Jump to content

krzylos

 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

About krzylos

 • Birthday 02/10/1975

Informacje osobiste

 • Imię
  Krzysiek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Łaziska Górne

Samochód

 • Generacja
  B8
 • Silnik
  B8 2.0 TDI 150KM DSG6
 • Rok produkcji
  2016

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. krzylos

  logotypy stacji radiowych

  Tu są do pobrania https://webspecial.volkswagen.de/vwinfotainment/de/de/index/downloads#/
 2. krzylos

  Nawigacja z Tesli?

  Znalazłem coś takiego. http://www.bulltronics.cz/cz/shop/autoradia-skoda-a-volkswagen/bulltronics-tesla-pb8-navigace-autoradio-pro/ Pytanie do Wagena jest możliwe zakodowanie tego w pasku? Widać klawisze z DP i stan drzwi podobne jak na FIS ale może ktoś lubi tylko Photoshopa.
 3. Jak używasz do programowania OBD 11 przestaw język aplikacji na angielski i pojawią Ci się podpowiedzi.
 4. Tak jak pisał Dean aby sterowanie działało potrzebny jest root w telefonie
 5. Witam Mi także nie dział (lub działa bardzo sporadycznie) otwieranie za pomocą nogi. Byłem w ASO (19.02) i przy mnie pokazał mi konsultant w systemie VW jest informacja, że problem jest znany pracują nad rozwiązaniem na razie go brak. i także informacja, że jakiekolwiek wymiany i próby naprawy przez serwis nie będą rozliczane w ramach gwarancji. Także zgłosiłem usterkę i czekam
 6. krzylos

  Rozpoznawanie znaków drogowych

  Dziś z ciekawości na A4 K-ce- Kraków testowałem w swoim DP rozpoznawanie znaków. Więc na wszystkich zwężkach bez problemu przyłączał się tam gdzie były ograniczenia. Pokazując dokładnie to co na znakach. Nawet w sytuacji gdzie co 100m były ustawione nowe ograniczenia.
 7. Witam Mam pytanie.Uruchomiłem Line asist jednak możliwość włączenia jest tylko w menu AID. Czy istnieje możliwość uruchomienia załaczania w menu car w Discovery Pro.?
 8. krzylos

  Gdzie zamontować CB w B6

  Witam ponownie kilka zdjęć z zamontowanego radyjka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47c986f7f73a065a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2771f61550dbdee1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c6b237ce5721e819.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4476e13d43f6ee56.html Radio zamontowane po fotelem kierowcy a podłączone pod zapalniczkę, trochę zabawy z lutowaniem i ukryciem przewodów. Jedyne co to nie wycinałem z tyłu w popielniczce otworu na przewód podłączeniowy do panelu. Złącze DB 9 jest trochę duże. Przewód jak na zdjęciu widać puszczony bokiem ale akurat mi nie przeszkadza. A co do samego radia to na razie spisuje się bez zarzutów choć w trybie local i włączonym ASQ mogłoby działać lepiej.
 9. krzylos

  Gdzie zamontować CB w B6

  Witam i ja się podzielę moim sposobem montażu wybrałem radyjko Albrecht AE 6890 wraz z anteną President Ohio. Radyjko posiada zdejmowany panel który można zamontować w dowolnym miejscu (u mnie w miejscu popielniczki) a do tego w każdej chwili zdemontować i schować do schowka.
×

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy