Skocz do zawartości

Zakończona Passat CC prywatny mój, DCC

Cena: 38 600,00 zł
  • Dodano

Seller information

winczako

  • 0
  • 0
  • 0

O ofercie

Hej, wrzucam tutaj swoje ogłoszenie. Auto nigdy nie zawiodło, sprzedaje bo czas na znaczną zmianę ;-).

Kopia z Otomoto:

Na sprzedaż mój prywatny samochód, który w mojej rodzinie jest od około 6 lat, kupiony w salonie BMW gdzie został zostawiony w rozliczeniu przez poprzednią właścicielkę. Auto jest pochodzenia krajowego. Przede mną 3 lata jeździła nim moja mama (lekarz), następnie ja (lekarz - nie piszę tego żeby się chwalić, uważam to za informację która może pomóc w przesianiu ogłoszenia od pseudohandlarzy). Przebieg jest pewny - do weryfikacji w każdym Autoryzowanym Serwisie VW, gdzie do 2017 roku auto było serwisowane - pełna historia dostępna zarówno w książeczce serwisowej, jak i po numerze VIN w każdym autoryzowanym serwisie. Auto daje wiele radości z jazdy, jest względnie lekkie, a motor 1.8 bardzo ładnie sobie z nim radzi.

Wyposażenie bogate, szczegóły poniżej. Obcierka parkingowa (pęknięte jedno mocowanie reflektora i uszkodzony zderzak przedni pedałem roweru zaczepionego na aucie które wycofywało) naprawiana w autoryzowanym serwisie na nowych oryginalnych częściach, co można łatwo sprawdzić w historii pojazdu w dowolnym serwisie VW. Auto zadbane, użytkowane z rozumem, silnik nie wyłączany od razu po zatrzymaniu. Nie bierze oleju. Przez większość czasu garażowane. Nie palono w aucie. 



W passacie w ostatnim roku wymienione klocki i tarcze przód, jakieś drobiazgi w zawieszeniu, kompletne sprzęgło z kołem dwumasowym, wysprzęglik, nowe opony letnie przód i pewnie coś jeszcze. W każdym razie naprawy robione na bieżąco. Obecnie z autem nic się złego nie dzieje.

Wyposażenie (oczywistych elementów nie wypisuje):

- Felgi 18" turbiny, nowe 2 letnie opony.  Drugi komplet całych (felgi oryginalne vw) kół aluminiowych 17" na zimowych oponach.

-Panoramiczny dach

-Asystent parkowania - auto samo parkuje

-IsoFIX 2x

-Bixenony skrętne, spryskiwacze reflektorów, lampy przeciwmgielne, doświetlanie zakrętów

-skórzana tapicerka.

- podgrzewane fotele

- elektryczne fotele z pamięcią

- lusterka boczne elektryczne, składane, podgrzewane, fotochromatyczne kierowcy

- fotochromatyczne lusterko wewnętrzne

- Adaptacyjne zawieszenie DCC (comfort, normal, sport) - funkcja rewelacja, na 18" kołach jest bardzo komfortowo

- czujnik zmierzchu, czujnik deszczu

- czujniki parkowania przód, tył.

- elektryczna roleta tylnej szyby

- Autohold (automatyczny hamulec ręczny)- funkcja rewelacja

- poduszki powietrzne 6szt (tyle naliczyłem, na pewno nie mniej, a może więcej)

- czujniki ciśnienia w kołach

- Nawigacja (aktualne mapy), dysk twardy, dvd, oprogramowanie zmienione na polskie

- zmieniarka CD

- klimatyzowany schowek

- wielofunkcyjna kierownica

- bluetooth

- klimatyzacja dwustrefowa (odgrzybianie i napełnianie w tym roku przed sezonem)

- itp



Auto w ciągłej eksploatacji. Więcej info na telefon 660 692 698 lub w wiadomośc do mnie.

Do obejrzenia po umówieniu w Toruniu lub Inowrocławiu.

POLECAM!

Cena do negocjacji.

komorka.jpg

passat_2.jpg

passat_4.jpg

passat_9.jpg

passat_10.jpg

komorka 1.jpg



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności

Powered by (SD) Sales Portal Pro 3.2.0.2 © 2024 by SolutionDEVs.pl