Jump to content

Chris..

 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Samochód

 • Generacja
  Nie passat
 • Silnik
  Nie passat
 • Rok produkcji
  ---
 1. Hejka, kiedyś działało mi czytanie postów z Whatsapp. Od dłuższego czasu dostaje info. że to jest niedostępne. Nie jest to jakaś priorytetowa opcja, ale moze ktoś wie w czym tkwi problem i ewentualnie jak to odblokować ?
 2. i tak i nie. Carstream i AnyAutoAudio działa, wystarczy, że Yanosik wykona w jednej z aktualizacji ukłon w kierunku niezależnych programistów a już oni będą wiedzieć jak pożenić Yanosika z AA
 3. tak, masz rację, pół godziny wcześniej to ustaliłem, dzięki za czujność ... czyli piłka jest teraz po stronie Yanosika :)
 4. No właśnie z tego co zrozumiałem to chłopaki z XDA chcą umozliwić dopisanie innych apek do tzw. białej listy AA. Po takim zabiegu, przynajmniej teoretycznie AA będzie traktować dopisane programy jak waze, google music itd.
 5. Tak, aamirror działa bez problemu. Pojawiła sie nowa wersja patchera, która jest dostępna pod tym samy linkiem. Teraz program jest bardziej czytelny w obsłudze. Można dodać bez problemu carstream, nadal nie ogarniam jak dodać inne programy, np. yanosika .
 6. Hejka, dzisiaj przetestowałem nowy sposób na uruchomienie aa mirror. Jak na razie u mnie działa. To rozwiązanie ma teoretycznie możliwość dodawania nie tylko aa mirror do AA, ale dowolnej aplikacji. jeszcze tego nie testowałem, ale do rzeczy : 1. Odinstalowujemy aa mirror 2. Instalujemy sqlite z playstore 3. Ściągamy mała aplikację na Windows, która już nas dalej porpowadzi http://www.mediafire.com/file/efjsjm68hbybkwv/ANDROID+AUTO+PATCHER.exe 4. Instalujemy aa_mirror i już, działa, przynajmniej u mnie Rzecz jasna wymagany jest root
 7. Ja sobie na razie odpuściem ściganie się z google. Na głównym ekranie odpalam Waze a na smartfonie yanosika i gra gitara.
 8. Google nie ustaje w utrudnieniu nam życia i ostatnio zablokował możliwość downgrade GPS. Nie można już odinstalować aktualizacji. Jak ktoś znajdzie sposób obejścia tego problemu to bardzo bym prosił o podzielenie się nim z innymi :)
 9. Ja bym taki serwis omijał z daleka. Tutaj powinieneś znaleźć krok po kroku jak zrobić root na Twoim telefonie https://forum.android.com.pl/topic/334251-jak-zrootowa%C4%87-lg-g6/ Co do Twojego problemu, to jeżeli rzeczywiście potrzebujesz AA tylko do youtube dla dziecka to chyba lepszym rozwiązaniem będzie kupno jakiegoś używanego smartfona + słuchawki dla dziecka.
 10. Za bardzo zacząłem mieszać w telefonie i w pewnym momencie system się zbuntował. Wykorzystałem tą okazję na zmianę ROMu na LineageOS. Sam system to wersja 7.0, HTC10. Nie sądzę aby kolejność miała jakiekolwiek znaczenie, poza oczywiście AA Unlock i AA mirror plus. Co rozumiesz pod pojeciem "widzi telefon, ale się z nim nie łączy" ? Przerabiałem osobiście 3 przypadki: - telefon nie chce się połączyć przez USB z autem. Przyczyną były najprawdopodobniej jakieś problem z driverem USB w moim poprzednim ROMie. Po powrocie do stockowego ROMU wszystko wróciło do normy - AA działa ale nie widać AA mirror. Najczęstszy problem, z którym jak na razie radzi sobie ostatni AA unlock i nie ma potrzeby downgradu GPS. Na wszelki wypadek zablokowałem możliwość aktualizacji. Niestety w AA unlock nie ma zaznaczonej wersji i dla pewności warto skasować wszystkie posiadane pliki i ściągnąć ostatnią wersję u źródła. Warto też sprawdzić czy rzeczywiście ma się zrootowany telefon. Mi się tak wydawało przez długi czas :) - Nie działa ekran dotykowy - brak przyznanych uprawnień do roota dla poszczególnych programów. Można to załatwić za pomocą Magiska ale moim zdaniem wygodniejszym i lepszym jest SU, który w moim przypadku rozwiązał też problem roota telefonu.
 11. Chciałem tylko poinformować, że AA Mirror plus działa teraz bez problemu na GPS 12.8.74. Oczywiście należy zainstalować najnowszy AA Unlock. I jeszcze jedna ciekawostka. Całkiem zapomniałem uruchomić w AA tryb programisty, mimo to wszystko działa bez problemu, dziwne... Wersja AA 3.5.583024
 12. spróbowaliście zresetować do ustawień fabrycznych app connect w aucie ? W Skodzie to jest chyba smartlink ?
 13. OK, to może na gorąco opiszę moje dzisiejsze perypetie, może komuś sie przyda Aby nie pisać długich elaboratów i dla przejrzystości wypiszę w punktach : - jeszcze wczoraj wszystko mi działało pomimo nie zablokowanego GPS, najnowsze AA, AA Mirror + i AA unlock - dzisiaj zniknęła mi belka AA mirror + czyli jednak **** blada i trzeba się było przeprosić ze starszą wersją GPS i poblokować aktualizacje wielkiego brata - po downgradzie GPS, AA zaczął mi świrować, a konkretnie w kółko satrał sie coś pobrać z sieci. To uniemożliwiało jego konfigurację i odpalenie w aucie - zainstalowałem wcześniejszą wersję AA i problem znikł - przy podłączeniu kablem USB do auta pojawił sie kolejny problem, wspomniany wyżej error 8 - napiłem się piwa i wypróbowałem znaleziony w necie sposób czyli zresetowałem do ustawień fabrycznych app-connect w aucie i dodatkowo zrestartowałem system przytrzymując przez 10 sek. gałkę power. - hosanna ! pojawił się AA mirror + i chyba wszystko działa, ciekawe na jak długo ps. nie przypuszczałem, że słowo d.u.p.a jest brzydkim słowem :D
×

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy