Skocz do zawartości

Sprzedam B4 1.9TDI z dobrym silnikiem

Cena: 1 800,00 zł
  • Dodano

Seller information

miernik77

  • 0
  • 0
  • 0

O ofercie

Witam
Z przykrością wystawiam na sprzedaż mój ulubiony pojazd Passat B4 1.9TDI, którego jestem właścicielem od 2011r. Niestety, ale oddałem samochód do malowania i zbyt wiele do niego trzeba dołożyć, aby jeździł bezpiecznie. Rama jest znacząco skorodowana, aby zachować bezpieczeństwo jazdy stąd ta tragiczna decyzja. Samochód raczej nadaje się na części.

Pojazd jest jeszcze na kołach i można nim bezpiecznie się przemieszczać (nawet na koniec świata dojedzie). Przegląd do 27 kwietnia i potem wystawiam na złom. OC zapłacone na rok w tym tygodniu. Przebieg 411 tyś km.

Samochód był użytkowany i eksploatowany z umiarem, na najlepszych częściach.
Przez ostatnie 3 lata garażowany.

Olej w silniku elf 10W40 wymieniony 1 tyś km temu, wszystkie nowe filtry.
Olej w skrzyni biegów , nowy TRX, skrzynia chodzi bdb.
Sprzęgło chyba Sachsa, swoje przejechało tzn. jakieś 100 tyś., chodzi dobrze.
Hamulce Tarcze i klocki Ate lub Textar ok 15 tyś km.
Pompa paliwa robiona ok 20 tyś temu w serwisie BOSCH, wtryski końcówki Bosch z 50 tyś temu.
Ostatnio zrobiony rozrusznik i alternator tzn. ok 10-20 tyś temu.
Wymieniona maglownica z 10 tyś km.
Turbiny nigdy nie robiłem, a przejechałem nim ok 200 tyś km.
Samochód zapalał za 1 razem przy ostatnich mrozach tj -15 stopni.
Silnik miał sprawdzane kiedyś sprężanie w cylindrach, co ciekawe wyglądało jak z fabryki po lekkim dodarciu.
Lekki wyciek oleju na takim małym kolektorze, mechanik stwierdził że nie czas na takie sprawy

Spalanie średnio 5.8 litra/100km. Do baku wchodziła na maksa 98 litrów, zasięg 1800km.

Jeżeli chodzi o nadwozie, zawsze kupowałem części oryginalne jak się coś sypało, wykręcałem ze złomu. Liczyłem, że kiedyś stanie na żółtych tablicach.

Środek zawsze był zadbany, w oryginale. Dużo zostało mi takich części.

Nie ukrywam, że koła oryginał VW 14 aluminiowe felgi zostawiam dla siebie.

Aktualnie pojazd skręcony przez lakiernika, wycięty prawy próg i prawe tylne nadkole. Teoretycznie da się jechać, sprawdzić silnik. Szyba z przodu pęknięta, miała być wymieniona. Nowa naklejka nie została użyta i 3 tablica rejestracyjna odebrana z urzędu w tym tygodniu. Plany miały być inne.

Zabudowany na stałe hak, użytkowany do przyczepki lekkiej.

Samochód był wprowadzony w 2011 roku do firmy jednoosobowej działalności gospodarczej tj. do geodezji. Przy sprzedaży wystawie fakturę VAT.

Samochód dla osoby, która szuka dobrych części, podzespołów, sprawdzonej jednostki napędowej itd. do innego pojazdu. Potem może oddać na złom resztę i dostanie z 500zł.

Całą historię pojazdu mam w notatniku co było robione od początku zakupu.

Serdecznie zapraszam do oględzin i kupna pojazdu, dla którego włożyłem dużo serca, czasu i funduszy. Liczę, że kupi go ktoś z zamiłowania do B4.

Niebawem włożę nowe zdjęcia jak wygląda aktualnie jak odbiorę go od lakiernika.
To co załączam to sporadyczne fotografie z ostatniego archiwum.

Możliwość sprawdzenia pojazdu w CEPIK
WVWZZZ3AZRE094276
SWD1VS5
1 rejestracja 26.01.1994



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności

Powered by (SD) Sales Portal Pro 3.2.0.2 © 2024 by SolutionDEVs.pl