Skocz do zawartości
Gość pinek

Pompowtryskiwacz+robocizna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pinek

:mur::mur:

Witam wszystkich klubowiczów i mam pytanie: w serwisie nieautoryzowanym wymieniali mi pompowtryskiwaczm, i skasowali mnie 3000zl mam pytanie czy w ASO jest duzo drozej bo mam wrazenie, ze gosc mnie skroił troszkę przy dużo.Proszę o odpowiedzi. Dzieki z góry :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze sporawo jak na prywaciarza, chcesz to moge spytac jutro ile w ASO i dam ci znac, bo dzis za pozno na telefon, choc w aso ceny za robocizne wiadomo jakie. Czy wiesz jakie te pompowtryski ci wrzucili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Wymieniali pompowtryskiwacz czy pompowtryskiwacze? Jednen czy komplet? Jaśniej proszę.

Jak komplet i to nie Ty dostarczałeś komplet pompowtryskiwaczy to wraz z robocizna cena OK. Wymiana pompowtryskiwaczy to nie taka robota dla złotej rączki. Trzeba mieć konkretne przyrządy, dane diagnostyczne i dane fabryczne ważne przy osadzaniu pompowtryskiwaczy i baaardzo długa i dokładna suwmiarka. Bez tego to nie ma się co zabierać za tę robote.

Cena 1 sztuki pompowtryskiwacza w ASO VW-Audi to 2400zł.

 

I jak, dalej masz wątpilwości?

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć sama regeneracja jednego pompowtryskiwacza to koszt 1700 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej (taniej) było zregenerować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pinek

1.9 TDI 2002r AVB 1 pompowtryskiwacz na trzecim cylindrze, malo tego prócz tych trzech tys. wziol 500zl kalci, i powiedzial,ze taka jest procedura i pozniej mi odda jak sprawdza pompowtrysk bo ponoc ma go wyslac do nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pinek

Dzieki wam bardzo za odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Jak za 1 pompowtryskiwacz to bardzo dużo :( chyba poszli i kupili go w ASO

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pinek

A gdzie można kupic taniej niż w ASO, tak na przyszłosć żebym wiedział a tak poza tym wielkie uznanie dla Ciebie hha za aktywność.Dzięx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ra11
Ponoć sama regeneracja jednego pompowtryskiwacza to koszt 1700 PLN.

Regeneracja jednego pompowtryskiwacza to koszt 300 zł wymiana 250 zł (w tej samej firmie). Cena za jedną sztuke. Jest to koszt gdy układ elektryczny pompowtrysku jest ok.

W tym poście są ewentualne namiary na warsztacik http://www.forum.vw-passat.pl/topics16/czy-moglbym-prosic-o-podanie-numeru-pompowtryskiwacza-awx-vt12728.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponoć sama regeneracja jednego pompowtryskiwacza to koszt 1700 PLN.

Regeneracja jednego pompowtryskiwacza to koszt 300 zł wymiana 250 zł (w tej samej firmie). Cena za jedną sztuke. Jest to koszt gdy układ elektryczny pompowtrysku jest ok.

W tym poście są ewentualne namiary na warsztacik http://www.forum.vw-passat.pl/topics16/czy-moglbym-prosic-o-podanie-numeru-pompowtryskiwacza-awx-vt12728.htm

 

Nie ma się co silić kolego i tak pomysł ten nie wydaję się być :ok: mimo wcześniejszego postu

pomału zaczynam kapitulować mimo szczerej chęci pomocy bliznim(możecie wymazać i tak nie

chodzę w dresach :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinek jaki masz przebieg w AVB i jakie były objawy, że musiałes wymienić.

Powiem,że kasa nie ziemska za 1 szt. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mte

witam

w ubiegłym tygodniu pytałem w ASO VW - AUDI. Do mojego AVF 1 szt to koszt 2400 + 200 wymiana - nowy i 1900 +200 regenerowany.

Jednak założę nowy BA za 350 + wymianę

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pinek jaki masz przebieg w AVB i jakie były objawy, że musiałes wymienić.

Powiem,że kasa nie ziemska za 1 szt. :mur:

 

Właśnie, jakie miałeś objawy?

 

Ja też się trochę orientowałem w temacie i koszt regeneracji jednego pompowtrysku to 350zł (z gwarancją) a zamontowanie to 300zł.

 

Tak w ogóle to się zastanawiam co się dzieje z pompowtryskiem jeżeli jest elektrycznie sprawny to co jest uszkodzone? Zapycha się czy sprężyny się poddają czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ra11

Dzisiaj pytałem o koszt wymiany pompowtryskiwaczy w serwisie Boscha. Cena 500 zł bez względu na to czy wymieniasz jeden pompowtryskiwacz, czy cztery. W każdym przypadku i tak jest konieczność zsynchronizowania wszystkich czterech. Taką informację uzyskałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

zajmuję sie regeneracją pompowtryskiwaczy i koszt regeneracji jednej sztuki to 425 zł, oczywiście udzielana jest gwarancja (6-cio miesięczna).

Na forum krążą informacje, że regeneracja obejmuje jedynie pompowtryski z uszkodzeniami mechanicznym, lecz jest to nieprawdą.....

Regeneracji podlegają wszystkie pompowtryski, lecz są one w różny sposób naprawiane, w zależności od uszkodzenia.

 

Odnośnie kwoty 3000 zł za wymianę jednego pompowtryskiwacza to trzeba przyznać zakład godny polecenia :ok: hehe.

Nawet w ASO często można taniej to zrobić......

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawerek

Nie rozumie jednej rzeczy. Czemu tu padają tak ogromne kwoty za pompowtrysk np 1700zł szt. Z ciekawości zerknąłem na allegro i tam można kupić komplet nowych 4 szt w granicach 1600-2000zł. Czy te pompowtryski są jakieś niewłaściwe że nikt nie próbuje nawet nawiązać do allegro. Od dłuższego czasu zapoznaje się z problemem pompowtrysków bo gdy nadejdzie "moja godzina" wymiany żeby dopiero nie szukać. Poprostu taka nadgorliwość. Ale do tematu: Sprawdzałem na przykładzie mojego auta - w Etce sprawdziłem sobie nr katalogowy PD dla mojego silnika i szukałem na allegro- i znalazłem za 2000zł komplet 4 szt Boscha. No i dodać wymiane za 500zł kompletu (serwis boscha) i gotowe za 2500zł a nie 3000zł jeden PD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak przyjdzie "moja godzina" to się załamię :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marekvais

jakie miales objawy co sie dzialo napisz cos bedziemy przygotowani na taka ewetualnosc ,oby nie predko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hawerek wie co napisać żeby temat zakończyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności