Skocz do zawartości
roberts

żarniki d2s orginal a podróba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was koledzy.

Mam pytanie odnośnie żarówek d2s.

 

Kupilem lampy depo na żarówki d2s.

żarówki narazie mam jakies tanie z allegro ale obawiam się że taki efekt jak u mnie może wystąpić podobnie i przy oryginalnych żarówkach.

 

Chodzi o to że jak zamocuje żarówki i przystawie leflektor do ściany to świeci to takim dziwnym światłęlem. Sa takie jakby prześwietlenia.

 

 

mniejwięcej to wyglada tak :/

 

 

 

------------------

--------/ _

/ \

\ _ /

/ | \

 

 

DSCN4990.JPG

 

 

jak wymontowałem żarówkę i przyłożyłem do ściany okazało się ze daje podobny efekt.. ;/

 

Pytanie czy droższa żarówka da taki sam efekt i to tylko wina lamp depo..?

 

Proszę o podpowiedzi.

Edytowane przez roberts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem to przed napisaniem posta tutaj, ale nie ma nic na temat takich przeswietlen ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze d2s to nie żarówki tylko żarniki/palniki jak kto woli,różnie nazywają.

Tanie palniki niestety dawają taką dziwną poświatę a i sam efekt świecenia/jasności jest mało zadowalający.Ja bym zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn moze wyglada ze slaba swieca, gdyz robilem to tanim aparatem i gdy kierowalem obiektyw na sciane odrazu zmniejszal przeslone ;/ dlatego taki efekt ciemnego swiatla.

 

Patryk_ a ty jesteś pewnien żę to żarówki..? mam 2szt 4300 i 6000 i wszystkie daja podobny efekt ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tzn moze wyglada ze slaba swieca, gdyz robilem to tanim aparatem i gdy kierowalem obiektyw na sciane odrazu zmniejszal przeslone ;/ dlatego taki efekt ciemnego swiatla.

 

Patryk_ a ty jesteś pewnien żę to żarówki..? mam 2szt 4300 i 6000 i wszystkie daja podobny efekt ;/

 

Zacznijmy od tego-jakiej firmy masz palniki?Domniemam HID :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze d2s to nie żarówki tylko żarniki/palniki jak kto woli,różnie nazywają.

Tanie palniki niestety dawają taką dziwną poświatę a i sam efekt świecenia/jasności jest mało zadowalający.Ja bym zmienił.

 

 

moje przejezyczenie ,zgazdza sie zarniki,ale mniejsza z tym ,prosta sprawa lipne zarniki lipnie swieca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie ze zarniki to jakas taniocha, dlatego pytam gdyz chce uniknac czegos takiego ze kupie nowe zarniki a okaze sie ze to wina lamp

 

dodam ze sa to lampy DEPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie takie podróbki z jebaja tyle ze w ori hellach i swiecą bosko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie ze zarniki to jakas taniocha, dlatego pytam gdyz chce uniknac czegos takiego ze kupie nowe zarniki a okaze sie ze to wina lamp

 

dodam ze sa to lampy DEPO

 

Depo to jedne z lepszych zamienników,więc raczej to nie ich wina-żadko się to zdarza i rzeczywiście musiałbyś mieć pecha.Ja twierdzę że to wina palników.Zauważyłem różnicę nawet przy moich oryginalnych xenonach Hella-podróby palniki świeciły naprawdę kiepsko i światło było o wiele bardziej rozproszone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tanie palniki niestety dawają taką dziwną poświatę a i sam efekt świecenia/jasności jest mało zadowalający.Ja bym zmienił.

 

a nowe żarniki dobrej firmy będą świecic dobrze na przetwornicy z HID?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ja obstawiam żarniki ,na temat lamp depo czytałem wiele opini i jedni narzekali drudzy chwalili te lampy wiec prawda jest po srodku ,tak czy inaczej lampy juz kupiłes i założyłes domniemam ,wiec zostaje ci zaryzykować i zakupic dobre żarniki,inaczej sie nie dowiesz,a z słabymi światłami nie ma co jezdzić bo pózniej bedziesz miał problem nie tylko z lampami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiatlo swieci jesli chodzi o jasnost to super, tyle ze na plaskiej drodze to bedzie widac takie przejasnienia a nie chce montowac lamp

 

PS moj pasek mial wczesniej lampy helli ale po malym "pocalunku je stracil" dlatego pytam czy to wina lamp czy tanich zarniokow

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam napisałeś też że po wyjęciu zarnika i przyłożeniu do ściany są podobne prześwietlenia

 

'''''

jak wymontowałem żarówkę i przyłożyłem do ściany okazało się ze daje podobny efekt.. ;/''''''''

 

więc dlatego obstawiam żarniki,

bo w sumie w duzym stopniu jak rozchodzi sie swiatło jakie jest doswietlenie pobocza zalezy wlasnie od zarówek ,czy żarników,

Edytowane przez bolo02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nowe żarniki dobrej firmy będą świecic dobrze na przetwornicy z HID?

 

Napewno lepiej niż te co masz teraz :hyhy

 

 

 

swiatlo swieci jesli chodzi o jasnost to super, tyle ze na plaskiej drodze to bedzie widac takie przejasnienia a nie chce montowac lamp

 

PS moj pasek mial wczesniej lampy helli ale po malym "pocalunku je stracil" dlatego pytam czy to wina lamp czy tanich zarniokow

 

pozdrawiam

 

Bo jasne może będzie,ale nie świeci tak jak powinno.Chińskie palniki są wyprodukowane mniej-więcej tak:

Te się udały a inne nie :-D taka jest niestety prawda.Powiem Wam jeszcze że nawet widać różnicę w samej budowie,czy nawet kształcie szkła palnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napewno lepiej niż te co masz teraz

 

muszę kiedyś podmienic i sprawdzic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem... w samochodzie co prawda audi ale tez żarniki d2s tyle ze bixenon.... sprawa wygląda tak dwa dni temu żarnik zaczął święcić na różowo natomiast dzisiaj już przestał świeci w ogóle czy to jest normalne ze tak odrazu siadł ten żarnik??

 

czy może być coś z przetwornicą bo nie chce kupić nowych żarników i żeby coś odrazu padło ....

 

pytanie drugie:

 

Jakie najlepiej żarnik wybrać narazie zastanawiałem się nad philips d2s 85122 lub 85122+??? czy może osram??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności