Skocz do zawartości
Gość km70

Mam problem z elektryka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość km70

Niewiem co jest grane....szyby dzialaja tylko z kluczyka-wkladam, przekrecam i otwieram wszystkie razem lub zamykam. Jakiekolwiek dzialanie z wylacznikow na drzwiach jest niemozliwe. Ponadto podswietlenie tychze wylacznikow nie dziala, jedynie na drzwiach kierowcy sa oswietlone. Po otwarciu dzrwi nie swieci zadne oswietlenie wnetrza- tyl, przod, bagarznik, oswietlenie pod drzwiami...nie ma takze mozliwosci recznego wlaczenia oswietlenia. Pomocy kochani, bo nie wiem co robic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grudyy

a prąd dochodzi do włączników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość km70

tak, bo jak uruchamiam otwieranie wszystkich szyb z kluczyka w zamku drzwi-zmykaja sie razem wszystkie i otwieraja...wiec zasilanie dochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grudyy

chodziło mi o to czy dochodzi do lampek które też nie palą się. co do szyb musisz sprawdzić czy nie maż przekaźnika sterującego szybami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość km70

mam modul komfortu pod fotelem i w kazdych drzwiach sterownik do szyb. Najciekawsze jest to, ze wszystko padlo w tym samym momencie? Prad do lampek nie dochodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grudyy

bezpieczniki dobre a prą w ogóle do nich dochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość km70

mam w kazdych drzwiach + modul komfortu pod fotelem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grudyy

przykro mi nie mogę tobie pomóc powinieneś skonsultować to z elektrykiem. może się okaże że to pierdółka a może nie

 

życzę powodzenia

:vw: POZDRAWIAM :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad77

modul komfortu moze by zawilgocony sprawdz to, on to za to wszystko odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość km70

Sprawdze to dzis...dzieki za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki sam problem. Wszystko to samo. Pojawiło się to po nieudanej próbie podłączenia alarmu, tylko że u mnie jeszcze lusterka nie działają, nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Help! :zalamany::zalamany::zalamany::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja wlasnie w ten weekend wyciagnalem modul komfortu,oprocz podlogi i wiazki przewodow, ktore byly strasznie mokre, wszystko bylo suche.

Osuszylem wszystko i niestety problem z oswietleniem wewnatrz auta nie zniknal:(

Dalej nic nie swieci:(

 

Znalazlem przy lewym slupku jedno wolne zlacze,ale niestety nie wiem od czego to,prad w nim plynie i nie sadze,zeby to bylo odpowiedzialne za oswietlenie. Oswietlenie mialem,ale nagle zniklo, wiec chyba nie wypielo sie nic, bo nawet nie znalazlem zadnej ipasujacej do wtyku koncowki:(

 

 

co dalej mam robic??Nie daje rady,a nie powiem wkurza mnie to jak cholera:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ceq

Cześć

Miałem identyczny problem, ale go rozwiązałem. Do modułu komfortu dochodzi plus gruby czerwony przewód i z nim za pomocą miedzianej zaklepanej rurki połączone są wszystkie plusy odpowiadające właśnie za podświetlenie i inne rzeczy nie są one puszczone oddzielnie ani nawet zalutowane po prostu miedziana rurka z jednej strony jeden przewód plus a z drugiej chyba z 7 przewodów złożonych razem do kupy. U mnie to było zaśniedziale poza tym parę przewodów po prostu się ukruszyło. Zalutuj je razem do kupy i po klopocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceq wielkie dzieki, jutro sie pobawie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, uwierz mi, ja tez mam taka nadzieje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności