Skocz do zawartości
Audi A3 8L 1,8 20v 125KM AGN Audi A3 8L 1,8 20v 125KM AGN
34
Wyświetleń
0
Komentarzy
0
Pytań
1
Metoda dostawy
  • Dodano

Cena: 3.900,00 zł

O ofercie

Sprzedam moje prywatne Audi A3 8L które fabrykę w Ingolstadt opuściło w pierwszym roku produkcji czyli 1996. Auto ma wolnossący silnik 1,8 20v o mocy 125KM czyli prosta, tania w utrzymaniu jednostka. Samochód jak na swój wiek jest w dość dobrej kondycji. Nie napiszę, że jest bezwypadkowe bo takiej gwarancji nikomu nie dam. Przed zakupem tego egzemplarza sprawdzałem go profesjonalnym miernikiem lakieru, który w najgorszym miejscu pokazał ok 270-280 mikronów co może wskazywać że auto miało jakieś drobne naprawy lakiernicze ale nie ma na nim wiadra szpachli jak na niektórych egzemplarzach. Auto posiadam dwa lata. Przez ten czas wymieniłem tylne tarcze hamulcowe i klocki, wszystkie cztery sprężyny zawieszenia, środkowy tłumik, łączniki oraz gumy stabilizatora, a także mechanizm podnoszenia prawej szyby (w starym zerwała się linka, oryginalną szybę mogę oddać nowemu właścicielowi). W zeszłym roku założyłem również komplet nowych świec zapłonowych NGK oraz przewody zapłonowe Beru, a także nowe przewody elastyczne układu hamulcowego. Stan licznika na chwilę obecną to ok. 275 tys.km. Czy jest prawdziwy? Nie wiem. Głowy ani ręki nie dam sobie uciąć. Mimo wszystko silnik jest w bdb kondycji i cały czas pracuje na pełno syntetycznym oleju Motul 8100 X Cess 5W40. Silnik nie pobiera oleju pomiędzy wymianami, a przy tym jest dość dynamiczny jak na wolnossącą jednostkę. Auto jest wyposażone w szyberdach (szczelny), elektryczne szyby oraz lusterka (wkłady lusterek też są nowe). Tylne szyby są uchylne. W aucie zamontowane jest oryginalny system audio marki Nokia czyli 6 głośników oraz subwoofer, które bardzo fajnie grają już w połączeniu nawet z oryginalnym radiem. Do radia dołączam kasetę adaptacyjną przez którą możemy podłączyć np. do telefonu i słuchać ulubionej muzyki podczas jazdy. Poprzedni właściciel zmienił tylne lampy na poliftowe co trochę odmładza auto i nadaje mu fajnego wyglądu. Po zakupie założyłem komplet nowych bardzo dobrych opon wielosezonowych Kleber Quadraxer 2 (w testach niemieckiego ADAC zajmują 3 miejsce zaraz po produktach firmy Michelin i Good Year) w rozmiarze 195/65 R15 osadzone na oryginalnych alufegach. Opony bardzo dobrze sprawdzają się w każdych warunkach. Również w śniegu. Przegląd i ubezpieczenie do listopada. Samochód jest moją własnością. Nie jestem handlarzem. Cena do lekkiej negocjacji po oględzinach.

temp7.jpg

temp6.jpg

temp4.jpg

temp5.jpg

temp3.jpg

temp2.jpg

temp1.jpg

temp0.jpg

Raportuj ofertę

Reakcje użytkowników

Brak komentarzy do wyświetlenia