsufitce, i widzimy go w lusterku wstecznym, tak zwane lustrzane odbicie, centralka ma sporo możliwości strojenia odległości wykrywania sensorów, co np dla mnie jest ważne aby skrajne sensory łapały tylko np. od 90cm co podczas parkowania miedzy autami czy wjeżdżaniu do garażu nie powoduje zbędnego pikania.

 

Ja szczerze polecam ten czujniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam jedno, ale konkretne czy mój passat b5 fl Variant Basis 2002 jest a właściwie to czy ma instalacje do parktronika?

Ewentualnie gdzie to sprawdzić?

ps. wyszły dwa pytania niechcący... ups

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie mam jedno, ale konkretne czy mój passat b5 fl Variant Basis 2002 jest a właściwie to czy ma instalacje do parktronika?

nie ma, ale taka instalacja to żadne cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - czy szanowni forumowicze mają jakieś doświadczenia z czujnikami których opis zamieszczony jest pod ponizszym linkiem?

http://allegro.pl/czujnik-parkowania-super-wyswietlacz-slim-led-i1830648895.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, za info. mam od niedawna nawi MDF myślę że można cos zmontowac na bazie nawi i kamerki ale to juz chyba sa duze koszty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, za info. mam od niedawna nawi MDF myślę że można cos zmontowac na bazie nawi i kamerki ale to juz chyba sa duze koszty...

 

wcale to nie są aż tak duże koszty ja mam u siebie w 3BG variant i parktronic i kamerę cofania

 

kamera taka

 

http://allegro.pl/kamera-cofania-volkswagen-golf-passat-touran-vw-i1847143624.html

 

czujniki takie

 

http://allegro.pl/czujniki-cofania-valeo-632000-smycz-gratis-tanio-i1838170914.html

 

polecam

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin ale z tego co się orientuje to chyba do kamerki potrzebny mi jest jakieś urządzenie do podłączenia do nawi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności