Skocz do zawartości
  1. Co nowego w tym klubie
  2. Dzień dobry Kurde Pany co tu się dzieje, zawsze nasze grupy aż furczały a teraz geriatria Wlkp. na co prawda leży ale za kulisami trochę wariujemy
  3. jestem w karpaczu kończy się urlop a w sobotę rano wybieram się do Wrocławia raczej na stare Miasto.
  4. witam wybieram się w wasze strony na urlop między Karpaczem, a Szklarską Porębą i mam do was takie pytanie chodzi o sprawdzone/pewne miejsce przystępne cenowo na nocleg dla 4 osób 2 dorosłe i 2 dzieci w wieku 2 i 7 lat oraz co możecie polecić do zwiedzania z takimi dziećmi lub jakieś konkretne atrakcje bo na Śnieżkę się wybieram.
  5. Jericho

    Spontan Spoty

    Hehe, pewnie cisza. A mój właśnie odmówił posłuszeństwa. Szukam kogoś z B8 lub arteon na chwilowa podmianę przycisku START by być pewnym że to on jest winowajcą. Ktoś jest tutaj z okolicy Śródmieścia i poratuje starego forumowicza w potrzebie? 10min roboty by mieć pewność. Mój nie odpala ?
  6. adams

    Spontan Spoty

    jakiś spot się szykuje? bo mam obecnie dwa paski w garażu
  7. Hugster

    Spontan Spoty

    miasto wymarłe.. czy stara gwardia ma jeszcze powiadomienia na mailu?
  8. Poszukiwany ogarniety mechanik do zawieszenia w B8. Stuki ktorych nie mozna zlokalizować. Wrocław.
  9. Szukam warsztatu, co mi ogarnie skręt soczewki w lampie przód. Najlepiej Lubin lub okolice.
  10. Jericho

    Spontan Spoty

    Czołem Grupa! Jest tu ktoś z Wrocławia kto może dzisiaj w sobotę (09.01) sprawdzić ewentualne błedy w passku B8 1.8TSi? Ewentualnie wypożyczyć interfejs na parę godzin?. Żadne kodowania mnie nie interesują, tylko czy auto ma jakies błedy zapisane w pamięci. Jadę w okolice Bielan Wr. na oględziny celem zakupu auta ;>).
  11. Czołem Grupa! Jest tu ktoś z Wrocławia kto może jutro w sobotę (09.01) sprawdzić ewentualne błedy w passku B8 1.8TSi? Ewentualnie wypożyczyć interfejs na parę godzin?. Żadne kodowania mnie nie interesują, tylko czy auto ma jakies błedy zapisane w pamięci. Jadę w okolice Bielan Wr. na oględziny celem zakupu auta ;>).
  12. Bart_wro

    Spontan Spoty

    ło paanie, następna próba za rok
  13. adams

    Spontan Spoty

    ja w tym tygodniu odpadam, Baja Poland...
  14. Lover

    Spontan Spoty

    aaaa elooo, jakis spot ?
  15. Witam, Poszukuje osoby, która uruchomiła by w module komfortu widoczność opcji "bieg jałowy" tzw. żeglowanie. W chwili obecnej w mojej skrzyni żeglowanie jest ciągle w trybie włączonym na drive i nie mogę go wyłączyć ponieważ nie posiadam tej opcji w menu. (tutaj temat i filmiki). Jestem ze Świdnicy ale pracuje we Wrocławiu. Z góry bardzo dziękuje.
  16. Jest ktoś kto podejmie się naprawy klap nawiewu w b5. 5? Cały czas dmucha ciepłym powietrzem.
  17.  



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności