Skocz do zawartości

B6 wnętrze R36, RNS510, DSG, 170PS, na bogato

Cena: 19 200,00 zł
  • Dodano

Seller information

specu2

  • 0
  • 0
  • 0

O ofercie

Dla forumowiczów....zadzwoń to się dogadamy.

Witam mam do sprzedania prywatnie auto które użytkuję osobiście + moja żona od 2009 r.
Sprowadzone w 2008/2009 roku z przebiegiem 18 500km
Auto od początku traktowałem jak mój cukierek...Dostępna pełna historia serwisowa.
Wyposażenie/Zmiany(przebudowa przez elektronika serwisu autoryzowanego VW według schematów ETKA, elektryka w fabrycznych taśmach izolacyjnych i na fabrycznych wiązkach+podzespołach/sterownikach:
- DSG 6b - regularny serwis co 60tys km
- wnętrze od Passata R36 (fotele sportowe-Głębokie, wymieniane przy 80tys km z Comfortline)
- pełne sterowanie + pamięć fotela kierowcy
- pełne sterowanie fotela pasażera
- podgrzewane siedzenia przednie + skrajne tylne
- Kierownica "R" z Sirocco (r36 była za duża), spłaszczana z dołu + skóra perforowana + manetki do zmiany przełożeń
- przetwornica 230V w podłokietniku
- dwustrefowa klima sprawna
- nawigacja RNS510 z najnowszymi mapami, dotykowa z twardym dyskiem + DVD + SD karata do 32 GB, wymieniona z fabrycznej RNS300 (oczywiście RNS300 dorzucam do auta w gratisie)
- zestaw Bluetooth fabryczny (SKODA) w pełni współpracujący i sterowany z RNS 510, wszystkie modele telefonów
- Bi-Xenon-y fabryczne (kupiłem komplet od kolegi, który wymieniał bo AFS przestał działać), fabryczne lampy halogenowe dorzucam do auta - gratis, kompletne sprawne wszystkie uchwyty fabryczne
- HAK Westfalia sprawny dopinany - fabryczny
- czujniki parkowania przód + tył
- nowy akumulator - żona zajeździła stary...ma do pracy 5 km kupuję Hybrydę
- dwa komplety kół - na zimę stalówki 16 cali + oryginalne kołpaki, na lato felgi fabryczne VW od BBS 17 cali z oponami Verdestein (do wymiany) dwuczęściowe skręcane tytanowymi śrubami
- dwa komplety dywaników (na zimę fabryczne gumowe - od nowości, na lato welurowe fabryczne, zresztowały mi się po służbowym VW b7 :-)
- fabrycznie przyciemniane szyby (metoda napylania i wygrzewania, a nie folia naklejana
- roleta oddzielająca bagażnik
- elektro chromatyczne lusterko tylne
- elektryczne + podgrzewane lusterka zewnętrzne

Serwisowo:
- przy 240 000 pełna obsługa (rozrząd, DSG, Płyny, Filtry, u pracownika serwisu VW - prywatnie :-)
- Dwumasa regenerowana u Witolda ROGALA przy 140 000, przez nieżyjącego już majstra..."0" problemów od lat. Drugą do regeneracji w razie potrzeby dokładam do auta, w aucie sprawna ..."0" problemów
- moc modyfikowana przez Witolda Rogala na ul. Mineralnej w Warszawie. Zero problemów, zmiana z fabrycznych 140 PS i 320 Nm na 170PS i 400 Nm. Modyfikowany soft DSG, Limiter dolnych obrotów + 200 obr/min dla ochrony dwumasy (fabryczny soft zrzucał od 1400 obr/min co obciąża DSG i dwumasę, tu kosztem minimalnie większego spalania chronimy te podzespoły. Realne wartości mocy i przełożeń DSG na ECU. "0" Dymienia....
- kod silnika BMP 8V, wtryskiwacze BOSCH - bezproblemowe - w przeciwieństwie do tych z głowic 16V kod BKP i wtryskiwaczy Siemensa (duża akcja naprawcza VW nie trzymały parametrów). Rozrząd pasuje od 1,9TDI niezniszczalny
- fabryczny DPF, 240 tys km ...i Gdzie tu te 180 tys i brak DPF??? Albo miasto, albo 350 tys real..nie na liczniku. Tu użytkowanie miasto i raz na 2 tyg trasa 200km (do rodziców lub teściów) w celu przepalenia
- zbieżność w 2020 robiona w serwisie autoryzowanym, kompletna osie przód+tył (zaczęło przycinać opony tylne), robiłem w ASO VW, skończyło się wymianą tylego wahacza, nie można było odkręcić śrub.
- Z tego co pamiętam do 2010 - chyba serwis ASO VW- do sprawdzenia, jak chcesz kliencie to dowiesz się wszystkiego od Chłopaka serwisującego to auto. Żadna tajemnica, trzymam się sprawdzonych osób.

Auto zadbane do obejrzenia w Łodzi + okolice po 16.00
Do rozsądnej negocjacji

Jeżeli chcesz poznać historię auta i wiedzieć o nim wszystko...zadzwoń, auto pewne i gotowe do trasy, od fascynata VW. Pełna historia.
P.S. Proszę o realnie zainteresowanych. za 12 tys nie sprzedam... do tych za 12 tys nawet bym nie wsiadł...



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności

Powered by (SD) Sales Portal Pro 3.2.0.2 © 2024 by SolutionDEVs.pl