Skocz do zawartości
radzio_

Wymiary/wielkosc butli w kolo zapasowe B3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam walca 60l i nie przeszkadza w wyciąganiu rezerwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarownik3 - 44l to tak naprawde efektywne 35 moze 36l gazu, nie mniej jednak w zupelnosci wystarcza na 300km po city i 400-500km w trasie jak jade do 90km/h, wbrew pozorom 9A bardzo ladnie spala i dosc dobrze sie odpycha po remoncie, sadze ze duza w tym zasluga skrzyni ktora podejrzewam ma inne przelozenia niz jej odpowiednik wkladany do corrado z 9A - chociaz moze to tylko takie malo obiektywne odczucie ;)

 

ponadto ten wymiar butli nie jest rowny z podloga tylko lekko wystaje co mnie osobiscie absolutnie nie przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z butli 44l lepszym rozwiązaniem jest rozmiar 630x180 czy 600x200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, będę próbował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich juz troche nie mam sily czytac z komórki calegi tematu bo klepe inny który zawiera nieco więcej stron a po przeczytaniu pierwszych 4 tego nie znalazłem nic co by mnie interesowało w tej kwestii, takze prosił bym o wyrozumiałość i odpowiedz, będę bardzo wdzięczny i mój portfel również :P mianowicie... Wklejam tekst z poprzedniego temtau --->

 

ale mam kilka pytan.. Jak wiecie gdzie macie wpieta wode od reduktora to napiszcie mi proszę i tez po jakim odcinku sie wam przelacza... Bo walczę i walczę. Na poczatku mialem wpiety jeden przewód w podgrzewanie filtra oleju a drugi dokladnie nie wiem w co ale kompletnie po drugiej stronie na dole, ale to kompletnie nie zdawalo egzaminu. Nie grzal się wystarczajo, wiec tak jak napisałem w poście u góry wpialem się szeregowo w ten przewód od filtra, czyli oby dwa węże z reduktora wpiete w ten od filtra. Niebo a ziemia grzeje się i trzyma temp, nie rozlacza ale problem jest z czasem przelaczenia. Bo przelacza mi się po okolo 5-6km jak juz dobrze złapie 90 stopni(przy spokojnej jeździe bo pewnie jak bym mu dal po garach to by się zagrzal szybciej.

Najlepiej jakies fotki ale raczej nie realne zeby ktos robił :P

 

A co do zbiornika się wtrącę bo piszecie 44 litry.. Czemu tak malo ja mam 54 czy 55 a weszli by i 60 w kolo ale musial bym więcej doplacic dlatego dalej spokój bo i tak plywak podgialem i mi wchodzi równe 50l

 

Cholerka pomyliłem jakimś cudem temat ale zostawie może ktos pomoże :)

Edytowane przez Kielcev6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności