Skocz do zawartości
skittle

Złamana antena

Rekomendowane odpowiedzi

Mam złamaną antenę (wersja z GPS). Wie ktoś z Was czy ta część anteny wkręcana jest taka sama jak w wersji bez GPS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Wydaje mi sie, ze tak. Na pewno nie pasuje antena ze skody-ma inny gwint, a jest tansza :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pasuje!!! Bat nie ma tu nic do gadania :rotfl: też miałem złamaną jak kupiłem paska, zmieniłem na antenke z allegro za 25zł :rotfl: i wszystko śmiga radio i navi :ok:

 

czytaj mój TOPIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie generalnie też wszystko działa, ale jak jade po trasie to tracę sygnał radia. Złamana jest tylko w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skittle, leży sobie taka u mnie w garażu z mojego auta i jej nie potrzebuje ;) dot. bacika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie antena z GPS ( ta od radia ) ma większy gwint niż w tych bez GPS wykręć i zmierz średnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego WP-33 bo nie masz anteny od VW tylko jeśli dobrze pamiętam to od opla

 

jeśli dobrze pamiętam to gwint w vw jest 6mm a w oplu 5mm (średnica)

 

jak znajde temat o tym (a wiem że było na forum bo czytałem) to podam linka :ok:

 

U mnie antena z GPS ( ta od radia ) ma większy gwint niż w tych bez GPS wykręć i zmierz średnicę.

 

nie ma tych zGPS i tych bez GPS - bat spełnia taką samą rolę w obu przypadkach...

 

 

EDIT

 

znalazłem, PROSZĘ :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość redtom

a Panowie

wiecie może czy ta antena obsługuje tylko GPS i GSM czy również FM??

antena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość redtom

To co??

nie ma kozaka który by mi odpowiedział??

to jeszcze raz... może ktoś poznaje tego na zdjęciu

wyszedł z domu i nadal nie wrócił

77ea98b55925fa3fm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Złamała mi się antena. (Podejrzewam, ze to skutek wizyt na myjniach)

Chciałbym kupić antenę, która będzie taką, którą teraz posiadam.

Czy taka antena z allegro, to identyczna z oryginana volkswagenowska?

http://allegro.pl/item1008509708_oryginalna_antena_radiowa_vw_passat_skoda_octavia.html

Czy to jakas podroba, ktora jest troche inna?

Czy jesli by taka kupil, to musialbym wymienic wszystko? Bo ja mam jedynie zlamany bat (tam za gwintem)

Z góry dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie!

Złamała mi się antena. (Podejrzewam, ze to skutek wizyt na myjniach)

Chciałbym kupić antenę, która będzie taką, którą teraz posiadam.

Czy taka antena z allegro, to identyczna z oryginana volkswagenowska?

http://allegro.pl/item1008509708_oryginalna_antena_radiowa_vw_passat_skoda_octavia.html

Czy to jakas podroba, ktora jest troche inna?

Czy jesli by taka kupil, to musialbym wymienic wszystko? Bo ja mam jedynie zlamany bat (tam za gwintem)

Z góry dzięki! :)

zmien tylko koncowke bo jest wykrecana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

A w sklepie czy na allegro taka dostane? Czy mam kupic po prostu taka antene jak z linka i przekrecic sam "bacik"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki!

A w sklepie czy na allegro taka dostane? Czy mam kupic po prostu taka antene jak z linka i przekrecic sam "bacik"?

 

To już zależy od Ciebie.Jak Ci się chce to zmieniaj całą antenę ;) Ale skoro tylko bat jest złamany-to wystarczy że go wymienisz i będzie :ok: jeżeli antena działała dobrze wcześniej.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki!

A w sklepie czy na allegro taka dostane? Czy mam kupic po prostu taka antene jak z linka i przekrecic sam "bacik"?

jedz na szrot i kup za pare groszy wszystkie vw maja te same na cholere tyle placic ! nie ma za co !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! A orientujecie sie jak sie wykreca ten bacik? Wczoraj probowalem reka go wykrecic, to zeszla tylko ta guma i jak ja zdjalem to bylo widac taki metalowy precik..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! A orientujecie sie jak sie wykreca ten bacik? Wczoraj probowalem reka go wykrecic, to zeszla tylko ta guma i jak ja zdjalem to bylo widac taki metalowy precik..

 

Niestety musisz użyć trochę siły,pomocne mogą być kombinerki,ale z czuciem ;) Czasami ten gwint zaśniedzieje i ciężko jest to ustrojstwo odkręcić.pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie troche jak by z innej beczki ostatnio opuściła mi sie pod sufitowka na samym koncu od szyby zaglądam tam a z mojej anteny wychodzą dwa kable czy to jest antena od GPS czy GSM chyba cos takiego to wyglądało. Drugie pytanie jak zaczepić ta pod sufitowke żeby sie nie opuszczała na dol ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie troche jak by z innej beczki ostatnio opuściła mi sie pod sufitowka na samym koncu od szyby zaglądam tam a z mojej anteny wychodzą dwa kable czy to jest antena od GPS czy GSM chyba cos takiego to wyglądało. Drugie pytanie jak zaczepić ta pod sufitowke żeby sie nie opuszczała na dol ??

 

Z tego co widziałem u Ciebie niema navi,więc raczej jest to GSM.Co do podsufitki-nie jest czasem złamana?W którym miejscu Ci się opuszcza?Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na środku jest opuszczona, przypominało mi się ze kiedyś auto było u mechanika bo radio miało slaby zasięg i pewnie grzebał tam i tak zostawił, a jest tak mozliwosc zeby pod ten kabel od gsm podłączyć CB :)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na środku jest opuszczona, przypominało mi się ze kiedyś auto było u mechanika bo radio miało slaby zasięg i pewnie grzebał tam i tak zostawił, a jest tak mozliwosc zeby pod ten kabel od gsm podłączyć CB :)??

 

Niestety nie podłączysz CB pod ten kabel :) Co do podsufitki-pewnie jak grzebał to mogła się odkształcić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności