Jump to content

adriannno

 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by adriannno

 1. Na najwyższym jest bardzo dużo miejsca. Jestem na końcu przy zjazdach jak by ktoś szukał
 2. Witam wszystkich. Z mojej strony pada pytanie gdzie organizujemy spotkanie. Padła propozycja polanki redłowskiej od użytkownika @yksi jeżeli oczywiście pogoda dopisze, a jeżeli będzie pochmurno bądź deszczowo proponuję parking podziemny Riviera. Godzina standardowo 16.00 ( choć nie ukrywam że mi bardziej odpowiadałaby godzina 18 z racji zjazdu studenckiego ). Wszystko do ustalenia. Zapraszam wszystkich do dyskusji na ten temat i mam nadzieję że widzimy się na spocie.
 3. Zmiana miejsca z galerii przymorze na galerię rumia najniższy poziom 16.30. Zdecydowanie #pietrek_g tak więc szybkiego powrotu do zdrowia
 4. Może ponownie galeria przymorze albo matarnia ? Mi akurat te lokalizacje pasują ze względu na ostatnie egzaminy w tym semestrze studiów. Jednak jak padnie inna propozycja to się dostosuję do reszty.
 5. Z otwartych parkingów napewno będą klif i riviera w Gdyni, nie pamiętam jak z matarnią ale napewno coś jeszcze się znajdzie. Zdania zawsze będą podzielone co do dnia tygodnia ponieważ każdy ma swoje plany jak i obowiązki. U mnie najlepiej pasują niedziele ponieważ napewno będę miał wolne od pracy jednak nie zawsze będzie tak kolorowo ze studiami gdzie nie raz i nie dwa muszę spędzać do 9 do 12 godzin. Ile razy też namawiałem znajomych posiadających passata to sobota im niestety nie odpowiadała ale co poradzić. Jaki dzień będzie to zobaczymy lecz jak było powiedziane wyżej nie musi to być ostatnia niedziela...
 6. Jestem parking podziemny fioletowy miejsca 13 - 14
 7. Pytanie gdzie bo robię obchód po parkingach
 8. Ja jestem zainteresowany ale nie znając miejsca nie jestem w stanie się pojawić ( poza tym że do 18 na uczelni siedzę ). W zeszłym miesiącu też bym był ale żadnej informacji na forum nie było.
 9. Jak by ktoś widział proszę pisać na facebooku do rafał trocki lub maciej sulewski
 10. Jeszcze nie wiadomo. Oczywiście jeżeli nie była to fake wiadomość. Lecz skoro ponad 20 osób mi taką wiadomość potwierdzało to jednak coś musi w tym być.
 11. Z tego co słyszałem od sporego grona znajomych to teren Aeroklubu został sprzedany i nowy właściciel zezwolił na ostatnią VW-Manię ponieważ termin był już ustalony.
 12. Może cisza o spocie bo ostatnia VW-Mania w Pruszczu Gdańskim w tym roku
 13. Doskonale wiem o które miejsce chodzi. Pojawię się na spocie. @yksi dziękuję za uznanie. U mnie wychowanie i kultura nie pozwala nie przywitać się ze starszymi, a tym bardziej nie wysiąść z samochodu nie komunikując tego.
 14. Ktoś jest czy wszyscy zapomnieli o spocie ?
 15. Wykłady mi odeszły więc także się pojawię.
 16. Mnie nie będzie ew. może na sam koniec zdążę ponieważ do 18 niestety w szkole będę.
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy