Skocz do zawartości
Havraneck

Zerwane cięgło od gazu Passat B3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie, może jestem ślepy ale nie widziałem tematu nawet podobnego...Zerwała mi się linka gazu w passku 1.8 (90KM) od strony silnika. Mam pytanie czy jest możliwość założenia jej przy odrobinie chęci, bez rozbierania połowy samochodu? Nigdzie nie mogę znaleźć schematu co trzeba po kolei robić żeby zamontować to samemu. Chyba że się nie da, to dam mechanikowi zarobić, już trudno:)

I drugie pytanie:

Czy rodzajów linek jest więcej niż jedna? Będąc w sklepie z częściami poprosiłem linkę od Passata B3 1.8 90 km a człowiek mi dał taką na oko 40 cm. Ja mam o wiele dłuższą, na moje jakieś 1,5 metra. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wersje są takie [ATTACH]47669[/ATTACH]

[ATTACH]47670[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w RP ku było tak że odczepiało się linkę przy pedałach a potem już tylko wystarczyło ją wyciągnąć od strony komory silnika. i tyle tam było roboty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego co widzę u siebie w programie z hurtowni to linka występuje jedna właśnie w takiej długości jak piszesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już nie wiem nic. Zdemontowałem linkę i jak się okazało ma ona równe 1000 mm długości (razem z urwanym drugim końcem). Jak dzwoniłem po hurtowniach to są albo 760 albo 1200 mm (mówię o długościach linki, pancerze są odpowiednio krótsze). Coś mi tu nie gra, pomóżcie proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No już nie wiem nic. Zdemontowałem linkę i jak się okazało ma ona równe 1000 mm długości (razem z urwanym drugim końcem). Jak dzwoniłem po hurtowniach to są albo 760 albo 1200 mm (mówię o długościach linki, pancerze są odpowiednio krótsze). Coś mi tu nie gra, pomóżcie proszę.
etka podaj do RP w manualu 1068mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności