Jump to content

Volkswagen Passat B8 2.0 TDI BlueMotion, 150 KM, wersja Comfortline

Price: 75,600.00 PLN
  • Submitted

Seller information

Lucky1

• 0
  • 0
  • 0

About this offer

Oferuję do sprzedania Volkswagen Passat B8 2.0 TDI BlueMotion, 150 KM, wersja Comfortline. Jestem osobą prywatną i sprzedaje pojazd który sam użytkowałem przez ostatnie 3 lata. Jest to pojazd krajowy, rok modelowy 2016, piersza rejestracja sierpień 2015. Jestem drugim właścielem i kupiłem auto w programie Das Welt Auto z salonu Volkswagena jako używane w 2019 r. Bardzo udany, zadbany i egzemplarz. Silnik o wystarczającej mocy do dynamicznej jazdy, a jednocześnie oszczędny. Dzięki pięknemu kolorowi (czarna perła) i w pełni ledowym reflektorom samochód bardzo atrakcyjnie się prezentuje. Samochód na bierząco serwisowany przez cały czas w jednym renomowanym serwisie w Krakowie (mam wszystkie faktury do wglądu). W samochód bardzo dużo zainwestowałem w dodatkowe wyposażenie - między innymi dołożyłem przez 3 lata- aktywny tempomat do 210 km/h (był zwykły bez pomiaru odległości), kamerę cofania, wymieniłem wyświetlacz nawigacji na wersję poliftową (z 2019), dzięki czemu jest dużo większy i pracuje jak tablet, dołożyłem asystentów jazdy - Lane Assist, Traffic Jam Assist, Emergency Assist, Dynamic Light Assist, zakupiłem też odblokowanie Android Auto, CarPlay, sterowanie głosowe radiem. Auto jest czyste i zadbane i na prawdę dobrze wyposażone. Skrzynia DSG i silnik pracuje bez zarzutu, olej w skrzyni wymieniany regularnie co 60 tys. km. Zainwestowałem również w bezpieczeństwo i komfort jazdy - wymiana amortyzatorów, gum wahaczy, stabilizatorów, łączników, odbojów, klocków hamulcowych, nowe opony w 2020 itd. Samochód nigdy mnie nie zawiódł. Z wad mogę podać tylko jedną - w ASO wymieniono tylną klapę po najechaniu na mnie lekko przez kobietę w korku :) Mam zdjęcia uszkodzenia - jedna większa rysa w klapie z wgnieceniem, wszystko naprawiono w ASO.  Na wszystkie pytania odpowiem telefonicznie. Zapraszam do zakupu.

• Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy