Skocz do zawartości

NocnyDrwal

 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Samochód

 • Generacja
  B8
 • Silnik
  B8 2.0 TDI 150KM DSG6
 • Rok produkcji
  2016
 1. NocnyDrwal

  Apple CarPlay

  Dzięki
 2. NocnyDrwal

  Apple CarPlay

  Czy jest taka strona z aktualizowaną listą aplikacji obsługujących carplay? Chciałbym wiedzieć czego potrzebuję a nie ma mam
 3. NocnyDrwal

  Nawigacja - aktualność

  Wszedłem przez car net w aucie i pobrałem nową aktualizację map (narazie tylko Polska). W końcu jest otwarta rok temu S5 koło Gniezna. Nie miałem czasu więcej sprawdzać, ale budzi to nadzieję, że w końcu będzie aktualny stan dróg.
 4. Czeka mnie za 2 tygodnie przegląd na 60k km. Gdzie w Poznaniu warto go zrobić? Przegląd na 30 k i wymianę oleju przy 45k robiłem w Porsche Krańcowa, ale zawiedli mnie (na fakturze 9 litrów oleju innego niż wlany, niemiła obsługa, brak punktualności etc)
 5. NocnyDrwal

  Nawigacja - aktualność

  W najnowszej aktualizacji nie ma nawet dróg, które ponad rok temu zostały otwarte.
 6. Czy komuś kto ma telefon z androidem 5.1.1 udało się zrobić, żeby nie rozłączało iPhone po bluetooth? Wyłączyłem(nawet odinstalowałem) bluetooth w telefonie z androidem, ale AA nadal rozłącza mi iPhone.
 7. NocnyDrwal

  Aktualizacja map - Discovery Pro

  Rozmawiałem z sąsiadem, który ma nowego Tiguana. Twierdzi on, że w tej nowej aktualizacji mapy ma "obwodnicę" Gniezna (odcinek s5 otwarty 05.2017). U mnie tego nie ma. Czy są różne wersje map dla różnych modeli?
 8. NocnyDrwal

  Aktualizacja map - Discovery Pro

  Auto mi dzisiaj oznajmiło, że jest nowa aktualizacja map. Pobrałem, ale niestety okazało się, że nadal nie ma S5 koło Gniezna. (odcinek oddany w maju 2017) Wygląda na to, że nadal trzeba będzie czekać na aktualny stan dróg.
 9. Mam kilka problemów: 1. Pomimo wyłączenia bluetooth w ROOT Essentials po podłączeniu telefonu z android auto rozłącza mi iphona. 2. Podczas moich dotychczasowym 3 prób 2 razy ciągle mi rozłączało android auto (i ten uruchamiał się od nowa) Czy to wina kabla, wejścia w telefonie czy może coś błędnie skonfigurowałem? 3. Ogólnie Android Auto chodzi bardzo powoli i ciągle ścina. Root zrobiłem na galaxy core prime z androidem 5.1.1
 10. Witam jakie ASO byście polecili na I przegląd (30k km) w Poznaniu i okolicy? Przejrzałem dział nie polecam i nic nie znalazłem.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności