Skocz do zawartości
PrzemekNS

Włącznik świateł STOP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie jakie wartości powinny być przy odczytywaniu bloku 006 w silniku? test przy zwolnionym pedale hamulca, wartość 0 | 1 | 0 , przy wciśniętym pedale jest 0 | 1 | 1 , przy wciśniętym sprzęgle i hamulcu jest 1 | 1 | 1 czy tak ma być? dodam jeszcze tylko ze jak wkręcę dalej włącznik przy hamulcu to mam 0 | 0 | 0 ale światła stop zapalają się dopiero przy mocniejszym hamowaniu.

foto.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy zwolnionym pedale,powinno być 0 0 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę ustawić włącznik tak żeby przy zwolnionym hamulcu było 0 0 0 ale przy lekkim naciśnięciu hamulca mam 0 1 0 i swiatla stop się nie świecą, dopiero przy mocniejszym naciśnięciu mam 0 1 1 i zapalają się światła stop ale według mnie to za późno. Kiedy powinny się świecić? już przy 0 1 0 czy 0 1 1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
0 1 1
Kiedy powinny się świecić? już przy 0 1 0 czy 0 1 1 ?

Powinno się zaświecać jak jest 011, przynajmniej tak jest u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybką odpowiedź, ustawiłem włącznik tak że w spoczynku jest 0 0 0, położenie nogi na hamulcu 0 1 0 no i lekkie naciśnięcie 0 1 1, problem miałem z kontrolkami ABS i ESP, zapalały się kiedy chciały i gasły dopiero po ponownym uruchomieniu samochodu. VAG pokazał błąd włącznika, więc kupiłem nowy, wymieniłem i było jeszcze gorzej, po uruchomieniu auta migała kontrolka od świec, pisało engine workshop a VAG dalej pokazywał błąd włącznika. Doginałem trochę styki w kostce włącznika i od razu zrobiło się lepiej, wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności