Skocz do zawartości
jah

Strasznie parująca tylnia szyba w kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z okropnie parującą tylnią szyba w kombi B52004 fl.w momencie podnoszenia klapy do góry kapie mi woda z zamka i uszczelke od klapy na dole mam wilgotną wrecz mokrą.nie sprawdzalem narazie kieszeni czy jest tam woda bo teraz nic pewnie bym nie wyczół bo temp na - wiec pewnie lód by był.szukałem juz rozwiązania tego problemu na forum ale nie znalazlem dokladniejszej diagnozy tego problemu.gdzie szukac problemu.proszę o pomoc bo czasem mam tak zamarzniętą szybe przy duzych minusach ze kilka minut schodzi zanim sie ogrzeje szyba.dzieki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w odpływach odpowietrznikach które kryją się pod zderzakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukałem juz rozwiązania tego problemu na forum ale nie znalazlem dokladniejszej diagnozy tego problemu

a słabo szukałeś :-D na początek sprawdź spryskiwacz bo pewnie tam leci.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=17685&highlight=tylna+wycieraczka

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=24742&highlight=tylna+wycieraczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem te wątki.sprawdzalem szczelnosc węzyka od spryskiwacza i nie znalazlem jakiegos problemu.wiec to raczej nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu też miałem cieknącą wodę z tylnej klapy i się okazało że właśnie spryskiwacz tylnej szyby a dokładniej zatarła się rurka która się częściowo ukręciła w środku i część wody leciała na szybę a część przez nieszczelny dekiel silniczka do klapy. Ale skoro uważasz że z tym jest ok to nie pozostaje nic innego jak ulokować się w bagażniku i lać wodę z węża na klapę, może coś zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności