Skocz do zawartości
kryniu78

Turbina do Passata z Audi A6?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś się orientuje czy do mojego passata AVF 130 KM bezie pasowała turbina z A6 też 130 KM?

Wczoraj na autostradzie moja turbawka powiedziała, że dalej nie robi, zarzygała pól silnika olejem i auto na lawecie ;( pojechało do mechanika.

Mam możliwośc założenia używanej turbiny z A6 też ze 130 konnym silnikiem nie jestem tylko na 100% pewny czy podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czy ktoś się orientuje czy do mojego passata AVF 130 KM bezie pasowała turbina z A6 też 130 KM?

Wczoraj na autostradzie moja turbawka powiedziała, że dalej nie robi, zarzygała pól silnika olejem i auto na lawecie ;( pojechało do mechanika.

Mam możliwośc założenia używanej turbiny z A6 też ze 130 konnym silnikiem nie jestem tylko na 100% pewny czy podejdzie.

to sprawdź czy silnik w a6 tez jest AVF ub AWXi przekładaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla kolegi pewnie chodzi o nasz dział giełda gdzie jest użuwany wietrzny pokemon z AWX. Smiało przekładaj, będzie pasiło od A6

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie chodziło mi otą turbinę z giełdy. Kumpel miał mieć A6 1.9 TDI 130 koni, ale okazało się, że to 110.

No i mam niezłego zgryza.

Auto stoi unieruchomione, bo olejem rzyga, że jeździć się nie da a nigdzie w okolicy nie ma używanej turbiny. Nowa to koszt przekraczający moje możliwości, prawdopodobnie będę regenerował jak się, niedaleko robią o w warsztacie i jak się zdecyduję to jtro będzie gotowa. Ale jakie koszty i czy się to będę wiedział wieczorem.

Najgorsze to, że auta potrzebuje i nie ma czasu na szukanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbina zrobiona za 650, ale okazało się, że spełnił się najczarniejszy scenariusz.:dolamam

Czwarty cylinder strasznie leje i przez niego poprzez EGR poszedł olej na turbinę i wydmuchało uszczelniacze.

Prawdopodobnie głowica albo dziura w cylindrze. Mam ochotę gnoja podpalić (samochód):debil

W związku z powyższym szukam silnika AVF może być sam "słupek", reszte mam sprawną, mam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności