Skocz do zawartości

grus

 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O grus

 • Urodziny 24.08.1973

Informacje osobiste

 • Imię
  Maciej
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Samochód

 • Generacja
  B8
 • Silnik
  B8 2.0 TSI 280KM DSG6
 • Rok produkcji
  2016
 1. OBDeleven

  @szylton, Jest chyba lepszy sposób. Tak zrobiłem i mam full auto bez bawienia się przełącznikiem. Po prostu dokodowujesz że tylne to też DRL... Control unit 09 (Central Electrics) Security access 31347 Adaptation Leuchte16BLK SLB35BLK SL KC9 Lightfunktion D16 Tagfahrlicht [Default value: nicht aktiv] Leuchte17TFL R BLK SRB3TFL R BLK SR KC3 Lightfunktion D17 Tagfahrlicht [Default value: nicht aktiv]
 2. jakie formaty video obsługuje DM PRO?

  @RaffyXXX, Według mojego rozeznania najwygodniej zrobisz to aplikacją HandBrake. Jest freeware, większość konwersji robi automatycznie, masz wersje na Linux, Windoze i Mac, a dla skrypciarzy jest HandbrakeCLI. Co ciekawe, z jakiegoś powodu nie można mieć obu jednocześnie. Najwygodniej zrobić sobie skrypt, który zawsze będzie pamiętał ustawienia docelowe, ale jak chcesz robić wersją z interfejsem GUI, to możesz zdefiniować preset i na jedno wyjdzie. Skrypt jest wygodniejszy i szybszy przy konwersji wielu plików jednocześnie. Moje ustawienia pod DPro (kluczowe pogrubione): VIDEOOPTIONS="--optimize --encoder x264 --encoder-preset fast --encoder-tune film --encoder-profile baseline --encoder-level 3.0 --quality 20.0" AUDIOOPTIONS="--audio-lang-list pol,eng,und --first-audio --audio-copy-mask aac,ac3,mp3 --audio-fallback ac3 --ab 160 --mixdown stereo" PICTUREOPTIONS="--maxWidth 720 --keep-display-aspect --modulus 2 --non-anamorphic" Miłej zabawy.
 3. 2.0 TSI - wykres z hamowni

  @ daniel_, kilka pytań: 1. Czy badałeś jakoś jak podniesienie momentu skończy się dla skrzyni (DQ250 ma nominalnie max 350Nm) 2. Rozumiem że po zmianach gwarancji już nie ma? 3. Ile Cię kosztowała impreza (przemapowanie plus tłumik)? 4. Czy widzisz jakieś zmiany w spalaniu?
 4. jakie formaty video obsługuje DM PRO?

  Witajcie, DPro odtwarza bez problemu MP4 z kompresją H.264, pod warunkiem spełnienia kilku warunków z których ten oczywisty to max rozdzielczość w poziomie (szerokość) na 720px, a ten mniej oczywisty to złożoność kodowania, czyli profil kodeka. DP radzi sobie tylko do poziomu baseline (co pewnie wynika z szybkości procesora, ale nie przeszkadza bo jakościowo daje bardzo ładny obraz bez pixelozy i czarną czerń). W praktyce filmy przeznaczone na DPro trzeba przekodować. Testowane wielokrotnie na różnych źródłach w tym plikach 720p ściąganych z YT. Ja sobie to załatwiłem skryptem, który dodatkowo mi zanurza w obrazie napisy w formacie SRT jeśli mam taką potrzebę (na przykład tytuły utworów w koncertach)...
 5. Cześć, Próbuję zrobić moda z lagiem na pedale gazu za pomocą OBD11 i po wejściu w Long coding dostaję komunikat "Something went wrong. Try again later". Co robię nie tak? Security code? Czy ktoś może podać jaki jest dla STG 01 ? Dzięki z góry.
×