Skocz do zawartości
jacenty02

Demontaż tylnego zderzaka sedan 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś ściągał tylny zderzak w powyższym modelu i może mi pomóc mówiąc czy musze wyciągnąć lampy?i ewentualnie jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystki linki widzialem.

1.do wersji przed liftem. po lifcie nie ma zadnych srób pod maska, dlatego zastanawiam się czymusze wyjac lampy.

2. do kombi

3.do kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystki linki widzialem.

1.do wersji przed liftem. po lifcie nie ma zadnych srób pod maska, dlatego zastanawiam się czymusze wyjac lampy.

2. do kombi

3.do kombi

sorry ale to który zderzak chcesz ściągać przód czy tył jak tył to tak jak w 3b nie wiedziałem zderzaka bez śrub [ATTACH]48498[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdemontować lampy bo pod lampą masz jeszcze jeden uchwyt za który przykręca się zderzak do nadwozia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zderzak tył,mówię o śróbach które widać w wersji przed liftem po otwarciu maski pod uszczelką na dole u mnie takich niewidze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku jak w postach powyzej: masz sruby od dolu zderzaka, w nadkolu oraz pod reflektorem jak oklega wyzej napisal. musisz zdemontowac reflektory zeby odrecic te 2 sruby. pozniej powoli zsuwasz zdrerzak z prowadnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacku jak w postach powyzej: masz sruby od dolu zderzaka, w nadkolu oraz pod reflektorem jak oklega wyzej napisal. musisz zdemontowac reflektory zeby odrecic te 2 sruby. pozniej powoli zsuwasz zdrerzak z prowadnic.

Grześ właśnie wpadłem że przecież powinienem walić z tym do ciebie przecież Ty zakładadałes czujniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku.. piszesz o tylnym zderzaku, a później piszesz o podnoszeniu maski... Maska silnika jest z przodu, z tyłu masz klapę bagażnika. Trochę mylisz kolegom chcącym ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacku.. piszesz o tylnym zderzaku, a później piszesz o podnoszeniu maski... Maska silnika jest z przodu, z tyłu masz klapę bagażnika. Trochę mylisz kolegom chcącym ci pomóc.

miałem na mysli tylna klape bagażnika.sorki za wprowadzenie w błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności