Skocz do zawartości
etien

Oświetlenie lusterka zewnętrzne jak sie dobrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Strasznie mnie irytuje żółte światło od żarówek w lusterka zewnętrznych i chciałem sie do nich dostać aby wymienić na LED. Na forum znalazłem dużo wskazówek jak dostać sie do kierunków ale zero o tym jak dostać sie do tych światełek :)

Dzięki za poradę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odegnij lusterko w drugą stronę-w kierunku maski-spoko da się (nawet elektrycznie składane-dwie ręce za lusterko i ciut do góry) :lol torx odkręć śrubkę-delikatnie wyjmij obudowę i git :)

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ci się uda dostac do żaróweczek jak się palą wymieniasz całośc próbuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ci się uda dostac do żaróweczek jak się palą wymieniasz całośc próbuj

 

Oczym ty piszesz o kierukowskazie? etien pisze o podświetleniu lusterka a nie o diodach smd w kierunku :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Dokładnie, nie chodzi mi o kierunki z led tylko te trójkąty oświetlające bok auta zamontowane pod samymi lusterkami od spodu.

Ma ktoś jakiś pomysł lub wskazówkę?

dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lustro jest na zatrzaskach, ostrożnie żeby nie połamać, a później wszystko jest na wierzchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dołączę się do tematu...

Cholernie mnie irytuje barwa tego światła. Próbowałem się do tego kiedyś dobrać ale zrezygnowałem bo nie chciałem połamać sobie lusterka :)

Jakby ktoś miał jakiś sprawdzony sposób to niech pisze...Trzeba go będzie sprawdzić

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

już poruszane było ,proszę http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=57859

 

jak będziecie leda pakować to chyba najlepiej brać takiego co świeci dookoła ,próbowałem bocznej ale nie układa się dobrze i świeci zamiast pod nogi to na auto

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś może wcisnąć tam philipsa bluevison W5W ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
A próbowałeś może wcisnąć tam philipsa bluevison W5W ?

jeżeli chodzi Ci o W5W to wejdzie ;) bo takiej potrzebujesz ,ja włożyłem leda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem też z tą lampką w moim wogóle nie świeci .jak można ją aktywować bo żarówka jest ok. Jeszcze interesuje mnie funkcja gdy jest ciemno i otworze auto żeby wtedy zapalały się światła,wiem że w niektóre tak mają.Prosze o podpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam problem też z tą lampką w moim wogóle nie świeci

w prawym i lewym lusterku nie świeci ?

Jeszcze interesuje mnie funkcja gdy jest ciemno i otworze auto żeby wtedy zapalały się światła,wiem że w niektóre tak mają.Prosze o podpowiedz i pozdrawiam

chodzi o włączenie Come/Living Home , czy o wnętrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko od strony kierowcy bo od pasażera niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko od strony kierowcy bo od pasażera niema

rozumię że masz lewe lusterko z podświetleniem , a prawe nie

bankowo mialeś wymieniane 1 z lusterek prawdopodobnie lewe , aby to uaktywnić trzeba posiadać odpowiednie sterowniki : http://forum.vw-passat.pl/threads/110599-Instrukcja-Zmiana-zwyklych-lusterek-zewnetrznych-na-lusterka-elektr-skladane jak chcesz mieć ori . Jest też druga opcja , jeśli chodzi ci tylko o podświetlenie tego lusterka , dokładasz przewody do drzwi podłączając się pod podświetlenie przestrzeni na nogi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak zrobić żeby po otwarciu auta z kluczyka gdy jest ciemno zapaliły się światła iczy to nie jest tak że wtedy ta lampka w lusterku też się zaświeci.lusterko od pasażera było zmieniane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak zrobić żeby po otwarciu auta z kluczyka gdy jest ciemno zapaliły się światła

napisałem już jak się ten bajer nazywa , wpisz w szukajkę a znajdziesz ;)

i czy to nie jest tak że wtedy ta lampka w lusterku też się zaświeci

to jest niezależne od tego ;)

jedynie możliwa aktywacja podświetlenia lusterka z kabelkiem VCDS , Vag

 

lusterko od pasażera było zmieniane

skoro te lusterko było uszkodzone , mogłeś założyć podobne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za podpowiedz a na zmiane lusterka nie miałem wpływu robił to poprzedni właściciel.

 

Witam ja dalej w temacie podświetlenia lusterka od dołu a konkretnie który to jest bezpiecznik od tej lampki.Pozdrawiam

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dobrać do lampki to wiem, pytam sie o bezpiecznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się dobrać do lampki to wiem, pytam sie o bezpiecznik.

 

a może jeszcze przyjechać do domu i wymienić :hmm czytać forum,czytać a nie ------ łamać regulamin :(

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/64808-Bezpieczniki-passat-b6-105-km post nr.2 fajny,50stron Ormowiec zapodał a google tłumacz działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności