Skocz do zawartości
  1. Co nowego w tym klubie
  2. Fajnie było:kciuki. Filmiki z mierzenia siły wydechu wrzucę raczej na YT.
  3. hej jak możecie rozgłoście gdzie się da informacje o imprezie z góry dzięki
  4. dziękuję potwierdzam otrzymanie niedługo ogłoszenie wyników będzie, a może ktoś jeszcze?
  5. Przenosze do imprez zewnętrznych.
  6. Jako główny organizator tegorocznej imprezy w Barlinku serdecznie chce zaprosić wszystkich do odwiedzenia naszej imprezy a chętnych do pomocy przy organizacji również zapraszam do kontaktu ze mną dla osób pomagających jest przewidziane after party. Więcej informacji znajdziecie na profilu facebukowym: %7D]%22%7D"]www.facebook.com/hcp2017 Również gorąco polecam aby się rejestrować na stronie: www.zamowinformatyka.pl/hcp2017/
  7. No,ja też myślę się tam wybrać Może jakieś wspólne spotkanko na miejscu?
  8. Ja się wybieram. Widzę że frekwencja dopisze
  9. W Pruszczu gdańskim Ostatni weekend lipca
  10. A gdzie się odbędzie ?
  11. Wybiera się ktoś na tegoroczną VW manię?
  12. Czy ktoś z forum zamierza wybrać się do Pasłęka??? Zlot odbędzie się na terenie pola golfowego Sand valley w Pasłęku w czerwcowy weekend 17-19. Główną część imprezy odbywać się będzie w sobotę 18 czerwca. Impreza dotyczyc bedzie aut WSZYSTKICH marek a nazwa imprezy nawiazuje do sportu. Wszystkie auta wjeżdżające na teren eventu będą musiały przejść selekcję którą poprowadzi Elbląska grupa Niskamiska. Zgloszenia mozna juz wysyłać na adres [email protected] . Każdy kto przejdzie selekcję dostanie w zaproszeniu niezbędne informacje dotyczące szczegółów : wjazdu, zakwaterowania , atrakcji dla uczestników. Plan imprezy Golf&Cars chillin weekend Pt 17.00 – otwarcie bram zlotu 20.00 – zamkniecie bram zlotu 21.00 – before party Sob 9.00 otwarcie bram zlotu 10.00 otwarcie myjni samochodowej 12.00 oficjalne rozpoczecie zlotu Strefa car audio: 13.00 rozpoczecie eliminacji SQL 15.00 rozpoczecie eliminacji SPL 17.00 Finaly SQL i SPL Strefa zlotowa 12.30 – Rozpoczecie Show&Shine 13.30 – konkurs na najnizsze auto zlotu - limbo 14.30 – Show&Shine 15.30 – najglosniejszy wydech 16.30 –Show&Shine 17.30 – rozpoczecie zawodow WRC 19.00 Rozdanie nagród – ze wszystkich kategorii 21.00 After party Najładniejsze auto, koło, komore silnika, wnętrze oceniane będzie w trakcie trwania Show&Shine *organizator zastrzega sobie prawo do zmian w planie imprezy Dla wszystkich którzy dostali się na zlot Noclegi będą niedaleko miejsca zlotu w hotelu Remi . Tam też odbędzie się before i afterparty. Dane kontaktowe Zajazd & Spa Remi Bogaczewo 17c 82-310 Elbląg 2 Telefony kontaktowe: Recepcja hotelowa- tel. 55 231-20-97, 783-296-836, Recepcja Spa -601-466-663 Poczta e-mail: [email protected] [email protected] Istnieje możliwość rozbicia namiotu na terenie zajazdu. Dla osób spozywajacych istnieje możliwość zostawienia auta na Polu Golfowym I przejazd do hotelu podstawionymi taksówkami wieloosobowymi za dosłownie symboliczną opłatą. Do dyspozycji są pokoje 2-3 osobowe i apartament, pole namiotowe na terenie Remi'ego i około 24 miejsca w willach Sand Valley.
  13. Ta impreza była zapisana na stałe w moim kalendarzu na jednym z pierwszych miejsc przez 9 lat z rzędu. Przyszedł czas kiedy człowiek nabrał rozumu i zrozumiał że słuchanie upalania 1.8 w gazie przez 3 dni z rzędu nie jest szczytem moich marzeń. Impreza poszła w złą stronę, takiej komercji i siłowego nabijania kabzy nie widziałem nigdzie indziej. Szkoda, bo dużo fajnych wspomnień z ludźmi których tam poznałem.
  14. Tak Ja będę Może uda nam się ustawić w jednym miejscu jako grupa z forum Pozdrawiam
  15. Witam Nie znalazłem tematu na forum. Jedziemy na wakacje nad morze ,a 1-wszy wekkend spędzimy na zlocie. Byłem tam 3 lata temu i wrażenia mam pozytywne. Ktoś z Was tam będzie? Pozdrawiam
  16. Swoją drogą organizator bicia rekordu mógł się odrobinę wysilić i odwiedzić wcześniej fora fanów marki VW. Ot np. nasz zlot przy okazji organizacji bicia rekordu mógłby się odbyć w zbliżonym miejscu i czasie. Podejrzewam, że co najmniej kilkadziesiąt aut by się znalazło. Swoją drogą jeżeli miałbym wybierać pomiędzy spotkaniem w zaprzyjaźnionym towarzystwie fanów Passata, a biciem rekordy VW to w myśl zasady "bliższa ciału koszula" wolałbym odwiedzić zlot forumowy niż bić jakiś rekord. Dlatego uważam, że organizator bicia rekordu delikatnie mówiąc nie popisał się, żeby nie powiedzieć, że dał ciała
  17. Jakoś nie mogę nigdzie znaleźć Regulaminu tej imprezy
  18. a wątroba tylko jedna ... Tak czy inaczej zapraszam. Formularz zgłoszeniowy wisi już na stronie. Uda się czy nie ... Alfy zebrały ponad 1100 samochodów. My musimy postarać się trochę bardziej ... Mam nadzieję, że do zobaczenia tak czy inaczej - - - - - aktualizacja - - - - - Nie spodziewałem się, że jest inaczej. Na Guinnessie też przecież nie ma ludzi z łapanki . Do Kamienia blisko jest też z Dolnego Śląska i południa Wielkopolski. Są też już zgłoszenia z Małopolski i nawet Podkarpacia. Robi się ogólnopolsko ...
  19. Kazik bez urazy, ale my się nie bawimy w partyzantkę ani tym bardziej w zgarnianie kogoś po drodze tylko dlatego że jeździ passatem. Zlot ogólnopolski to impreza zorganizowana, zamknięta tylko dla osób, które zgłosiły chęć uczestnictwa. Miło że nas zapraszasz, ale proponuję żebyś tę informację umieścił w wątkach regionalnym - opolskim i śląskim. Tam z pewnością przeczyta to ktoś kto na zlot się nie wybiera a ma na tyle blisko, że będzie miał ochotę wybrać się na wasz event.
  20. eee ... chłopaki, to już od rana w czajnik dajecie??? w Kamieniu będzie kilka Passatów, które będzie można zabrać do Ślesina
  21. A po co? Walniemy po secie na nieśmiertelność i już lecimy...
  22.  



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności