Skocz do zawartości

Sprzedane Audi A4 B7 2.0 TDI BPW++ Quattro S-Line tunning BEZWYPADKOWY

O ofercie

Dzień dobry,
Sprzedaje dziś moje prywatne auto którego właścicielem jestem od 2017 roku. Jest to bardzo ładne Audi A4 2.0 TDI BPW Quattro wyprodukowane w roku 2007. Auto posiada fabryczny pakiet S-Line plus, w którego skład wchodziły min. Pakiet zewnętrzny (zderzaki, listwy itd.) oraz pakiet wewnętrzny (tapicerka poł-skórzana z materiałem speed, czarny sufit itd.) oraz zawieszenie 1BV.
Obecna moc 280 koni 520 niutonometrów
Auto posiada bardzo bogate wyposażenie standardowe min:
• Bi-xenon skrętny
• 4 x szyby elektryczne
• Radio z nawigacją RNS-E (rozbudowane o moduł bluetooth pozwalające odtwarzać muzyke z telefonu)
• Lusterko fotochromatyczne, czujnik deszczu i zmierzchu
• Mocowania IsoFIx (prawa i lewa strona)
• …. O takich rzeczach jak wspomaganie kierownicy, czy regulacja kierownicy itd. Nawet nie wspominam bo to standard.
Auto pod w moim posiadaniu przeszło szereg modyfikacji które znaczące wpłynęły na moc min:
• Wadliwy napęd pompy olejowej został zmieniony na ten z 1.9, więc nie trzeba się już o to martwić do końca eksploatacji.
• Montaż turbiny GTB2060vklr z kołem kompresji CNC
• Montaż wtrysków z końcówkami HF100
• Sportowy wałek rozrządu firmy Świątek
• Duży centralny intercooler tzw. FMIC
• Wyspawany sportowy układ dolotowy
• Zmodyfikowany kolektor z VW LT wraz z klapą gaszącą
• Zmieniono fabryczna skrzynie JEE (z 2.0 TDI Q) na HXQ (z 3.0 TDI Q) co zaowocowało dłuższymi biegami i niskim spalaniem podczas pokonywania tras z dużymi prędkościami.
• Sprzęgło – docisk Sachs Performance i tarcza obita w kevlar (Luk8090s) oraz wzmocnione koło dwumasowe.
• Wydech: DP3 cale, 3 cale -> Y pipe ->2x2,5 -> Redukcje ori tłumiki wszystko na V-Bandach
W środku auta dokonałem uzupełnienia wyposażenia o
• Montaż gałki s-line z A4 B8/A5.
• Wymiany przycisków sterowania na kierownicy na wersje chromowaną
• Chromowana ramka przełącznika świateł (z A8)
• Oryginalne nakładki na pedały i podstopnica z wersji RS4 B7
• Montaż oryginalnych schowków pod fotelami
• Oświetlenie LED wnętrza, oraz LED świateł pozycyjnych i do LED jazdy dziennej.
Aby autem podróżowało się pewnie i sztywno zadbano o zawieszenie i hamulce:
• Wymieniono komplet zawieszenia LEMFORDER (przebieg około 35 tys km, 0 żadnych stuków itd.)
• Montaż kompletnego zawieszenia Bilstein B12 = Montaż amortyzatorów Bilstein B8 oraz kompletu sprężyn Eibach.
• Przednie hamulce wymieniono na 4-tłokowy zestaw min z Porshe Macan/Audi Q5. Rozmiar tarczy 345 mm, wydajność zdecydowanie większa niż zestaw z S4 B7
• Tylnie hamulce zestaw 330 mm na tarczy wentylowanej – zestaw z A6C6/T5. Diametralna poprawa względem seryjnego zestawu.
Żeby kontrolować wszystkie parametry auta zamontowano vFiz dzięki któremu na bieżąco jesteśmy w stanie kontrolować wszystkie parametry pracy auta (min. Temp oleju, doładowanie turbiny, temperaturę EGT itd.). Rozwiązanie to pomogło zachować dyskrecję (zamiast zegarów a’la need for speed)
Auto całe jest w oryginalnym fabrycznym lakierze. Z uwagi na to, posiada drobne ryski eksploatacyjne i niewielkie odpryski ale wolałem ją zostawić w oryginalnym lakierze, niż potem być posądzony o przeszłość wypadkową.
Jak Państwo widzą w auto włożyłem szereg pracy, pieniędzy i serca. Olej i filtry zmieniane były co 8-10 tys, zawsze markowy (Penrite, Liqi Moly itd.) a filtry Knecht/Male.
Koła
• Koła letnie z oponami Nokian zLine 22 - wyświetl numer - ,5 mm DOT 2018 z felgami od Audi A4 B8 ET48 + 4 x 20 mm dystans
W aucie stosowany jest skrócony interwału wymiany oleju i filtrów do 8-10 tys, rozrządu co 60
Na dzień dzisiejszy auto jest gotowe do jazdy nie wymaga najmniejszego wkładu finansowego. Jest w 100% sprawne. Rozrząd ma najechane może z 15 tys kilometrów a olej z 5.

Jeżdzę tym autem na tzw. "daily" czyli codziennie do pracy itd. Można spokojnie się nim poruszać z rodziną i po mieście, nie jest ani głośne ani zglebowane itd.

Zapraszam serdecznie obserwujących i pobierających do kontaktu, chętnie odpowiem telefonicznie na wszystkie pytania.
Jestem również pewny, że osoba która przyjedzie oglądać auto, nie zawiedzie się i wróci nim do domu :)



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności

Powered by (SD) Sales Portal Pro 3.2.0.2 © 2024 by SolutionDEVs.pl