Skocz do zawartości
Cena: 13 999,00 zł
  • Dodano

Seller information

bartekkaplon

  • 0
  • 0
  • 0

O ofercie

Auto kupiłem w 2015 roku przy przebiegu ok 180 tyś (umowa do wglądu), bezwypadkowy, sprawdzany miernikiem lakieru, przejechałem nim ok 50 tyś km m.in. byłem nim na wakacjach w Bułgarii i Niemczech. Na bieżąco serwisowany. Wizualnie zadbany. Silnik nie myty - nie szykowany na handel. Wersja Highline. 
Przez ten czas wymieniłem:
rozrząd z pompą wody, komplet sprzęgła z dwumasą, komplet hamulców, świece, sondę lambda, zawór DV, akumulator, 
oczywiście na wszystko mam faktury. Zero jakiegokolwiek wkładu na początek. 
Ubezpieczenie i przegląd do października 2019.
Auto już na alufelgach i letnich oponach Goodyear z 2015 roku. Dorzucam w cenie komplet zimówek na stalowych felgach.
W Szwajcarii został przeprowadzony program zwiększający moc na 195 KM w firmie OCT Tuning - są dokumenty. 0-100 ok 7 sek.
Cena auta wynika z jego stanu technicznego. Auta nie muszę sprzedawać tylko chcę ze względu na kupno czegoś młodszego. Passat jest doinwestowany, bezwypadkowy, zadbany dlatego cena tylko do delikatnej negocjacji. 
W ogłoszeniu podane są wszystkie niezbędne informacje do sprawdzenia Historii Pojazdu. W razie pytań proszę śmiało dzwonić



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności

Powered by (SD) Sales Portal Pro 3.2.0.2 © 2024 by SolutionDEVs.pl