Skocz do zawartości
Gość pinek

Pompowtryskiwacz+robocizna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pociesznie.. Jakby się faktycznie rozeszło o 350PLN, to byłbym w siódmym niebie :-) Popołudniu spróbuje sprawdzić to oznaczenie z pompowtrysku.

 

Dzisiaj byłem u jakiegoś magika, robił logi. Ze statycznych wychodzi , że jest przerwana wiązka na pierwszej pompce i że wykryto nadmierne zużycie paliwa na niej. Mówił też że pompki są rozsynchronizowane. Tzn dwie miał coś około -2mg/H a pozostałe dwie 2mg/H. Przy podniesieniu obrotów do 2000RPM sytuacja się nie poprawiała - a wg magika powinna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelk rzeczywiście ciekawe... ale smierdzi reklamą na kilometr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pawelk rzeczywiście ciekawe... ale smierdzi reklamą na kilometr....

 

czemu 'śmierdzi' ?

Wszystko w temacie naprawy, rozwiązanie nowe i warte sprawdzenia. Przecież to nie jest oferta sprzedaży rzodkiewki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu 'śmierdzi' ?

1. jesteś na forum od dziś

2. Twój pierwszy post jest napisany w temacie który nie był ruszany od 4 m-cy

3. jesteś z Opola jak i sprzedający te zestewy naprawcze jest dziwnym zbiegiem okolicznisci również jest z Opola

 

141792519867fc2przypadek_nie_sdz.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko się zgadza Sherlocku, tylko, że to nadal wątek o pompowtryskiwaczach i ich naprawie...

poprostu zignoruj jak nie jesteś zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo strona jak i firma typu "krzak" - domena zarejestrowana June 09, 2015 - Na stronie brak kontaktu, nr tel. KRS i jakiejkolwiek informacji o producencie i sprzedawcy. ehhh

"historia typu "Pan x" wytoczył z niewiadomego stopu 4 krążki + 4 zabezpieczenia z rury, włożył w gąbkę kartonik"

Pomimo że sworzeń zostaje oryginalny, to chyba bałbym się włożyć to do silnika nie mając odrobiny pewności z czego to jest "utoczone".

 

P.S>

jeśli to reklama to chyba wolałbym formę uczciwego podejścia typu, przedstawienie się na forum, i pochwalenia się, że się to produkuje, sprzedaje itd...

Edytowane przez tofana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata mi czy to reklama czy nie jeżeli zestaw jest wart polecenia i faktycznie działa.

 

Jeżeli sprzęt jest ok to fajnie, że się reklamuje. Co innego jeżeli to bubel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również prawdopodobnie czeka naprawa pompek. Dziś zawiozłem do diagnozy.

Czy to możliwe, że z mojego AVF wyjąłem 4 szt. o symbolach ... BE? Numer był słabo widoczny ale końcówka właśnie taka była. Wg. tabeli to pompy z Sharana?

http://www.regeneracja-pompowtryskiwaczy.pl/katalog/volkswagen/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności