Jump to content

sw2

 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

About sw2

 • Birthday 06/08/1992

Informacje osobiste

 • Imię
  Kamil
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Opole

Samochód

 • Generacja
  B5
 • Silnik
  B5(3B) 1.9 TDI 90KM (AHU)
 • Rok produkcji
  1998

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koledzy! Szukam oprawki do tylnych lamp z passata b5, są to lampy poliftowe. Chodzi o oprawkę kierunkowskazu, tą z takim uchwytem do kręcenia. W mojej ułamał się jeden ząbek i nie siedzi już zbyt pewnie. https://archiwum.allegro.pl/oferta/wklad-kierunkowskazu-lampy-tyl-vw-passat-b5-fl-org-i7382157503.html To jest dokładnie coś takiego jak w linku. Aso jest jedyną opcją? Ma ktoś numer części i orientacyjną cenę? A może wejdzie tam inna oprawka?
 2. Dzień dobry, proszę się nie gniewać, że odkpuję, ale chciałbym kolegów zapytać jak te wszystkie oleje spisują się po takim czasie? Najbardziej interesuje mnie fuchs?
 3. Ale, że co nie wolno odkopywać? Wolę, aby być porządek. Tak czy tak, dziękuję za odpowiedź.
 4. Mógłbyś jeszcze raz podlinkować te "sworznie"??
 5. Koledzy! Zwichrowały mi się już drugie tarcze 280. Jedne były TRW drugie Textar, wszystko w hamulcach zostało dokładnie sprawdzone oprócz jednej rzeczy ( o czym za chwilę). Pomyślałem, że wsadzę tam nieco większe tarcze (288)i teraz: doczytałem, że potrzebuję zacisków jarzm, tarcz i klocków. Jakich konkretnie numerów mam szukać? Jakich części, od czego? Czy ktoś mi po numerze Vin jest wstanie powiedzieć jaki mam system? Co z czujnikiem zużycia? Aktualnie nie mam, jak przełożę na takie klocki, które mają to mam sobie po prostu kabel uciąć?
 6. Kolego strzał w 10. Taka jakby wata, urwałem i spokój. Serdecznie dziękuję i miłej niedzieli życzę.
 7. Witajcie, Co to może być? To takie zwisające na zdjęciu? Dzisiaj zauważyłem, a jutro będę mieć możliwość jechać na kanał. Może ktoś rozpozna po tych słabo doświetlonych zdjęciach. Chciałbym się jakoś przygotować.
 8. Dobra, zamówiłem coś niemal identycznego. Jak przyjdzie i podpasuję to wrzucę aukcję, żeby nie było jak na elektrodzie, że z Google odsyłają do Google.
 9. Trochę mi się oprawka zepsuła, jest popękana i żarówka niepewnie siedzi... Znajdę gdzieś jakiś zamiennik? Do czego szukać, żeby pasowało? W ASO zaśpiewali 89 zł, a sam znalazłem, że takie coś ma numer: 7M0941953A.
 10. |Kolego, ale proszę jednak o jakieś konkrety, chce uzyskać instrukcję wyjęcia zamka, co odkręcić, co odgiąć itd... Głupie przypuszczenie. Zamek jest zawalony syfem bo tak naprawdę nigdy nie był używany. Historię samochodu znam i wiem, że jest oryginalna klapa, zamek i wszystko w tym miejscu. Naprawdę nie możliwości wyjęcia wkładki zamka bez kluczyka? To jak to robią ludzie, którzy te wkładki wymieniają?
 11. Na razie nie wiem co dalej zrobić żeby wykręcić zamek... Mikrostyki mam nowe i determinacje żeby je wymienić. Do drzwi jest instrukcja i wygląda to dość prosto, ale zamek w klapie mnie pokonał.
 12. Problem istnieję odkąd mam samochód, a mam go 11 miesięcy, do tej pory nie obchodziło mnie to bo mam centralny, ale centralny zaczął głupieć przez mikrostyki. Jak jest zamek ustawiony w pozycję otwartą to też muszę coś rozruszać? Więc może inaczej. Co zrobić, żeby wyszarpać zamek?
 13. Kluczyk pasujący mam, problem w tym, że mogę go tylko włożyć, a zamek jest zawalony syfem (żadne czary mary środki nie działają) i nie mogę go przekręcić - jest w pozycji otwartej. Widać na moich zdjęciach z poprzedniego posta tą zawleczkę? Czy muszę kopać głębiej?
 14. Witam, ostatnio próbowałem się dobrać do mojego zamka w tylnej klapie, potrzebuje wymienić mikrostyk i wyciągnąć bębenek w celu wyczyszczenia. Niestety moje próby demontażu zatrzymały się na tym etapie... Co dalej? Mam wykręcić te 4 nakrętki mocujący listwę z podświetleniem rejestracji/klamkami bagażnika(czy co tam one trzymają)? Ktoś rozświetli mi sytuację? Chodzi o czywiście o kombika
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy