Jump to content

JACU6X6

 • Content Count

  2,583
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by JACU6X6

 1. Hmmm czyli podsumowując w tym roku ????? bo w końcu nie wiemy wszyscy.
 2. Masz rację, co ja mówię na pewno masz rację Ot taka sytuacja wizualnie nie powala ale chłodzi do zamrożenia pozdrawiam
 3. Czasami nie trzeba rozumieć a będzie działało w moim 9A jak brał olej i w traskę jechałem to zalewałem 8 - 10 litrów i nic się nie stało. Co do klimy to bezpiecznik na kompresorze wybiło mi tylko raz w jakimś oplu ale zwarcie było w czujniku ciśnienia a tak to każda smiga a zrobiłem ich wiele.
 4. Ok ja tam jestem praktykiem a o teorii niewiele wiem ważne ze działa to co zrobiłem w kilku autach i mrozi a nie chłodzi. A co do ilości oleju to w moim pasku jest 230-250 ml i nieźle chłodzi a nawet mrozi i żyje
 5. I ty tak sama to chcesz zrobić - szacun jak nie wywaliłem kompletu to koxi ci wytoczy bo nie pamietam czy jeden czy 2 komplety zrobił po niedzieli ogarniemy temat pisz na pw bo ze względu na pracę nie często tu zaglądam.
 6. Czytam i jedno pytanie mam - Radek ty na co dzień robisz w klimatyzacji??
 7. Kup king tony na warsztacie używam od yato po facomy, cena nie mała ale nie kosmiczna a jakość ok.
 8. Ciekaw jestem jak zamontujesz w bloku czujnik polozenia wału.
 9. JACU6X6

  Nasze hobby

  Czasami trzeba strach swój pokonać pozdrawiam
 10. Jedyny na olx z takim przebiegiem a środek ładniejszy jak w tych co 198 tkm mają https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-vw-passat-b5-fl-1-9-tdi-4-motion-4x4-quattro-131-km-skrzynia-6-2003-r-ID6yIfL1.html#xtor=SEC-8
 11. POST wygłuszenie wewnętrznych tylnych Plastików nagkoli polska język trudna język
 12. Nie testowałem opisanych pian ale z Koxim od 2 lat myjemy auta NERTĄ piana active diamond foam a wosk też z nerty novo foam wax i efekt jest super. Dla mnie ważnie jest nie przypalenie lakieru nałożyłem ADF musiałem przerwać mycie i całe auto zaschło nałożyłem po 40 min znowu spłukałem i zero uszkodzeń lakieru.
 13. Pewnie nie było umowy, nie było fv i obowiązku podatkowego więc sprawa nie jest taka prosta. Podaj jakieś szczegóły prawne umowy czy 7500 było netto czy brutto? Po kilku latach doszedłem do wniosku że wolę nie zarobić na takich ułomach a finalnie okazuje się że nie straciłem.
 14. Tracer to rodzaj szczotki do mycia kostki a nie myjki a silnik chłodzony wodą w myjce domowej nie jest konieczny. - - - - - aktualizacja - - - - - zależy jaką myjke masz
 15. Warto w tej kwocie daje rade i pomaga w myciu.
 16. Od 4 lipca 9 dni w Tucepi tak że coś tam się odpocznie, koszty na pewno mniejsze jak nad naszym Bałtykiem a pogoda i woda nie do porównania.
 17. Jakoś Bogdan z okiem na liczniku te Słowację przejezdzam a 150 km mniej mam do Makarskiej. Jak bym co dzień jeździł to bym szukał objazdów a tak raz do roku pokonując 1350 km bez noclegu to się nie zastanawiam.
 18. Viniety Słowacja elektronicznie kupujemy online http://www.skionline.pl/stacje/oplaty-za-drogi-winiety-na-slowacji-w-roku-2016,samochodem-na-narty,166.html od 2016 Węgry http://nemzetiutdij.hu Ja kupowałem w necie płatność online, nigdy przez pzmot zdziercy.
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy